2009 Ekim Anneleri

Ağlattın kıss beni bu güne mi kurmuş senağlama
Ben de artık kimseyi arayamıyorum herkes acil bişey var sanıyo telefonlara da bakmak istemiyorum. Herkes soruyo, sinirlerim bozuldu sanırsam herşeye ağlıyorum senağlama

evt cnm bugünee muhtemel tarihimiz bugünyaa:çok üzgünüm:
bende ekranda yazıyı görünce bi tuhaf oldumm teee ilk zamanlar kaydetmiş kızım yada oğlum diye belirtmemiş çünkü, uykuu sersemi teli elime alınca tüylerim diken diken oldu bi andaa:kedi:

sormaa sürekli telefonum çalıyo benimde doğurmadınmı diye soruyolar habire, bende birilerini arayınca hemen panik oluyolarmış adımı görünce:kedi:
bendee inanılmaz derecede duygusalım çalan her şarkıda zırlamaya başladım:çok üzgünüm:

benimde en gıjık olduğum soru sen hala duruomusun.....:eek:klava:
yok bebek geldide sanki ben geri gönderdim..:dilcikar:.

merhabalar ay inanmıyorum elalım zuzummm gülican akannehir halamı gelmedi kuzucuklar

Valla benimde inanasım gelmiyo pempem :gitme:
Sen nasılsın varmı belirtiler.

kıyamam yafrum ya..benim de artık çalan tellere bakasım gelmio..zuzuu doğuramadınmı halaaa..hani bayramdan soora geliodu hahahahaha filannn..ayhh doğurabilsem doğururum herhalll..

ilkayımm sütün şakır şakır artsın iişallahh..maşallah kuzuna da..ne çok uğraşmışlar normal doğsun diye..bayılıyorum yurtdışındaki bu normal doğum ısrarına..

Keşke bayramdan sonra demeseymişim diyorum bende. 5 ekim deseydim kimse telaşlanmazdı. Hayır bi de bu kadar bekleyip sezercik olcam gibi geliyo. İlkayınki kadar uğraşacaklarını sanmıyorum :umursamaz:

benimde en gıjık olduğum soru sen hala duruomusun.....:eek:klava:
yok bebek geldide sanki ben geri gönderdim..:dilcikar:.

aynennn benimdeee:eek:klava::eek:klava::eek:klava:
bidee belki bayramda doğuyodun hani demezlermi fitil oluyom:mymeka:

başım zonkluo ya sanırım düşünmektennnnnnnnn...........offffffffff

elamın anası dandandan hbr yokmuu..arayın kıs bi naapmışşşşş

ya sormayın beni görümcem sinir ediyoo.. bizimkiniin geliceği yok falan filan diyip gülüp duruyoo boğasım geliyoo bende assolist en son o çıkıcak diyorum yok o doğurmuş yok bu doğurmuşş..

X