2009 Ekim Anneleri

benim vajinamda 1-2 gun agri olmustu sizliyordu ..tahminimce ozaman indi benim kiz..
canim bi anda dogum lkanalina inip bir anda dogumu baslatabiliyormus ..heran hersey olabilir...

Evet canım dr. da öyle dedi. Herşey bikaç saat içinde olup bitebilir. Önceden belirti olacak diye bişey yokmuş. Benim de tek umudum o :Saruboceq:

37 haftdan itibaren her an dogum olabilir dedi doktorum.
hazırlıklı olmak gerek.
daha kasılmalarla ve sancıyla tanışmadım ben .
hayırlısı bakalım .

bu mesajima birsey diyen olmadi
ben kusburnunu demledim simdi iciyorum:) kaydirigubbakcemile3
bi deneyeyim bakalim

geçmişi okuyodum da şimcik gördüm..yüksek sesle okudum .kocim koştu baktı ama ewde yok:))))

Benim sıpa daha kanala girmiyo demekki. Ama Zuzum bugün ilk defa kasılmam oldu. Şimdi otururken de oluyo. İnşallah 1-2 güne sancıyla da tanışıp normal normal dourrum diyorum. Ne güsel olur dimi.

hey yawrum heeyy demek kasıldın kaydirigubbakcemile3 kıs dün 10 dk bi kasılıp durdum da noldu:))

alam yaaaakaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

Kıss netceğimizi şaştık herhal kaydirigubbakcemile3

ilk sut cok onemliymis bence ziyan etme eger sut geliyorsa goguslerinden
ben bi ugrastim su gbi birsey cikti:)

Yok canım daha önce hiç uğraşmamıştım, süt gelmedi hiç ama . Canıma tak ettirdi benim oğlanın rahatlığı :kedi:

cnm öncelikle slm bu siteyi uzun zamandır takip ediyorum ama hiç yazmadım benimde 35+4 günümüz yarın rabbim yardımcın olsun hayırlısıyla yavrunu kucağına al ve mis gibi kuzunu öpeceğin anın hayalini kur sadece düşün sen bebeğini nasıl bekliyosan emin ol ailelerde torunlarını en az senin kadar bekliyodur herşey güzel olacak emin ol tatlım herşey gönlünce olsun

37 haftdan itibaren her an dogum olabilir dedi doktorum.
hazırlıklı olmak gerek.
daha kasılmalarla ve sancıyla tanışmadım ben .
hayırlısı bakalım .

Canım benim bugün 40. haftam bitti. Bu akşam tanıştım kasılmayla. Şimdi diyorum ki keşke başından beri gününde doğacak diye hazılasaymışım kendimi, bayramdan beri acaba diye bekliyoruz :umursamaz:

geçmişi okuyodum da şimcik gördüm..yüksek sesle okudum .kocim koştu baktı ama ewde yok:))))

hey yawrum heeyy demek kasıldın kaydirigubbakcemile3 kıs dün 10 dk bi kasılıp durdum da noldu:))

Bööle bööle olcek cicim. Ben bugün çekim yasasına taktım, geleceğine inandırıyom kendimi. Nası taktik kaydirigubbakcemile3

kızlar ben kaçar ...herkese ii gecelerrr....opuyorumnanaktan
alahım bu hafta bana ve benim gibi bekleyenlere hayırlı güzel kolay doğum nasip etsinnnnnn:Saruboceq:

Kizlar merhaba ben de ekim annesi olacagim sizleri takip ediyorum ama pek mesajlasamamistim/ Size birsey sormak istiyorum ben de karnimin altinda surekli bir agri var oturup kalkearken daha kotu oluyor bole bisi yasayan var mi

kaydirigubbakcemile3
kızlar ben kaçar ...herkese ii gecelerrr....opuyorumnanaktan
alahım bu hafta bana ve benim gibi bekleyenlere hayırlı güzel kolay doğum nasip etsinnnnnn:Saruboceq:

lalimm i gecelerr bide amiinn:))

ahududu çayımı içsek ayh..bakın ne yazıo;

ahududu çayının doğum kasılmalarını başlatıcı etkisi yüzyıllardır biliniyor..hatta ebeler bu çayı gecikmiş doğumları başlatmak için kullanıyor...(alıntııı))

evet zeynepcim onlar sanci oluyo ama dogum sancisi degilll :) beklemeye devammmmm

belinden karnina ve kasigina dogru sanci olursa SIK SIK onlar dogum sancisi olabilerler

Canım ahududuyu ben de okumuştum ama dr.a sormadan cesaret edemiyorum. Aslında bi de vücut hazır olmadan sancılar başlar da daha zor duruma mı düşerim diye korkuyorum. Bak fatoş 10 cm açılma olduğu halde bebek kanala girmediği için sezeryan olmuş. :sm_confused:

zuzucum evetttt ahududu cayini bende yazmistim rahim agzini yumusatma özelligi varmis ben iciyorum günde 1 fincan ve dün doktorum acayip yumusama olmus dogumum cok cabuk olacagini dediydi ben caya bagliyorum tabi herseyden evvel allahin izni ile

10 cm açılma we sezeryanmıı..amanınn ben nası kaçırmışım bunu..içmeemmm töbe içmem:))) haklısın cnm ben de cesaret edip içemem kanımca

hatta ve hatta o cayi doguma 1 ay kala baslayin diyolar bizim burdaki ebeler üstelik günde 3 4 fincan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…