2009 Ekim Anneleri

genelde oyle olmamı kızıl bı kadın yadı esmer yazmaz

evet genelde öyle olur. ve bu fıkralar sarşınları aptal kategorisine koymak için yazılmış fıkralardır... hoş bulmsdığım senin paylaşmandı... newyse boşverr

kocik geldi evet
tamam hadi kurtuldun benden
bahaircim klişe bişi bu hiç üstüne alınma karadenizliler temeller fln napsın :)
bu arada doğumdan sonra bende sarışın olim diom en çakmasından :)

kocik geldi evet

hadi görüşürüz şekerim... benim koca bu gece de gelemeytecek sabah gelecekmişş

bahar ben bunda bı art nıyet görmedın aybıkın moralı duzelsın dıye araya değişiklık katayım dedim sarışın ifadesını hele hiç önemsemedım bırı üstüne alır dıyede düşünmedım..

kocik geldi evet

aybıkım hadı cnm bende çıkıyom belım ağrıdı valla...

doğru dıosun herkes herşeyı ustune alınsa ooo bende dün kızıl oldummm...sana sarı gider kuzum ol valla..

hade öptüm

arkadaşlar ben 38+3 deyim. tam altta bir batma oluyor sanki, bebiş daha doğum yoluna girmemişti acaba giriyor mudur? nasıl anlıcaz doğum yoluna girdiğini?

arkadaşlar ben 38+3 deyim. tam altta bir batma oluyor sanki, bebiş daha doğum yoluna girmemişti acaba giriyor mudur? nasıl anlıcaz doğum yoluna girdiğini?

valla ben de bilmiyom ne nasıl olacvak.. içimizde normal doğumda yapan pekl yokki anlatsın bize

ya bişey soracam kızlar. şu göbekteki çizgi varya. benim göbekten aşşağıya inen kısmı yukarı çıkan kısımdan 1 parmak kadar yana kayık.. acaba onun birbirine yaklaşmasımı lazım doğum yaklaştığı zaman... bi birleşmeden bahsediliyo ya. yanlamasınamı bu birleşme. yoksa boylamasına bi birleşmemi?

bahair benimde bir parmak yukardan bakınca sola kayık duruyor... ama aşağıdaki çizgi hem koyulaştı hem de kalınlaştı CADIARZU birleşmesi mi lazımmış ???

zuzu hala gelmedi topiğe günndüz gezerim giremem demişti ama bu saat ol du hala yolk ortalarda. ela da yok...

bahair benimde bir parmak yukardan bakınca sola kayık duruyor... ama aşağıdaki çizgi hem koyulaştı hem de kalınlaştı CADIARZU birleşmesi mi lazımmış ???

valla bi birleşmeden bahsediyo etrafta ama benimkinin hiç yana kayacakmış gibi bi hali yok..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…