2009 Ekim Anneleri

bunlar şimdi akılma gelenler neler getirttim varya anlatsam koparsınız
eşimde ki ifadeyi görmeniz gerek bide bilmediği şeyelr oluyo çoğu yaw ben tadını bilmiom neye benzediğini bilmiom nasıl bulcam diye hayıflanıyo hehehe

ya $u kum filani nerden alinip yenilirki`?yani nasil bise? tadini daha önceden b iliyomuydun aybike?????

aybike uzak oldugun icin o caninin cektiklerine ondan a$ermi$indir elinin altinda olsa olmu$ olsa aklina gelmezdi.. sen giris cikis yapiyomusun yoksa temellimi kaliyosun tr de??

giriş çıkış yapıyorum bakalım kısmetse şubatta gelmek niyetindeyiz ama bebek olduya son gelişim olur belki oturumu öldürmeyi düşünüyorum boşa masraf oluyo çünkü
kum yaaa bildiğin "sand" sokaktan anlınıp yenir :KK70:

uff cok büyük cesaret aybike ya öldürmek :KK43: ben yapamazdim bravo sana.

bebisini burda dogum etmeyi düsünmedinmi?

düşündüm ama belli bi haftadan sonra uçağa binmek yasak
bende kocamdan ayrı 2-3 ay naoıcaktım ki orda hem yanımda olmasını isterim ben..
isviçreyi hiç bi zaman sevmedim ben tesettürlü olduğum için zorlanıyorum belkide bide ne bileyim ne olursa olsun gurbetçilik zor..
soğuk ülke soğuk insanlar.. bana cazip gelen hiçbişeyi yok ..
e dediğim gibi bir sürü boşa masfar bizde özel sağlık sigortası şart ve çok pahalı her ay 500 lira ödeniyor ve kullanamıyorum bile..üstelik evlendiğimi bildirmedim bile bildirince ayrı bi eve kiraya çıkmam gerek he bide maaşım olması gerek kocamı getirmem için fln filan uzun iş..

annen demi tr de? bacilarin filan varmi? yani onlara ayri kalabilcekmisin?

aslinda dogru senindedigin gurbetcilik zor hakkindan hayirlisi aybikecim ama kayipettigin dickmannlari hanutalari dü$ün:))))

ailem bi orda bi burda
kardeşlerim Türkiyede okuduğu için annem sadece yazları gidiyor
babam her ay gidip geliyor düzenli
anne tarafım orda teyzelerim dayılarım fln..
bişi kaybetcemi düşünmüyorum dickmanlar ölede bölede gelio zaten
hee çok mu özledim gitmem gerek turist giderim :KK66:

tamam ya aybike öldür gitsin ozaman :))))

amma sulu gözlüsün sende kuzum ya sinirlerinmi bozuldu Nen var kuzum

gıtmım de sen kocan gelınce gıt hemen demiii hade bıraz daha durum kıyamm sana

keremim kiz iki gözyasina kandin :) nekadar yumusak yüzlüsün kal kal :) kimse yok sati bende yalnizim su gurbet elinde ooffoofoffff

ahahahahaha süper yaa gitme tabii
sulugözlüyüm valla bu aralar doğru ama memikler yumuşadı en son ağladığımda şimdi moralimi yüksek tutuyorum kakari kikiri

aglama canim kendi kendini motive et moralini yüksek tut alya hanim sorar sana bunlari dogunca

napım kıyamam aybıke ben ben sıkılırken o benı hiç yanlız bırakmadı mesajlarıyla sağolsun..

X