2009 Ekim Anneleri

ahhh ahh bende bir bilsem bebisim hangi gun dogacak o zamana kadar sabirla beklesem..ama bu bekleyis insani mahvediyor her gece ruyamda bebegimi gorur oldum....

ben zamanı bılıyorum ama hıc sabredmıyorum. degısık degısık dogum yapıyorum ruyamda ama bebbegımı hiç görmedım. yüzünü

ben zamanı bılıyorum ama hıc sabredmıyorum. degısık degısık dogum yapıyorum ruyamda ama bebbegımı hiç görmedım. yüzünü

bende gormedim aslinda bu aksam gordum guya benim bebegimmis ama yuzunu cevirince kucagimda gorumcemin kizi oturuyordu..ne kadar benziyor dimi senin kizina dedim :)) evet ama gozleri seninkine benziyor dedi....hayirdir insallah...

slm kızlar nasılsınız.ayyy baya sabırsızlanıyosunuz artık dimi.ama az kalmış hepinizin ne güzel.bende sabırsızlanmaya başladım.bide hafif sancılar başladı

slm kızlar nasılsınız.ayyy baya sabırsızlanıyosunuz artık dimi.ama az kalmış hepinizin ne güzel.bende sabırsızlanmaya başladım.bide hafif sancılar başladı

evet sabirsizlaniyoruz hele 38. haftaya girdigimden beri dahada sabirsizim ama cok dusundugum icin gec olacak gibime geliyor nedense..bendede sancilar var ara ara kasilmalar artti ama ne asilma var ne bisey...:çok üzgünüm:

evet sabirsizlaniyoruz hele 38. haftaya girdigimden beri dahada sabirsizim ama cok dusundugum icin gec olacak gibime geliyor nedense..bendede sancilar var ara ara kasilmalar artti ama ne asilma var ne bisey...:çok üzgünüm:

banada hep erken doğuracakmışım gibi geliyo.ayyy senin çok az kalmış az daha sabır

banada hep erken doğuracakmışım gibi geliyo.ayyy senin çok az kalmış az daha sabır

banada oyle geliyordu ama artik hicde oyle gelmiyor 38 i gordum goreli umudum azaldi....bu gidisle en son ben dogurucam...offff:sinifsinif:

banada oyle geliyordu ama artik hicde oyle gelmiyor 38 i gordum goreli umudum azaldi....bu gidisle en son ben dogurucam...offff:sinifsinif:

meaycım merak atme aynı korku bende de var. ama 40. haftaya kadar doğmazsa girerim sezeryana bekleyemem daha fazla

meaycım merak atme aynı korku bende de var. ama 40. haftaya kadar doğmazsa girerim sezeryana bekleyemem daha fazla

canim niye sezeryana giriyorsun sunni sanciyla dogur..bana doktorum oyle dedi sunni sanci vericekler o zamana kadar gelmezse sezeryan degil....

handaaaaaaaaannnnnnnnnn nasilsin hosgeldinn...yarin dogum yapiyormussun hadi gozun aydin...

canim niye sezeryana giriyorsun sunni sanciyla dogur..bana doktorum oyle dedi sunni sanci vericekler o zamana kadar gelmezse sezeryan degil....

suni sancı için hiç değilse açılma falan olması lazım diye biliyorummm

bahair, gulican, handan2546, hoho, nisasum, solstice kizlar muhabbetinize doyum olmuyor heee...

suni sancı için hiç değilse açılma falan olması lazım diye biliyorummm

yok canim yaa onlar acilma yoksa suyun gelmemisse keseyi kendileri patlatiyormus zaten kese patlayinca suyun geldikce acilma oluyormus bir arkadasima oyle olmustu...

selam millet.. kusura bakmayın bu sıra biraz nete giremiyorum.. bir kaç gune kadar inşallah bebişime kavusacagım.. herkeze selam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…