2009 Ekim Anneleri

3200 dü 10 gün önce ortalama 350 falan alıyor haftada cumaya kadar böyle giderse zaten 3800 görürüm diyorum ama ne bilim kafam karışık :bbo: yarın nst var bakalım ne diicek?

hayatım bana 36+3 iken dr 3100 gr dedı yanlız 37+0 da gıttımda başka doktor 2900 gr dedı bu nasıl bişey bılmıyorum yoksa bende 3500 doğar dıye duşunuyordum.

hayatım bana 36+3 iken dr 3100 gr dedı yanlız 37+0 da gıttımda başka doktor 2900 gr dedı bu nasıl bişey bılmıyorum yoksa bende 3500 doğar dıye duşunuyordum.

Valla ben de emin olamıyorum çünkü daha az kilodaysa boşu boşuna sezeryan olmuş olucam. Hakkımızda hayırlısı ne diyelim hayatım :Saruboceq:

kızlarr usg de görülen kılodan düşük çıkıyor genelde bırebır aynı olmuyor tam net bı kılo veremezler sanırım..ben aynı gun içinde 2 dr gorundum bırının usg sı son tekneloji dopler usgydı 2500 kusur çıktı bırınınkıde klasık monıtor varya ole bı usgydi 2300 çıktı yanı en az 300 gr oynuyor yanı...bende anlamış değilim..ama genelde onların dediğinden zayıf doğuyorlar hazırlıklı olun

günaydıun kıslarrrrr

biz dün doktora gittik yarın sabah 7.30 da yatışımız yapılıyor önce suni sancı ile normal dogum denicez olmazsa sezeryan olucaz bize dua edin

dandanımm mesajını okuyunca nedense boğazım düğümlendi, bunca ay birlikte neleri paylaştık tarif edilmez bi duygu var içimde...
Allah yardımcın olsun bitanem, senin için hayırlısı nasılsa inşallah o doğum şekli olur, ben herzaman böle dua ettim:Saruboceq:
Dularım seninle:Saruboceq:

gunaydın hatunlar nasılsınız biz geldık paşamlazemuszemus

günaydın canımmm:asigim:ben senin paşanın tombik ellerini öperimmmm.....ajkım benimm...:asigim::nazar:

lall dogum yaptınmı cnm bn 4 gundur ılk kez gırıyorum bakamadım gecmışe

ahhh canım nerde ne gelen var ne giden.....gelmedi daha paşam....:1rolleyes:
inşallah en kısa zamanda doğururumm ve doğururuzzzz:Saruboceq:

slm kızlar ,ben de doğuramadım daha, bakalım bekliyoruz, ben de napiim kendimi sokaklara vurdum geziyorum bol bol birazdan dışarı çıkıcam yine bi yoklama veriyim dedim. öptüm hepinizi.

slm kızlar ,ben de doğuramadım daha, bakalım bekliyoruz, ben de napiim kendimi sokaklara vurdum geziyorum bol bol birazdan dışarı çıkıcam yine bi yoklama veriyim dedim. öptüm hepinizi.

canım aynen hala doğuramadım ve inanki artık allahın gücüne gitmesin ama sıkılmaya başladımmmmmmafoldumben
ne olur sağlıkla gelsin artık inatçı bebişlerimizzz:Saruboceq:

selam kıslar nasılsınız doguranlar varmı benşim bıdık gündüz sürekli uyuyo sütlerim akıyoı die pompayla süt sagdım dinleniyim dedim bakimkim var kimyok

selam millet ben de hala doğurmadım. zaten kimse de doğuracağımı düşünmüyodu ama olsun bengene de söyleyeyim... :))))) ne ağrım var ne kasılmam ne suyum ne kanamam hiçbi numara yok. nilde sürekli hareket halinde...
bu arada saşlı sabahı annaneyle dedemiz geliyo. babam perşembe sabahaı kardeşimle birlikte dönecekj aynı gün kayınvalidem gelecek ondan bikaç gün sonrada görümcem gelecekmiş. umarım doğumum çabuk olur da. uzun sürmez....

selam herkese..
pınar hayırlı olsunc anım darısı biizm basımıza..
handan ınsaalah cabuk olur dogumun...
günlewr yaklsatıkca daralıyorum.rüyamda sürekli dogum yapıyorum off tarıhı bılmekde kötü birsey yav

VE KIZLAR SON DAKıKA GELıŞMESı....... CUMARTESı günü dr gittim bebeğin suyunun azaldığını söyledi ayrıca kilosuda düşük dedi :S 2.500 gram şaşırdım ama yanlış ölçtü gibi geldi yinede normal korkma dedi nedense.. ona göre riskli zamnları atlatmışım....Nst girdim kalp atışları normal bebeğin bir sancı çıktı 60' larda :)) olacak artık o kadar dedi.. Herneyse çarşamba günü gel dedi tekrar nst sonra doğuma bile alabilirim heran dedi belki ertesi gün yatış verebiliriz dedi .... Şaşırdım biraz daha erken olacak ya bebeğime bişey olmaz di mi :KK43: çok korkuyorum.. Lütfen dualarınızı eksik etmeyin doğumuma çok az kaldı yani........
Bu arada çarşamba 7 ekim benim doğumgünüm :) Perşembe tam 37+ 0 oluyorum ??

VE KIZLAR SON DAKİKA GELİŞMESİ....... CUMARTESİ günü dr gittim bebeğin suyunun azaldığını söyledi ayrıca kilosuda düşük dedi :S 2.500 gram şaşırdım ama yanlış ölçtü gibi geldi yinede normal korkma dedi nedense.. ona göre riskli zamnları atlatmışım....Nst girdim kalp atışları normal bebeğin bir sancı çıktı 60' larda :)) olacak artık o kadar dedi.. Herneyse çarşamba günü gel dedi tekrar nst sonra doğuma bile alabilirim heran dedi belki ertesi gün yatış verebiliriz dedi .... Şaşırdım biraz daha erken olacak ya bebeğime bişey olmaz di mi :KK43: çok korkuyorum.. Lütfen dualarınızı eksik etmeyin doğumuma çok az kaldı yani........

34 haftasini gecen bebeklere premature bile denmiyor canim neden bisey olsunki bebisine..hicbisey olmaz Allahin izniyle hemde 37 haftalik ohooo mùasallah tosun gibi olmustur annesi hic uzulme senyerimseniben

VE KIZLAR SON DAKİKA GELİŞMESİ....... CUMARTESİ günü dr gittim bebeğin suyunun azaldığını söyledi ayrıca kilosuda düşük dedi :S 2.500 gram şaşırdım ama yanlış ölçtü gibi geldi yinede normal korkma dedi nedense.. ona göre riskli zamnları atlatmışım....Nst girdim kalp atışları normal bebeğin bir sancı çıktı 60' larda :)) olacak artık o kadar dedi.. Herneyse çarşamba günü gel dedi tekrar nst sonra doğuma bile alabilirim heran dedi belki ertesi gün yatış verebiliriz dedi .... Şaşırdım biraz daha erken olacak ya bebeğime bişey olmaz di mi :KK43: çok korkuyorum.. Lütfen dualarınızı eksik etmeyin doğumuma çok az kaldı yani........
canım bırkılo doganlara bıle saglıkla yasıyor aklına kötü birsey getırme kötü bır durum olsa mutlaka doktorun paylasırdı seninle hem37 haftalıkkken normal dogan cok bebek var kendılıgınden gelıverıyor bazı acelecı veletler..:) seninkid ehemen sana kavusmak ıstıyor ..

kaydirigubbakcemile2

ne bilim işte kızlar şaşkınım
hoş ben bu haftaları bile hayal edemiyordum ama

bır ay sonra hepimiz bebeişlerimizi yazacagız ınsaalah..hepimizde oıster ıstemez endişe oluyor bunlar cok dogal seyler. ama kendımızı yıpratacak kadar endişeli olmayalım.. hayırlısıyla bebişlerımıze kavusalım ınsaalah...

X