2009 Ekim Anneleri

merhaba kızlar biz geldik.oğlum hala çıkmamakta ısrarlı.bu gidişle sezeryan yolu görünüyo bizede.çarşambaya randevumuz var.hala gelmezse al dicem doktora artık.dayanamıyorum.hergün stres içinde geçmiyo zaman.

aman ne bileyim o da çok acılı olur be...

valla canim herkesin aci esigi farkliymis bazilari cok kolay oldu diyor demin bir dogum oykusu okudum sunni sanciyla yapmis cok kolay oldugunu soylemis kiz..bazilari daha siddtli sanci cekiyorsun diyor kime inanacagimi sasirdim..ama yinede son ana kadar sezeryan istemiyorum anca bebek icin mecbur kalirsam yaparim sezeryani...

merhaba kızlar biz geldik.oğlum hala çıkmamakta ısrarlı.bu gidişle sezeryan yolu görünüyo bizede.çarşambaya randevumuz var.hala gelmezse al dicem doktora artık.dayanamıyorum.hergün stres içinde geçmiyo zaman.

zaman gectikce insan strese giriyor sahiden dun gece hic uyuyamadim 3.5 a kadar don o tarafa don bu tarafa strestenmidir nedir midem bulanmaya basladi sonra...zor uyudum valla...

zaman gectikce insan strese giriyor sahiden dun gece hic uyuyamadim 3.5 a kadar don o tarafa don bu tarafa strestenmidir nedir midem bulanmaya basladi sonra...zor uyudum valla...

ah canım bide bizim halimizi düşün.zamanımız doldu hala daha tık yok.bebek kanala inmedi bile.göbeğim yukard duruyo öle.hergün stres acaba hareketleri azalıyomu.kordonu falan dolanacakmı diye düşünmekten deliye döndüm.zamanımızda doldu.bakalım çarşamba ne diyecek doktorumuz. açılma falanda yoktu geçen pazartesi gittiğimizde.doktorum dedi bir hafta daha bekleriz suyun normal olursa dedi.sonra suni sancı veririz dedi. olmazsa duruma göre sezeryanla alırız dedi.ama benim dayanacak gücüm kalmadı.çıkmayacak bizimki belli inat ediyo kerata.
çarşamba günü randevumuz var dayanamayacağım al diyeceğim artık valla.
bide benim geç yumurtlama durumumda yok ondan geç oldu desem.ben iğne ilaçla hamile kaldım.günü belli yani canım.

ah canım bide bizim halimizi düşün.zamanımız doldu hala daha tık yok.bebek kanala inmedi bile.göbeğim yukard duruyo öle.hergün stres acaba hareketleri azalıyomu.kordonu falan dolanacakmı diye düşünmekten deliye döndüm.zamanımızda doldu.bakalım çarşamba ne diyecek doktorumuz. açılma falanda yoktu geçen pazartesi gittiğimizde.doktorum dedi bir hafta daha bekleriz suyun normal olursa dedi.sonra suni sancı veririz dedi. olmazsa duruma göre sezeryanla alırız dedi.ama benim dayanacak gücüm kalmadı.çıkmayacak bizimki belli inat ediyo kerata.
çarşamba günü randevumuz var dayanamayacağım al diyeceğim artık valla.
bide benim geç yumurtlama durumumda yok ondan geç oldu desem.ben iğne ilaçla hamile kaldım.günü belli yani canım.

heyecanini ve stresini anliyorum canim birde zor olunca daha cok korkuyor insan bisey olucak diye..bende 6 sene sonra tedaviyle hamile kaldim cok zor oldu benimde..o yuzden bende cok korkuyorum.....Allahim hayirlisiyla kucagimiza almayida nasip etsede rahatlasak...

herkesz de stres başlamış... allah hepimize sağlıkla hayırlısıyla ve kolayca doğurmayı nasip etsin...

heyecanini ve stresini anliyorum canim birde zor olunca daha cok korkuyor insan bisey olucak diye..bende 6 sene sonra tedaviyle hamile kaldim cok zor oldu benimde..o yuzden bende cok korkuyorum.....Allahim hayirlisiyla kucagimiza almayida nasip etsede rahatlasak...

amin canım ya zaman geçtikçe insanı hiç bişey sakinleştirmiyo.bide ilk deneyim olunca herhalde tecrübesizlikte insana stres yapıyo.Allah ım sen koru bebişlerimizi sana emanet yarabbim.

merhaba biz geldik oğluşumla artık tek beden olarak son günümüz çok heyecanlıyımm hemde çook :bbo:

merhaba biz geldik oğluşumla artık tek beden olarak son günümüz çok heyecanlıyımm hemde çook :bbo:

merhaba gizemcim.demek yarın sende anne oluyorsun.hayırlı haberleini bekliyoruz canım.doğuma giderken dua edersin bizim için.ben kaldım böyle bölünemiyorum asal sayımıyım neyim kendimden başka bölünemiyorum.

sibelcim inş. hayırlısıyla sende meleğini alırsın kucağına kısss günün de bitmiş meleğin heran gelebilirrr

mehaycımmm korkmak değilde endişelerim var uzun zamandan sonra iki taraf doğum münasebetiyle karşılaşacaklar onun biraz korkusu var

sibelcim inş. hayırlısıyla sende meleğini alırsın kucağına kısss günün de bitmiş meleğin heran gelebilirrr

mehaycımmm korkmak değilde endişelerim var uzun zamandan sonra iki taraf doğum münasebetiyle karşılaşacaklar onun biraz korkusu var

yok canim hic korkma kimse o zamanki meseleleri dusunmez sen orda caninla ugrasirken ..bir an once kizlarinin saglikla dogumdan cikmasini beklerler ve iki tarafta torunlarini gormek ister bir an once....a.sa.s

canım ya aile problemlerimi var.oda zor valla ama böyle bi durumda kimse sorun çıkarmaz herhalde.sen sadece kendini ve bebişini düşün.

benim göbüşüm :nazar: hiç çatlamadı mehaycımm

valla bilmiyorum ama doğum derdi değil o iki aile arasındaki gerginlik çok geriyo beni bakalım yarın ne olacak hayırlısıyla bi atlatsak meleğimle bu olayıda

benim göbüşüm :nazar: hiç çatlamadı mehaycımm

valla bilmiyorum ama doğum derdi değil o iki aile arasındaki gerginlik çok geriyo beni bakalım yarın ne olacak hayırlısıyla bi atlatsak meleğimle bu olayıda

canim sen hic merak etme o gerginlik bitecek senin melegini gorduklerinde....sen stres yapma bebisini ve kendini dusun sibelinde dedigi gibi...

catlagin olmamasina sevindim canim insallah dogumdan sonrada cikmaz bendede yok ama dogumdan sonra cikar dediler korktum sen bana bilgi verirsin o konuda olurmu benden once dogum yapacaksin neticede..:kedi:Şeniz

X