2009 Ekim Anneleri

günaydıun kıslarrrrr

biz dün doktora gittik yarın sabah 7.30 da yatışımız yapılıyor önce suni sancı ile normal dogum denicez olmazsa sezeryan olucaz bize dua edin

akannehir akannehir akannehir HANDANNNN kıs nerelerdesin sen?
Haberlerini alıyoruz ama yoksun...yerimseniben

Ayyy ne güzel yavruna yarın kavuşacaksın zemuszemus
Herşey yolunda gitti di mi? Sorun yok?

Allah sağlıkla nasip etsin yavrunu inşallah :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: :nazar:

kavuşucam inşallah stawbery saol canım darısı başına inş suni sancıya dayanabilirimde normal dogum yapabilirim çok heyecanlıyım ya

günaydıun kıslarrrrr

biz dün doktora gittik yarın sabah 7.30 da yatışımız yapılıyor önce suni sancı ile normal dogum denicez olmazsa sezeryan olucaz bize dua edin

HANDAN KUZUM ÇOK SEVİNDİM YAVRUŞUNA KAVUŞUYORSUN DEMEKDUALARIMIZ SENİNLE CANIM RABBİM YARDIMCIN OLSUN Şeniz

elacım ananası deniyecektik ama tüp bebk tedaviisnde bebeğin sıkıca tutunması içinde öneriliyormuş vazgeçtik sonraaaayerimseniben

kuzularım strawberry29 inanınki hiç bi fikrim yok ama 38+1 de 39 haftanızın içine girmiş oluyorsunuz sanırım bir problem olmaz tabi dr. görüşü daha önemliiiyerimseniben

handancım allah yardımcın olsun...kolay bi doğum nasip etsinnn inşallahhh:Saruboceq:
darısı bizeeee:Saruboceq:

ya bu ekim bebişleri nasılda inatçı çıktı gelmek bilmiyorlarrrrkafamçokkarıştı

saolun kıslar sizlere haber verim dedim bugun evi hazırlıcaz son bi temizlik felan inş kısa sürede dogum yaparım rabbim hepimizin yardımcısı olsun

Şu ultrasonu pek anlamış değilim aslında gelişimi tamamlamaya göre sonuç veriyor ama geç gelen geç geliyor erken gelen erken...Hiç ultrasonun verdiği doğum tarihi tutan var mı zaten bilmiyorum CADIARZU

Günaydın hanımlar..

Pınar tebrıkler..

Handan umarım kolay bir doğum olur senın 40 hafta bitti demi hiç açılma yokmu kuzum

yok canım ne açılma var ne sancı ne bişe artık dogurmak istiyorum dedim doktoruma çok stres oldum

hoşgeldınnn..ayyy handannn bendemı beklıcem...acep tık demiyooo benimki...

saolun kıslar sizlere haber verim dedim bugun evi hazırlıcaz son bi temizlik felan inş kısa sürede dogum yaparım rabbim hepimizin yardımcısı olsun

allah yardımcın olsun canım yarı mınnoş kucağında olacak inşallah hiç merak etme hstaneyı gıttıkten sonra gerısı gelıyo zaten.

handan canim Allah kolay bir dogum nasip etsin insaallah..Allah yardimcin olsun...
dualarimiz seninle...insaallah bebegini kucagina aldiginda bizede haber verirsin ...

elacım ananası deniyecektik ama tüp bebk tedaviisnde bebeğin sıkıca tutunması içinde öneriliyormuş vazgeçtik sonraaaayerimseniben

kuzularım strawberry29 inanınki hiç bi fikrim yok ama 38+1 de 39 haftanızın içine girmiş oluyorsunuz sanırım bir problem olmaz tabi dr. görüşü daha önemliiiyerimseniben

handancım allah yardımcın olsun...kolay bi doğum nasip etsinnn inşallahhh:Saruboceq:
darısı bizeeee:Saruboceq:

ya bu ekim bebişleri nasılda inatçı çıktı gelmek bilmiyorlarrrrkafamçokkarıştı

öyle hayatım dr artık benım için bebek hazır dıyo bız kılosuyla ilgılenmıyoruz dıyo ama nebılım ya küçük doğarsa

X