2009 Ekim Anneleri

ooy oy napces lalim ya..yürürken war o baskı..çok yawaş yürüyebiliyorum canım her adımda yanıyo..kim diyoki suyumu doğumda patlattılar..kiminde nişan gelmiomuş..ay gelsede anlasak keşkemm

wolla bilmiom zuzummm.....1 cm açılma olsa bu kasılmaların yanında gerisi gelirde oda yokkkkafamçokkarıştı

ben galiba hep bööle hamis kalicam :hulya:

kıs sen 40ı geçmişin şimcik farkettimm..gelsin yawruşun hemennnn

wolla bilmiom zuzummm.....1 cm açılma olsa bu kasılmaların yanında gerisi gelirde oda yokkkkafamçokkarıştı

doktor yola çıkıyodu...nstinin ilk kısmına baktı bi tane sancım çıkmıştı daha..hemşireye önemli bişiy olursa hbr werin dedi gitti..açılmam filan warmı hiçbi fikrim yok..daha hiç bakılmadı

biz geldikk doğuran yok sanırımm...
kız zuzu geldin mi sen bakimmm senin kızın annanesin, bekliyomuş meğerr kadın gelse sende gelişmeler başladııı hadi hayırlısıııı

kılzar arkadaşım poğaça yapmış yemeye çağırıyo çok tokum ama gene de gidip yiyecem ... bu gidişle ben 60 la gidecem doğuma. salı da annem geliyo zaten... o da aylardır gözümde tüten kabaklı açma börekten yapar... ohoooo dibine vururum hamur işinin:))))))

nurefsan nerdesin kız.aldım bende hurmaları yiyorum şimdik.ben bu gece doğurmazsam sorarım sana.hepsini yicem 1 kg hurma aldım.

kız sibel dellenme 1kg hurma mı yenir:))
zuzu gaza gelmeyle doğruluyosa iymiş boşuna bekleşioz desene
bahair ye canım afiyet olsun senin fiziğine zaten gıcığım ,yarasın şimdiden :KK66:

X