2009 Ekim Anneleri

biz geldikk doğuran yok sanırımm...
kız zuzu geldin mi sen bakimmm senin kızın annanesin, bekliyomuş meğerr kadın gelse sende gelişmeler başladııı hadi hayırlısıııı

ay ööle galiba esmacım...ananeyle gezmeyi tozmayı abartıncak kızım da gaza mı geldi ne:)))

kız sibel dellenme 1kg hurma mı yenir:))
zuzu gaza gelmeyle doğruluyosa iymiş boşuna bekleşioz desene
bahair ye canım afiyet olsun senin fiziğine zaten gıcığım ,yarasın şimdiden :KK66:
bebişim ben fiziğinde değilim kilo almıyom da çocuğu kolay doğurayımın derdindeyim.... yoksa lırsam alayım napıyım bi şekild everirim... senin fiziğin benden dsaha iyi ayrıca boyunda uzun.. ben 1.60 lık hatunum
yav kanalla olcak iş değil diorum ya benimki hemen hemen 3 hafta önce girdi kanala pozisyon neym herişey tamam ama ıhh çıkmıyo iştee

aman olsun amaç bu tembellere takılmak:)))))))
kızlar ben kaçar hepinizi öpüyorum...

yav kanalla olcak iş değil diorum ya benimki hemen hemen 3 hafta önce girdi kanala pozisyon neym herişey tamam ama ıhh çıkmıyo iştee

bana gecen pztsi 10 gün sonra doğabilir dedi ama 41 haftada da doğabilir dediii bekleyemem okaa yaa 3500 olsun cıksın akannehirakannehir

bebişim ben fiziğinde değilim kilo almıyom da çocuğu kolay doğurayımın derdindeyim.... yoksa lırsam alayım napıyım bi şekild everirim... senin fiziğin benden dsaha iyi ayrıca boyunda uzun.. ben 1.60 lık hatunum

aman olsun amaç bu tembellere takılmak:)))))))
kızlar ben kaçar hepinizi öpüyorum...

valla mı kız ayyh kendime güvenim geri gelmeye başladı galibaaahihoyyyt
hadi uç bundan sonra korumam altındasınŞeniz yerimseniben

sibelcim ani sancin basliycek 15 dk da dogurcen heeee. 1 kilo hurma yenirmi iyiki seker komasina girmedin. cocugu düsün acikk kizzz

bana niye soruyorsun canim yaa kaydirigubbakcemile3
bende internetten okuduklarimi soyluyorum size ayrica kendmde uyguluyorum
bende sanci falan yoktu biraz once basladi tekrar hayirlisi bakalim...

nurefsan nerdesin kız.aldım bende hurmaları yiyorum şimdik.ben bu gece doğurmazsam sorarım sana.hepsini yicem 1 kg hurma aldım.

ayhh kaynana mıakannehir
benimki kaç haftadır gelim gelim diyo aman istemez bizim kız korkar vazgeçer gelmektenkaydirigubbakcemile3
salıya annem gelicek inş.

:))) hadi yaaa ,
benim kaynana iyi kıııı çok seviyommm.. bana çok yardımcı olur. annemde burda gerçi ama o çocuk baktığı için yanıma gelemiyo ama yakın bana kaynanamda yakında 3 ay önce köye gitmişti anca geliyoooo

benim kaynvalidem istanbulda karşıda yaşıyo..
annem bursada ama..
bu arada kociğe az önce msj attım
"minnoşş gelirken dido al bitane banaaa bitanede kızına"
aç gözlülüğme bakarmsn daha yarım saat olmadı sofradan kalkalı yakında yiyecek bişe bulamicam

benim kaynvalidem istanbulda karşıda yaşıyo..
annem bursada ama..
bu arada kociğe az önce msj attım
"minnoşş gelirken dido al bitane banaaa bitanede kızına"
aç gözlülüğme bakarmsn daha yarım saat olmadı sofradan kalkalı yakında yiyecek bişe bulamicam

annenle hasret gidericenn desene....
ya bana şeker yasak 3 gündür ağzıma şekerli bişey sürmüyorumm... off offf doğursam hemen tatlılara dalıcammm...mafoldumben

X