2009 Ekim Anneleri

hoşgeldin bahair valla bi fikrim yok benim
nasılsın niloşum nasıl

iyiyim aybikem açımmmm çok. sabah kahvaltısıyla duruyorum... arkadaşlara uğradım 1 saat önce geldim yemkelrimi yaptım. 15 dk tamam olur herhalde. oturur yerim
niloş da iyi gibi.. arada hareketleniyo arada uyuyo. aman bugün rahat olsun akşama babamız yok...

neden bilmiyorum ama gözlerimden yaşlar süzüldü benim de okurken..
inş hayırlı haberlerini en kısa zamanda duyarız canım..
kolay hızlı sorunsuz hayırlı bi doğum yaşaman dileğiyle..
babası da çıkmış kızımın bak ALLAH kavuştursun sana çifte mutluluk geliyor tatlım bundan sonra otur ve keyfini çıkaropuyorumnanaktan

evet elifçim gayet doğal dediyerimseniben

teşekkür ederim aybikecim...bi de beni düşün...durup durup gözlerim yaşarıo..ayy doğum anını düşünemiyorum,,normal doğum konuusnda beni çok korkuttu birkaç kendini bilmez ama bugün doktorum bütün o düşünceleri sildi kafamdan,içim çok rahat şimdi,cesaret geldi...allah hepimizin yardımcısı olsun....senin de aazzzcık kaldııı vuslatına....:))):dance:

iyiyim aybikem açımmmm çok. sabah kahvaltısıyla duruyorum... arkadaşlara uğradım 1 saat önce geldim yemkelrimi yaptım. 15 dk tamam olur herhalde. oturur yerim
niloş da iyi gibi.. arada hareketleniyo arada uyuyo. aman bugün rahat olsun akşama babamız yok...

bende şimdi farkettim acıktığımı :)
bi pilav bide cacık yeter bana kalkıymda yapiym kocik rejimde oyüzden evde doğru düzgün tencere kaynamıyo bizimyerimseniben

teşekkür ederim aybikecim...bi de beni düşün...durup durup gözlerim yaşarıo..ayy doğum anını düşünemiyorum,,normal doğum konuusnda beni çok korkuttu birkaç kendini bilmez ama bugün doktorum bütün o düşünceleri sildi kafamdan,içim çok rahat şimdi,cesaret geldi...allah hepimizin yardımcısı olsun....senin de aazzzcık kaldııı vuslatına....:))):dance:

tahmin edebiliyorum..
ben çok ayrılıklar yaşadım annemden babamdan..
hep ayrıdır bende kavuşmaların yeri..
şimdi iki aşkına birden kavuşacaksın belki aramızda en zor günelri sen geçirdin ama şu kesinki en güzel kavuşma seninkisi olucak..
hiç korkma hakkında daima hayırlısı olsun merakla bekliyoruz beril hanımı..hemen dön aramıza merakta bırakma bizi..

bende şimdi farkettim acıktığımı :)
bi pilav bide cacık yeter bana kalkıymda yapiym kocik rejimde oyüzden evde doğru düzgün tencere kaynamıyo bizimyerimseniben

ben hamile kaldığımdan beri kocam 5 kilo verdi. sürekli kepekli z.yağlı ve light kullandığım için malzemelkeri... yani herhalikarda yemrk pişiyo:))))) ay yumulayım yemeklere öpüyorum çok acıktım

kızlar bugün dr a gittim bebekte geçen haftadan kordon dolanması vardı ama o dr doğuma engellemez kan akışıda düzgün demişti bu kendi dr um tatilde olduğu için başkasına gitmiştim. şimdi kendi dr um kordon doğumu engelleyebilir sancın başlar ama bebk aşağıya inemez açılmada pek olmaz o zaman sezeryana alırız diyo. napcam ben ya. başına böyle bişi gelen oldumu.

aybikecim,çok heyecanlıyım,hem de korkulu, değişik ve karmaşık duygular yani,hamile olduğumu öğrendiğimde de aynı şeyleri hissetmiştim..ayy dur sadete geleyim,doktordan geldim az önce,....doktorum ,benı bugün yarın ararsın,bebişin eli kulağında,yerleşmiş kanala,epey aşağıda yani her an doğum yapabilirsin...başka biri olsa suni sancı verirdi sana ama 1,2 gün daha bekleyelim dedi...tabi gözlerimi tutamadım o an..ağlamaya başladım...1,2 gün içinde beni de ((normal ))doğum yapanlar listesine eklersinz inşlhhh...aksi gibi 2 gündür de sancım mancım yok..bu arada babamız da yola cıktı geliooo:eek:

canım gözünydın ne güzel kısa süre sonra bebişine kavuşacaksınnn:asigim:sağlıkla gesin bebişin....:Saruboceq:
darısı biz bekleyenlereeee:Saruboceq:

kızlar bugün dr a gittim bebekte geçen haftadan kordon dolanması vardı ama o dr doğuma engellemez kan akışıda düzgün demişti bu kendi dr um tatilde olduğu için başkasına gitmiştim. şimdi kendi dr um kordon doğumu engelleyebilir sancın başlar ama bebk aşağıya inemez açılmada pek olmaz o zaman sezeryana alırız diyo. napcam ben ya. başına böyle bişi gelen oldumu.

canım geçmiş olsun....hiç fikrim yok bu konuda bence dr.güven ve sezeryan ol...allah bebişini ve seni korusun canımmm:Saruboceq:

fatmacım benimde bi bilgim yok
bahairr maşallah benim kocik 10 kg aldı ama düzensiz beselenemden ne yazıkki..
bu arada menüme nohutta ekeldim
pilav cacık nohut hmm 5-6 dk ya hazır herşey

newar ne yok kızlarr..accık geçmişi okuyum hazır kalabalık diilken:))

kız lal hala buralardamısın sen?

şimdi ben bu söze ağlıyayımmı?güleyimmi?:bbo:
malesef hala burdayım bebiş :asigim:hala tık yok oğluşum gelmek istemioo nedensee...:çok üzgünüm:
ya ben artık doğurmak istiommmmmmmmafoldumben

newar ne yok kızlarr..accık geçmişi okuyum hazır kalabalık diilken:))

bende herşey bildiğin gibi zuuzum...:asigim:

şimdi ben bu söze ağlıyayımmı?güleyimmi?:bbo:
malesef hala burdayım bebiş :asigim:hala tık yok oğluşum gelmek istemioo nedensee...:çok üzgünüm:
ya ben artık doğurmak istiommmmmmmmafoldumben

bende herşey bildiğin gibi zuuzum...:asigim:

gül lalim boşver... eninde sonunda doğacak bu evlat. napçan 42. haftaya kadar bekleyecenmi... hem senin en azından evde bi çocuğun var tesellin var...:)))))))

ooo ela da burda oda doğurmamış... doğurun kızım ya moralim bozuluyo sizi topikde gördükçe:)))))))

gül lalim boşver... eninde sonunda doğacak bu evlat. napçan 42. haftaya kadar bekleyecenmi... hem senin en azından evde bi çocuğun var tesellin var...:)))))))

malesef son iki gündür acaip duygusallaştım elimde bi selpak salya sümük herşeye ağlıom.....mafoldumben
evet canım beklicem inat ettimmm sonrasıda allah kerimmm:1ninca:
kızım zaten acaip destek iiyiki var arkadaşım gibi resmen canım benimmm:asigim:

zuzu rahatlığına hayran kaldım. 10 dk bir düzenli kasılıyosun ve internete girip topiği açmakla yetinmeyip bi de geçmişimi okuyosun... bıraksana geçmişi....

X