2009 Ekim Anneleri

kızın da küçük oysa...ama sana destek oluyo he... takdir ettim...lalim sen de yokmu kasılma. 40 dk bir de olsa rahatlayacam en azından bi şekilde kasılman var diye

gerçektenmi kız?

ebett cicimm..bugün nstye gittim..orda da wardı ..ööle çok diil ama 60larda filandı sancı..nişanın suyun gelirse 5dkda bi olursa sancın gel dedi dr..iplemedim önce çok..ama bi iki saattir 10 dkda bi taş gibi karnım..dk tutuyoruz bakalm sıklaşcakmı

zuzu rahatlığına hayran kaldım. 10 dk bir düzenli kasılıyosun ve internete girip topiği açmakla yetinmeyip bi de geçmişimi okuyosun... bıraksana geçmişi....

hala dourcama inanmıyorum galiba ne bilim..yalanı sancıdır yada bana öööle geliodur gibime gelio..cnm acımıoki ööle

ay hadi bakalım geklişmelerden haberdar et... özelden cebimi yuollıyım. en kötü msj atarsın...

ben de seni mrk ettim kuş..

kızlar 10 dk da bi düzenli kasılıyorum..

canım:asigim: bendede kasılmalar acaip sıklaştı 1 dak. kadar sürüyor düzeliyor tekrar oluyor ama bu kasılmalar bebişi aşağı itiyormuş doğum olması için sancıda suda nişanda gerekliymişşşşşkafamçokkarıştı
kaç gündür bende böle :1closedeyes:
ankara büyükşehir beledi.geçti bi bitiremedi kazı çalışmasınııı oğluşummm:1rolleyes:

inşallah fazla bekletmez ve kısa zamanda gelir prensesin bitanemmmmm:Saruboceq:
beklemek hiç hoş değilll:1no2:

kızın da küçük oysa...ama sana destek oluyo he... takdir ettim...lalim sen de yokmu kasılma. 40 dk bir de olsa rahatlayacam en azından bi şekilde kasılman var diye

canım benim prenses bi başka ya....:asigim:herkesin çocuğu kendine başkadır aama büyükler derya kızın olsun taşdan olsun aynenn öle bişeyyyy:asigim:herşeyim bennim resmen kanka gibiyiz cadıylaaa:asigim:
oluyor canım kasılmada ama kasılma ve toplanma dışiında belirtim yok:1no2:doğum için buda yeterli değilll:1no2:

ay hadi bakalım geklişmelerden haberdar et... özelden cebimi yuollıyım. en kötü msj atarsın...

tamam cnmm

ay nası yani..ben bi anlamadım zaten bu işleri..doktor bugün dediki nstye bakarken,düzenli olunca geliosun dedi..dedim belimden gircek dimi ağrı yok dedi beline ağrı filan girmesini bekleme,alt tarafta bi baskı hissedebilirsin filan dedi..ne dedi bukadın ya:)))

suyu veya nişanı beklemeyin o herkes te olucak diye bişey yok minnoşlar..
annemin 4 normal doğumu var sadece ilkinde yani bende su gelmiş
nişan hiç birinde yokmuş

canım ben kasılmayla birlikte bugün alttarafda baskıda hissediom özellikle yürürken aama sancı olmadan veya su nişan gibi belirti olmadan doğum tam anlamıyla başlamış sayılmıyormuş..kafamçokkarıştı
bende anlamıom zuuzum bendeee kafam o kadar karışıkki anlatamammkafamçokkarıştı

suyu veya nişanı beklemeyin o herkes te olucak diye bişey yok minnoşlar..
annemin 4 normal doğumu var sadece ilkinde yani bende su gelmiş
nişan hiç birinde yokmuş

canım kasılmalar çok şiddetli olmadıkca yani ciddi anlamda sancı başlamadıkca hast.gidince gerei gönderiolarrrkafamçokkarıştı

ooy oy napces lalim ya..yürürken war o baskı..çok yawaş yürüyebiliyorum canım her adımda yanıyo..kim diyoki suyumu doğumda patlattılar..kiminde nişan gelmiomuş..ay gelsede anlasak keşkemm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…