2009 Ekim Anneleri

nazcım senin vakit geldi sanırım bi doktoru ara istersen.

:) ay kız nebılıyım beklıyım dıyom sancı yok çünkü ... zaten ufacık sancıyla 1cm acılmıs offf cok kafam karıstı bnm ya.....sancılı doğurcam dıye tutturmus vazıyetteyım :))) beklıyım bıraz daha kahve akıntı daha gelıcekmi bakalım.adet olcakmısım gıbı vücudum sadece baska da bır belırtı yok .... akannehir

hemen gelmedı bnm de aradan 4-5 saat gectığınde geldı. ve hala geliyo dun aksamüstünden berı kaverengı lekeler. bnde acılma varmıs 1cm o yuzden mı dedıki bana suyun gelebılır kanama falan dıye ???

delikafadulden Ayyh açılmamı. Ne güsel ne güsel hadi inşallah. Ondan demiştir belki de canım

Ayy canım sorma bizde dün akşamdan beri ne hesaplar yapıyoss. Herkesde aynı durum sanırsam kaydirigubbakcemile3 Ama bis şuna karar verdik en sonunda 40x7=280 gün. bir ayı 30 günden hesaplayınca da 280/30=9+10 oluyo. Annem de 9 ay 6 gün olmuş diyo. Dr. bence gününü doldurdu artık diyo kafamçokkarıştı Ben bu ara çıldırdım artık doğsun diye ne yapcağımı şaştım. Sence cuma günü sezeryan ya da suni sancı deneyelim artık derse kabul ediyim mi yoksam pzt sini bekliyim mi ne dersin. kafamçokkarıştı

kalanlar da bi doğursa artık hakkatten de çocuklardan konuşsak , kopttuk böyle yaaaa uyuz oluyorummm..

Valla öyle canım. Hatta yeni topic açmak lasım doğuranlarla ilgili. Sadece bebek paylaşımları olur. Malum doğuranlar bu kadar sık giremiyo, konu bütünlüğü de olur ...

gülicancım dr. tabiki daha iyi bilir ama bence bebekle ilgili bir problem yoksa suyu keyfi yerindeysee bekle bişey kaybetmezsin...ama dediğim gibi dr. daha iyi bilir....yerimseniben

Zuzu da yok ortalarda. Annesiyle geziyo sanırsam. Yoksa dourdu mu delikafadulden

gülican canım sende kasılma ve toplanma varmı ve oğluşunun hareketleri nasıl....
kasılma toplanma dediğim karnın bi tarafada sertleşioo ve belli bi süre öle kalıoooo

gülicancım dr. tabiki daha iyi bilir ama bence bebekle ilgili bir problem yoksa suyu keyfi yerindeysee bekle bişey kaybetmezsin...ama dediğim gibi dr. daha iyi bilir....yerimseniben

Ben de bekleme taraftarıyım canım, bebekle ilgili bi sorun olmassa. Zaten cuma kontrol edicek. Yine bi gelişme olmassa artık 42. haftanın başında sezercik ya da suni sancı napalım artıkın kaydirigubbakcemile5

evet cnm acılma :) bnde sasırdım daha beklemıyom bugun 37 doldu cunkü. ama hayırlısı bakalım.beklıyom bn ısrarla :) evde cekcem bıraz olursa da hastaneye gıtme taraftarı değilim hemen. dısarı cıkcam dolascam kocısı beklıyom kafamı dağıtıyım bıraz iice düşünceli oldum ... sende bekle bnce bıraz tabı dr un bilir.. hayırlısı olsun:1hug:

Ben de bekleme taraftarıyım canım, bebekle ilgili bi sorun olmassa. Zaten cuma kontrol edicek. Yine bi gelişme olmassa artık 42. haftanın başında sezercik ya da suni sancı napalım artıkın kaydirigubbakcemile5

canım bende bi problem olmadığı sürece bekliyeceğimmmmvereliniortak

Sıklaşan sancı yoksa ve kanama parlak kırmızı değilse korkma dedi dr. Beklemek daha iyi yani canım hastanede sancı çekmek daha zor. Tabii yine de akıntı durmassa bi telefon etmek gerekir sanırsam a.s.

gülican canım sende kasılma ve toplanma varmı ve oğluşunun hareketleri nasıl....
kasılma toplanma dediğim karnın bi tarafada sertleşioo ve belli bi süre öle kalıoooo

lalcim gülcan a sormussun ama. bnde saydıkların var suan kasılma yok öle cok buyuk ama toplanma var bebekte gırmıs kanala acılma da var dun 1cm di. offff Allahım bn doğurcam galıba ınanmak ıstemıyorum sanırım bn:1ninca:

canım bende bi problem olmadığı sürece bekliyeceğimmmmvereliniortak

Ekim bebikleri de anaları da keçi çıktı. Bakalım kim kimin inadını kıracak kaydirigubbakcemile3
Kısslar ben biras çıkıp anneme gidiyim.Ordan devam ederim akşam. ..şimdilik öptüm hepinisi opuyorumnanaktan

Sıklaşan sancı yoksa ve kanama parlak kırmızı değilse korkma dedi dr. Beklemek daha iyi yani canım hastanede sancı çekmek daha zor. Tabii yine de akıntı durmassa bi telefon etmek gerekir sanırsam a.s.

aynen bnde beklemeyı tercıh edıyorum.kanama yok öyle parlak kırmızı kahve lekeler. sancı da oluyo ama cok sık değil. aksı bı durum olursa arıcam en ufak seyde salmıyım kendımı dıyom...

güle güle cnm. bnm koca gelsede bn de cıksam dısarı .

Maalesef hala kasılma toplanma yok canım :gitme: Üstelik sıpa nasıl hareketli, dün akşam gerinip gerinip kafasını aşağı itiyo kemiklere çarpıp geri dönüyo kuzu. Yolu bulamıyo sanırsam. :asigim: Ama başka bi işaret yok. Ultrasonda da hala bana bakıyo kuzum

canımopuyorumnanaktan açılmanın olması çok ii bence korkma ne güzel yakın bi zamanda paşana kavuşacaksın.....
bendede bi kaç gündür acaip bir kasılma toplanma var ve bebişde son derece hareketlii
sanki bebişim kendini aşağı itiomuş gibi hissediyorummm ama sancı nişan su olmayınca normalmiş bu gibi kasılmalar v.s.yani paşamın keyfini beklicemmmkafamçokkarıştı

hehehehe....evet bakalım kim inat zaten benim laz damarım tutuncaa hiç bi şekilde inadım kırılmıo ama gelmezsede yapılacak bişeyde yokkk:1rolleyes:
dr.dediklerine uyucam artıkkkk:1rolleyes:

kafamçokkarıştı canım ya kıyamam bence artık bebişlerde çıkmak istiooo ama çıkamıolarrrrrrr:asigim:

selam kızlar herkese iyi hafta sonu diliyorum a.s.a.s.
dun bel agrım cok arttı kasıklarıma vurdu sabaha kadar surdu agrılarım hafifleyince uyumus kalmısım simdi kalmadı bel agrısı kasık agrısı ne zormuş bel agrısı boyle olmamıştım hiç ((((((((

hayırlısı cnm hepimiz kavusuruz ınsalah bebişlerimize zemuszemus

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…