2009 Ekim Anneleri

ayy canım benim inşallah allah korktuğuna uğratmaz ben de çok korkuyorum sezaryen olucak diye gözüm yola bekliyorum beklicez yapck bşi yok.
dua edelim birbirimize...

İnşallah canım, her gece dua ediyorum hakkımızda hayırlısı olsun diye. Bi de benim bu haftaya kadar karnım falan da çatlamamıştı 2-3 gün önce çatladı. Hepsini normal doğum için bekledik, ama şimdi o da olamıcak gibi. Gerçi iyiki böyle imkanlar var da çocuğun sağlığı için ne gerekliyse yapılıyor. En önemlisi o...

canım sıkma canını son bir haftan kaldı öyle düşün, hem bu geçen sürede bebeğin bağışıklık sistemi iyice güçlendi ne güzel işte.. cuma dediğin ne ki hemen gelir, inşallah kanala doğru yönlenir ve açılmaların başlar bu arada bari de normal doğum olur gğlicim.. ama öbür türlü de olursa hiç stres yapma, sağlıkla gelsin yeter ki..

Aslında en önemlisi sağlıklı olması tabii. Ama insan şartlanıp bu kadar bekleyşnce sanki başarısız oldum hissine kapılıyo.
Bu arada kafa çapı 96 cm miş canım bugün baktım aklıma sen geldin kaydirigubbakcemile3

bağlattım canım şükür bugun açıldı doğurmadan bağlandı şükür...iyi miniğim dun gıttık buyumuş

İyi olmuş canım doğurmadan bağlandığı. Yoksa nasıl haber vercez emdi emmedi, gazı var falan diye kaydirigubbakcemile3

maşşalah cnm bebeğine. hayırlısı olsun. girer inş doğumkanalına normal olur. olmassa da canını sıkma sağlıklı olsun da sezercik olsun :1hug:

hehehehee, yerim ben onun kafa çapını ulennnn ... kuzucukkk kaydirigubbakcemile

maşşalah cnm bebeğine. hayırlısı olsun. girer inş doğumkanalına normal olur. olmassa da canını sıkma sağlıklı olsun da sezercik olsun :1hug:

İnşallah canım. Sağlıklı olsunda, şu son günlerde bişiy olcak diye insan çok tedirgin oluyo.
benim de bugün alttan muayene yaptı henüz bi kanama leke falan olmadı.Ama doğumu başlatma ihtimali varmı ki acaba CADIARZU

hehehehee, yerim ben onun kafa çapını ulennnn ... kuzucukkk kaydirigubbakcemile

:asigim:

Handan, Sibel, Ela, Lal,Ben hepimizin günü aynı sayılır amma hiçbirimizde bi gelişme yok sanırsam. Gerçi bööle olması biras rahatlatıyo beni, demekki normal günlerinin tamamlanmasını bekliyolar diyorum.

Kısslar ha gayret sanki birimiz doursak hepimizin önü açılcak gibi geliyo bana kaydirigubbakcemile3

valla cnm bılmiyomki. akıntın olabılır dedı ama cok olursa gel dedı.bakalım hayırlısı :)

Bana da hafif lekelenme olabilir korkma dedi. Beklemedeyim :hulya:

hemen gelmedı bnm de aradan 4-5 saat gectığınde geldı. ve hala geliyo dun aksamüstünden berı kaverengı lekeler. bnde acılma varmıs 1cm o yuzden mı dedıki bana suyun gelebılır kanama falan dıye ???

gülicancım maşallah paşana
canım şimdi ben bi hesaplama yaptım....40 haftaya göre sn 2 gün ama 9 ay 10 güne göre son 6 gün....ve genelde erkek bebekler bu 10 günü dolduruyorlarmış...çevremdeki çoğu erkek bebişi olan kişiler 41+ larda normal doğum yapmışlar...o yüzden takmıom artık geleceği zamanı biliodurlar inanıomkiii belki yarın belki yarındanda yakınnnn:1rolleyes:
bu arada apart.görevlimizin eşiyle güün olarak aynıydık ve doğum yapmış..kızı olmuşşakannehir....

kalanlar da bi doğursa artık hakkatten de çocuklardan konuşsak , kopttuk böyle yaaaa uyuz oluyorummm..

hemen gelmedı bnm de aradan 4-5 saat gectığınde geldı. ve hala geliyo dun aksamüstünden berı kaverengı lekeler. bnde acılma varmıs 1cm o yuzden mı dedıki bana suyun gelebılır kanama falan dıye ???
nazcım senin vakit geldi sanırım bi doktoru ara istersen.

kalanlar da bi doğursa artık hakkatten de çocuklardan konuşsak , kopttuk böyle yaaaa uyuz oluyorummm..

bencede sence canım inşallaha en kısa zamanda doğururuzz....:Saruboceq:
tabi doğumdan sonra ben pek giremeyebilirimmmm:bbo:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…