2009 Ekim Anneleri

amin naloşum amin...:Saruboceq:beklemedeyiz işte bi gelseydiler.....kaydirigubbakcemile

hadi artık lalim ya:dance:...ne büyümesi 40 ları çıktı nerdeyse beaalkisalkisalkis

lalimm ben gelene kadar doğurm a sakın haaa kaydirigubbakcemile3 şaka tabi sağlıkla gelsin mustafa barışş

aybike_zehra+, bulut, ceyda_26, Fatos_55, gulican, Kalemiti+, lllalll+, SZN_58, yediveren35, zeze26 opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan

hadi artık lalim ya:dance:...ne büyümesi 40 ları çıktı nerdeyse beaalkisalkisalkis

valla sormayin....
lllalll im o toplasmalar insani baya rahatsiz ediyor dimi bazen ayalarinida yanlara dayayinca cok acitiyor sendede oluyormu.???

:Saruboceq::Saruboceq:

hehe izin ver çabuk gizoş doğuracağımmm:1rolleyes:

valla sormayin....
lllalll im o toplasmalar insani baya rahatsiz ediyor dimi bazen ayalarinida yanlara dayayinca cok acitiyor sendede oluyormu.???

canım evet hele tekmelerde daha çok canım yanıyor....
şuan hem üst tarafda hem alt tarafda bi çalışma varrr zatenn....gelmeyemi çalışıoki oğluşum gerçektennn kafamçokkarıştı

:Saruboceq::Saruboceq:

hehe izin ver çabuk gizoş doğuracağımmm:1rolleyes:

canım en hayırlı zamnda gelsin inşallah..vakit geçmek bilmiyo bizim için ama dayanıcaz biz anneyiz:CüvCüv:annelik sabır isteropuyorumnanaktan

sibelcim karnında toplanma kasılma oluyormu son yarım saattir bendeki bu toplanma ve kasılmalar acaip sıklaştııııkafamçokkarıştı

yok canım olmuyo.ama 3-4 gün önce olmuştu.2 gün taş kesildi karnım ama bişey çıkmadı normale döndü geri.şimdi bişey hissetmiyorum.ağrı falan arada küçük ağrılar oluyo ama geçiyo.bizimki çok hareketli maşallah.sırf onun hareketlerini takip ediyorum.hoplayıp zıplıyo sürekli.

lallcımmm sanki yarın veya aksam gelicek barıss oyle hissettim hadii bakalımmmm

Ben duş almaya gidiyorum kızlarr geliriz birazdan opuyorumnanaktan

canım evet hele tekmelerde daha çok canım yanıyor....
şuan hem üst tarafda hem alt tarafda bi çalışma varrr zatenn....gelmeyemi çalışıoki oğluşum gerçektennn kafamçokkarıştı

ayyy hadi hayirlisihihoyyyt
ha gayretalkisalkisalkis hehehehe

lal cim genelde erkek bebekler geç doğarlarmış ya bizimkide öyle herhalde günlerini dolduracak keratalar.kendilerini özletecekler iyice.annelerini heyecanlandırıyolar.napalım beklemekten başka çare yok.beklicez görcez ne zaman gelecekelerini

kizlar catlaklar ne alemde cok catlaginiz varmi???
fatos sen kac kilo almis olarak girdin doguma catlagin oldumu????

sibel maşallah sen 40 haftalık olmuşsun doktorun ne dedi doğumun nezaman olacağı konusunda?

canım en hayırlı zamnda gelsin inşallah..vakit geçmek bilmiyo bizim için ama dayanıcaz biz anneyiz:CüvCüv:annelik sabır isteropuyorumnanaktan

amin canımmmmm:Saruboceq:evet kesinlikle sabır ama bir tarafdanda hemen gelsinler istiosss:asigim:

canım barışda özellikle son 3-5 gündür dahada hareketli ama şuan ki hareketten çok kasılma ve toplanma ve çok sık 1 dak.yakın sürüyor düzelio tekrar oluyor....kafamçokkarıştı.

lallcımmm sanki yarın veya aksam gelicek barıss oyle hissettim hadii bakalımmmm

naloşum inşallah canımmmmm:asigim:
yarın zaten dr.kontrolümüz varrrr.....

lalimm doğur kıss sevelim şunu ısıra ısıra kaydirigubbakcemile3

inanki gizoşcum acaip çok istiom gelsin zaten beni bu kadar beklettiği için totosunu ısırcammmm:asigim:

Ayy kıslar hepinize maşallah bugün bereketli bi gün olmuş Fatoş, Nazyaz, Bulcuk meleklerine kavuşmuş. Allah hepsine sağlıkla büyütmek nasip etsin.
Bizde hala bi gelişme yok. Şu toplanma, kasılma dediğiniz şeyi bilem hissedemedim daha, sancıdan yana hiç umudum yok

ya canim hissetmissindir mutlaka..karninin bir tarafi yukselmiyormu sanki orda toplanmis gibi bebek....mutlaka hissetmissindir...

sibel maşallah sen 40 haftalık olmuşsun doktorun ne dedi doğumun nezaman olacağı konusunda?

canım bizimkinin gelmeye niyeti yok daha.henüz açılmamız falan yok.3 günümüz kaldı 40 haftanın bitmesine.sonra suyumuz normal giderse 1 hafta daha bekleyeceğiz.ben normal doğum istediğim için.bir hafta sonrada gelmezde bizim kerata suni sancı verilecek olmazsa duruma göre sezeryana alacaklar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…