2009 Ekim Anneleri

maşallah canım bebişineee

acayip bi bel agrim var mafoldumben tam belde deil.sag poponun hafif ustu.ozellikle yururken ve yerimden kalkarken (cok zor kalkiorum) cok kasio beni mafoldumben

buketcim geliyormu acaba prensesinnnnn:asigim:
bendede toplanma ve kasılma var dinleniim dedim ama nafile hala devam ediyor....ama sancı yok ne bu şimdi anlamadımmmkafamçokkarıştı

kızlar mrb. herkeste var bışey :) bnm de göbeğimin ust kısmı taş gibi yattım gecmıyo ya... bebekte hareket te asağıda anlamadım bnde bısey :) psikolojik mi düşünmeye basladım acaba iyice=?

buketcim geliyormu acaba prensesinnnnn:asigim:
bendede toplanma ve kasılma var dinleniim dedim ama nafile hala devam ediyor....ama sancı yok ne bu şimdi anlamadımmmkafamçokkarıştı
[/QUOTE]

Canım bende de oldu dün ama geçti. Hatta yattım geçmedi kasılma bir süre ağrım sızım da yoktu ama 1 saat sonra geçti kasılmam. Şimdi bişeyim yok. Belki yalancı kasılmadır.Bir de bebişin hareketliyse ters hareketlerinde de oluyor o kasılma okşayıp döndürebiliyorum bazen sen de bir dene :hulya:

Canım bende de oldu dün ama geçti. Hatta yattım geçmedi kasılma bir süre ağrım sızım da yoktu ama 1 saat sonra geçti kasılmam. Şimdi bişeyim yok. Belki yalancı kasılmadır.Bir de bebişin hareketliyse ters hareketlerinde de oluyor o kasılma okşayıp döndürebiliyorum bazen sen de bir dene :hulya:[/QUOTE]

bitanem denedim ama geçmio normalde okşayınca geçerdi ama şuan geçmio 1 dak sürüyor geçio tekrar başlıo ....evet canım 3-5 gündür dahada hareketli...zaten oğluşumu yine hıçkırık tuttu...off bu ne yaa....
hayır dr.arasam normal der şimdi...nişan yok su yok sancı yok ....:1no2:haklı olarak....kafamçokkarıştı

bitanem denedim ama geçmio normalde okşayınca geçerdi ama şuan geçmio 1 dak sürüyor geçio tekrar başlıo ....evet canım 3-5 gündür dahada hareketli...zaten oğluşumu yine hıçkırık tuttu...off bu ne yaa....
hayır dr.arasam normal der şimdi...nişan yok su yok sancı yok ....:1no2:haklı olarak....kafamçokkarıştı
[/QUOTE]

Sen yine de dr.unu ara istersen. Belki geliyordur senin oğlan son günlerindesin ne de olsa:) :CüvCüv:

Sen yine de dr.unu ara istersen. Belki geliyordur senin oğlan son günlerindesin ne de olsa:) :CüvCüv:[/QUOTE]

biraz daha bekliimde canım....ararım geçmessee:bbo:hayır artı bi belirti daha olsa hiç durmucamda yokkii:1no2:yarında kontrolüm var sabah hayırlısı olsun ne diimm:Saruboceq:

selam kızlar biz geldik kızımla..
Bugün çok yoruldum...... Halenda da öyleyim artıkın doğuma hazırlıklıyım bugün temizlik işide bitti çok şükür bir tek kızım kaldı oda çarşambaya kadar gelmezse çarşamba günü alttan muayene olacakmışım kanamam olabilirmiş suyumda gelebilirmiş yani doğum sürecin başlayabilir dedi doktorumuz biz hazırız sadece kızımız eksik..

elifçim ellerine sağlık bende bugün biraz iş yaptım yarında yapıcam ufak ufak böldüm pazara bitmiş olur herşey
mutfak dolaplarını ve camları anneme bırakıyorum:jeyyar:

elifçim ellerine sağlık bende bugün biraz iş yaptım yarında yapıcam ufak ufak böldüm pazara bitmiş olur herşey
mutfak dolaplarını ve camları anneme bırakıyorum:jeyyar:

ben mutfak dolaplarını kendim sildim daha doğrusu mutfağı kendim yapmıştım 2 gün önce..
bugünde sağolsun yakın akrabalarımız geldi 3 kişilerdi her biri aralarında iş bölümü yaptı saat 4 e kadar evimin tüm işleri bitmişti bende onları izlerken yoruldum yani düşün..
ama bende yemek felan yaptım ortalıktaki benim yapmam gereken işleri yaptım ve yoruldum bu gece deliksiz uyurum herhalde..

fatoşummm cnmopuyorumnanaktan hayırlı olsun, maşallah gamzeye
çok sevindim darısı başımıza inşallah:Saruboceq:

Nazyaz, Bulcuk maşallah bebeklere gözünüz aydın:dance:
Darısı bizlere inşallah:Saruboceq:

arkadaşlar merhaba baya bı geçmişi okudum bı turlu kımın nasıl doğum yaptığını anlıyamadım :kedi:

selam kızlar meraba... bugün doktorra gittik. nilin kilosu 3171 çıktı.... kafası gene biraz küçüktü ben de doktora gelişim geriliği ile ilgili tedirginiğimi anlattım. olabildiğince sağlıklıo göründüğünü söyledi. ama gene de renkli ultrasona yolladı. kan akışı falan normal çıktı herhangi bi gelişim geriliği yokmuş çok şükür.. ilk defa bebişimin suratını gördüm... bu arada yzü aynı babası.....
nst ye girdim sancım yok kanala da girmemeiş. ama dedim kaç gündür rahmimde ağrı var. yer değiştiriyordur ondandır dedi... haftaya tekrar gidecem....

lal bidha girmedimi bugğn. en son kasılmalar var diye çıkmışş

biz de geldik doktordan kıslar...
her şeyimiz iyiymiş Allah'a şükür kocaman olmuş oğluşum teyzeleri
14 ekimde nst ye gircem sıkıntı olursa o gün bebeğimi kucağıma alcam...
ama yoksa 21 ekimde alacak doktorumuz... inşallah o zaman olur opuyorumnanaktan

bi de fitil verdi kremle birlikte vajinadaki yanmalar için kızlar :kedi:

kullanan var mı aranızda ?

blücüm maşallah .... ben de yanma falan olmadığı için bişey kullanamdım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…