2009 Ekim Anneleri

nalosum nasilsin canim..aglama yaa neden bunaliyorsunki aklina kotu biseylermi geliyor rahat olmaya calis..bak bebisin ac kalir yoksa dogunca sut mut kalmaz heeelmaz:

ağlattın beni yasenağlamasenağlamatüm sıkıntılar o "ınga" sesini duyunca unutuluyo değil mi:a015:çok sevindim senin adınaopuyorumnanaktandarısı bizim başımıza inşallah:Saruboceq:

canım ya maşallah bebeğine.ne güzel doğmuş artık.biz doğuramadık daha.darısı başımıza bizimkilerde gelsede bizde görsek.

darısı basımızaa fatoşum masallah kuzunaa emiyor demi melegin

naloşum neden böle kendini ve bebişini strese sokuosun canım...ağlama annesi bak oğluşunda nasıl üüzülüyordur.....

nalosum nasilsin canim..aglama yaa neden bunaliyorsunki aklina kotu biseylermi geliyor rahat olmaya calis..bak bebisin ac kalir yoksa dogunca sut mut kalmaz heeelmaz:

mehayım elimde degil kuzumm ((((((( bugun boyle melankoligim (( umarım geciciidir melegimin sutu kesilmesin Allah korusun

:roflol: kiz Allah mustakini vermesin yaasırnaşık şey senin yazdiklarini okumadan once tuvalete gitmek lazim:roflol:

mehaycım tam fatoşdan beklediğim gibi bir doğum hikayesi...:roflol:
çatlak bu kız.....:asigim:

kıslarr ben biraz yürüyüşe çıkayımm yaa çok bunaldım midem felaket yanıyoo bana doktorum şurup murup vermemişti bugün berbat oldum yaa neden acaba odffff çıkıp hava alayım biraz barii

evet lal cim biz doğuramayacağız galiba.bende ne sancı var ne bi gelişme.normal bi şekilde bekliyoruz.herkesler doğurdu bi biz kaldık.offfff offffff bende istiyorum artık ya. gelmiyo yaramaz.

canım herkes doğurdu büyütmeye başladı bebişlerini...(maşallah bu arada doğurup büyütmeye başlayanlara)
biz daha doğuracağızda büyüteceğizde ooooooooooooooooooooo
bilmiom artıkın sonumuz ne olacakkkk:1rolleyes:

naloşum neden böle kendini ve bebişini strese sokuosun canım...ağlama annesi bak oğluşunda nasıl üüzülüyordur.....

llallcımm sebepsiz yere gunum yaklastıkca mı oluyor anlamadım duzensiz uykuda cabası sanırım Birazdan yuruyuse cıkarım anneanneye gideriz oglusumla az zorlarsam kendimi dısarı atıcam ..cnm dısarıda cıkmak istemyr meleklerimiz bir gelseydi hayırlısıylaa

millet dogurdu buyutmeye basladi bizimkiler karnimizda buyumeyi tercih ediyor sanirimkaydirigubbakcemile3
lllalll im bulcuk normal dogummu yapmis??

sibelcim karnında toplanma kasılma oluyormu son yarım saattir bendeki bu toplanma ve kasılmalar acaip sıklaştııııkafamçokkarıştı

canım maşallah melelğine çok sevindim tatlımm ikinizide sağlıklı olmasına opuyorumnanaktan

ben bi çorba yapıp gelioprum kaybolmayın bi yere hee
aybikk ne corbası yapıyorsun gelioz sana :))

gecicidir geciciii dusunmemeye bak annesi mamalri eksilmesin bebisin...:asigim:
yoksa doverimmklava:
Allah korusunnn meleklerimiz sutu bol bollll gelsinn dofmee kıss bak gene aglarım Şeniz
kıslarr ben biraz yürüyüşe çıkayımm yaa çok bunaldım midem felaket yanıyoo bana doktorum şurup murup vermemişti bugün berbat oldum yaa neden acaba odffff çıkıp hava alayım biraz barii
cık bitanem cıkkk bende birazdan arkandan cıkarımm temiz hava iyi gelir inşallahh
nane cayı iyi gelirdi aslında dene istersen yapabilirsen gizoşum

Allahımmm yaa cok beklemeden gelirler inşallah meleklerinizz cok kolay inş. dogumunuzda insallah llallcımm Allahım sabır kolaylık versin

hoşcakal canımmopuyorumnanaktan

canım tabi son günlerde duygusallık daha fazla oluyor ama ağlamanı gerektirecek kadar değil.....lütfen üüzülüp kendinide bebişide üzme....
bak herşey çok güzel olacak bebişin gelecek ...kendimize ayıracak vaktimiz bile kalmıyacak belki ama onların varlığı bizi mutlu edecek....güzel düşün güzel olsun canım benimmmopuyorumnanaktan

millet dogurdu buyutmeye basladi bizimkiler karnimizda buyumeyi tercih ediyor sanirimkaydirigubbakcemile3
lllalll im bulcuk normal dogummu yapmis??

canım dün nişanı gelmeye başlamıştı sanırım normal doğum yaptı ama tam bilmiyorummmyerimseniben
bencede bizimkiler içeride büyüyüp gelecekler:1rolleyes:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…