2009 Ekim Anneleri

:nazar::nazar::nazar: maşallah miracımıza...Allahım uzunnn ömürler versin inşallah...a.s.

:lepi::lepi:süper.......bulcukumuza ve miraçımıza maşallahhhh.......:nazar:

:sm_cool: maşallaahh ikisindede..sana da teşekkürler hbr werdiğin için yengeç..slmımızı söle..çabuk toparlanıp gelsinler buraayopuyorumnanaktan

hayırlı olsun canım benim .
maşallah bebeğimize :nazar:

gozleri aydin opuyorumnanaktan ne mutlu onlara:eek:
saolun kızlar iletirim selamlarınızı..darısı başınıza Allah yardımcınız olsunn :hulya:

selam kizlar nasilsiniz??bugun yeni dogum haberi varmi???
fatosum cok sevindim Allah hayirli evlat yapsin ....

Selam canlarimmmm nasilsiniz???

26 eylülde gece sabah saat 1.47 gecemizi aydinlatan gamzemiz dünyaya geldi darisi hepinihzin basina!! rabbim önce saglik versin kizlar!
4 hafta erken geldi bebegim dünya tatlisi cok sükür sagligi herseyi iyi

fatoş ajkım:asigim: maşallah gamzemize ve sana...:nazar:
oyy kıyamam ya canım benimmm allah anneli babalı büyütsünnn bitanemm:asigim::Saruboceq:

aa fatoşcum hayırlı olsun canım
rabbim analı babalı büyütsün inş.
ama bizde bi bakalım mı bebikineee :1rolleyes:

kalemiti seni çok iyi anlıyorum ben dün gece hıçkıra hıçkıra ağladım salya sümük sebepsiz
gerçi ben herşeyi gözden geçirerek herşeye hayıflanıp ağladım ama ortada ciddi bi sebeb yoktu
sonuç bugün göğüslerim yumuşacık fos diye söndüler aman moralini yüksek tut yavruş ya
:sinifsinif:

merhaba kızlar nasılsınız bakalım bizde durum aynı.hala beklemedeyiz.fatoşcum allah analı babalı büyütsün.maşallah yavruna.

Selam canlarimmmm nasilsiniz???

26 eylülde gece sabah saat 1.47 gecemizi aydinlatan gamzemiz dünyaya geldi darisi hepinihzin basina!! rabbim önce saglik versin kizlar!
4 hafta erken geldi bebegim dünya tatlisi cok sükür sagligi herseyi iyi

AAAAAdelikafaduldengözünüz aydın...uzun zamandır girmiyordun topiğe,hayırlı olsun..sağ salim kavuşmuşsun ne güzelopuyorumnanaktanAllah analı babalı büyütsün...maşallah:nazar:

kalemiti sana demedim saten canim gizeme dediydimdiiii:)

kendi kendini oku valla... bak ben az yazistim acildim burda kafam dagildi

oyy Kafam o kadar dalgınkii suzancım canım benim sagol sabahtan beri okuyorum inan Ayetel kursiyi kendimee ve doguma gidenlere

hoşgeldinnn fatosumm Allahım analı babalı buyutmeyi nasip etsin hayırlı evlat olur inş.

mehayım hoşgeldin canımm opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

merhaba kızlar nasılsınız bakalım bizde durum aynı.hala beklemedeyiz.fatoşcum allah analı babalı büyütsün.maşallah yavruna.

sibel tatlım biz doğuramıyacağız gibime geliyorrrkafamçokkarıştı
ama bugün kasılmalarımda artış var yarın bakalım dr. ne diyecekkk...gelsin artık bebişlerimiz yaaaa:Saruboceq:

cuma günü sancilarim arttti. dedim briazdaha artsinda hastaneye gidince zart diye dogurim. nann dayanamaadim aradim gel dediler gittim. 6 cm felan acilma olmus hemen doguma aldilar. sanci verdiler daha cok ikindim agrilar siddeti artti. yan dön ikin ön dön ikkn yokk ve 10 cm acildi! ikiniyorum ikiniyorum bebegimin basi girmiyor kanala. asaga dogru ama kanalda degil! ters cevirip ikindirttilar öyle bi ikindimki az kaldin seyim geliyordu doktora dogru sey edecektim az kaldim hahahahaa. epedirual verdiler hissetmim agriyi diye ilk igne ok hissetmedim sonra yine kötü oldum igne migne fayda etmedi. suyumu patlattilar girmedi yine kanala. doktor dediki artik sezeryana almak hzorundayim. belden asagisini uyusturdular. örtü cektiler. esim yanimda elimi tutuyor. esimde acayip oldu cünkü yüüzüm güllüyor konusuyorum onunla belden asagisi kipirdamiyor sakat kalacam diye korkmus cok. ameliyathane cok soguktu eroinmanlar gibi titriyordum :)))). sonra bi inga diye ses geldi o ani hic bir seye degismem asla degismem esimin ve benim gözlerimizden yaslar naasil akti anlatamam dünyanin en güzel duygusu! anne olmak cok güzel hic birseye dgismem. kizim gamzem tam 48 cm ve 2830 gram dünyaya geldi! rabbim hepinize kolay dogumlar nasip etsin kizlar

gözün aydin fatos güle güle büyüt

selam kizlar nasilsiniz??bugun yeni dogum haberi varmi???
fatosum cok sevindim Allah hayirli evlat yapsin ....

slm canımm......:asigim:
bulcukumuzz bu sabah paşasına kavuştu canımmmmm:asigim:

AAAAAdelikafaduldengözünüz aydın...uzun zamandır girmiyordun topiğe,hayırlı olsun..sağ salim kavuşmuşsun ne güzelopuyorumnanaktanAllah analı babalı büyütsün...maşallah:nazar:

oyy Kafam o kadar dalgınkii suzancım canım benim sagol sabahtan beri okuyorum inan Ayetel kursiyi kendimee ve doguma gidenlere

hoşgeldinnn fatosumm Allahım analı babalı buyutmeyi nasip etsin hayırlı evlat olur inş.

mehayım hoşgeldin canımm opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

aminnnnnnnnnnnnnnnnn cok sagolun kizlarr darisi basinizaa rabbim kolay dogumlar nasip etsin

aa fatoşcum hayırlı olsun canım
rabbim analı babalı büyütsün inş.
ama bizde bi bakalım mı bebikineee :1rolleyes:

kalemiti seni çok iyi anlıyorum ben dün gece hıçkıra hıçkıra ağladım salya sümük sebepsiz
gerçi ben herşeyi gözden geçirerek herşeye hayıflanıp ağladım ama ortada ciddi bi sebeb yoktu
sonuç bugün göğüslerim yumuşacık fos diye söndüler aman moralini yüksek tut yavruş ya
:sinifsinif:

sabah bir posta agladım ama içim hala dolu Rabbim sebepsiz yere olunca daha kotu oluyor birazdan yuruyuse cıkayım acılırım inşallah:gitme:

cuma günü sancilarim arttti. dedim briazdaha artsinda hastaneye gidince zart diye dogurim. nann dayanamaadim aradim gel dediler gittim. 6 cm felan acilma olmus hemen doguma aldilar. sanci verdiler daha cok ikindim agrilar siddeti artti. yan dön ikin ön dön ikkn yokk ve 10 cm acildi! ikiniyorum ikiniyorum bebegimin basi girmiyor kanala. asaga dogru ama kanalda degil! ters cevirip ikindirttilar öyle bi ikindimki az kaldin seyim geliyordu doktora dogru sey edecektim az kaldim hahahahaa. epedirual verdiler hissetmim agriyi diye ilk igne ok hissetmedim sonra yine kötü oldum igne migne fayda etmedi. suyumu patlattilar girmedi yine kanala. doktor dediki artik sezeryana almak hzorundayim. belden asagisini uyusturdular. örtü cektiler. esim yanimda elimi tutuyor. esimde acayip oldu cünkü yüüzüm güllüyor konusuyorum onunla belden asagisi kipirdamiyor sakat kalacam diye korkmus cok. ameliyathane cok soguktu eroinmanlar gibi titriyordum :)))). sonra bi inga diye ses geldi o ani hic bir seye degismem asla degismem esimin ve benim gözlerimizden yaslar naasil akti anlatamam dünyanin en güzel duygusu! anne olmak cok güzel hic birseye dgismem. kizim gamzem tam 48 cm ve 2830 gram dünyaya geldi! rabbim hepinize kolay dogumlar nasip etsin kizlar

ayy canım benim maşallahhhh prensesine ve sana tekrar...:nazar:

:roflol: kiz Allah mustakini vermesin yaasırnaşık şey senin yazdiklarini okumadan once tuvalete gitmek lazim:roflol:

sibel tatlım biz doğuramıyacağız gibime geliyorrrkafamçokkarıştı
ama bugün kasılmalarımda artış var yarın bakalım dr. ne diyecekkk...gelsin artık bebişlerimiz yaaaa:Saruboceq:

evet lal cim biz doğuramayacağız galiba.bende ne sancı var ne bi gelişme.normal bi şekilde bekliyoruz.herkesler doğurdu bi biz kaldık.offfff offffff bende istiyorum artık ya. gelmiyo yaramaz.

ya birde burda okuyoruzya hani doguma giden arkadaslarimizi oda bizi günü yaklasanlari strese sokuyo yani ben öyle oluyorum hevesleniyosun hevesleniysun tik yok
kizim iki hafta gecikmeli dogdu suni sanciyla üstelik simdi ebemde diyorki buda öyle olma ihtimali cook yüksekmis yani ayin 10.a gün verdi doktorum ama sanmiyorum ve bende kireclenmede basladi offf bunlari düsün düsün gelde oofff cekme

X