2009 Ekim Anneleri

valla kıslarr çok dua edin bize çünkkü ben açıkcası sezeryandan çok korkuyorummmm gelsin kuzum sağlıkla ama çok değişik karmasık duygular içindeyim heyecanda var korkuda

seldusu gordunmu gizoşum dogum sancıları basladı inş. acılması olursa bugun dogum yapacakk
naptı inş. Allah yardımcısı olsun tek avazda kurtulsun
Bulcukk naptı kızlar haberi olan varmıı

Ben de merak ediyorum bulcuğu teli var mı? Olan bir arasa sorsa.

gizemcim hayirli olsun.ohh ne az kalmis opuyorumnanaktan
benimde 5 ekimde randevum var. dr yine eliyle bakacak acilma yoksa sezeryan tairihi verecek :ecrin_bebek:

Benim de 5 ekimde nstm var ayak üstü bir gösterirsin sonucunu dedi ama doğum şeklim konusu muamma net hiçbişey söylemiyo dr.um ben de belirsizlikten sinir ve stres oldum iice en son açılma yoktu tekrar alltan muayene için 10 ekimi verdi bana ama sancım gelirse ööle bir randevu da olamayacak

bende kullanıyorum canım.. yavas yavas sür.istanbulda tarfık yogun ama hızlı akmıyor ki zaten

Aferin size ne diim klava:
Ben 1 aydır kullanmıyorum. Ya ani bir fren yapsanız ya da arkadan biri vursa ve göbeğinizi hızla direksiyona çarpsanız??? lmaz: lmaz: lmaz:

olur pattis de olurr :))) yannış mı yazmışımm..3640 cücümmm..opuyorumnanaktan

ZUZUU BERRAYI YOLUNA SOKMUŞSUNN GELİO KUZUCUNN DESENEEE zemuszemus
[B]ay ewet cicimm çok şükürrr...işallah bekletmesss[/B]
kızlar mrb gecmısı okuyamadım . acıl bısey sorcam. araba kullansam bısey olurmu ki market e gıtmem lazım usenıyom yurümeye 10 dk araba sursem bısey olur mu ki? doğurur muyum ? kafamçokkarıştı
bişiycik olmass..ben daha yeni yeni bıraktım sürmeyi..
selam kızlar ben dün epidural sezaryen ile doğum yaptım 3975 grlık bir oğluşum olduuuuuu....
amanıınn..maşalah geldimi oğluuşş..tosuncuk olmuşş ii büyütmüş anasıopuyorumnanaktan

selam kızlar ben geldim nasılsınız
geçmişe bakmadım doğuran varmı
gizemcim haberler senden doğum günü belli oldumu tatlım
zuzucum daha ne kadar beklicen ya doğurda sıra bize gelsin (gerçi kuzular sıraya bakmıyo ama)naniknanik

merhaba kızlar biz geldik

nazyaz dogum yapmış hayırlısı olsun selduşa da allah kolay dogumlar nasip etsin onunla beraber hepimize gizemcim sana da hayırlısı olsun canım ne güzel kavusuosun dorana

zuzucum ben halıları bile tasıdım bu hafta temizlik falan derken neler kaldırdım kaydirigubbakcemile3bakalım cumartesi kontrol var ama bana inmiş gibi gelmio

canım 5 ekimde nasip se sabah 9 da olcak tatlımm

inş. allahın izniyle tatlımm kıss temizlik uğruna ne yoruyon kendini yaww klava:

istirahat etmek lazım istirahat tatlım yorma kendini lmaz:

:

ayyyy heyecanlandım pazartesi kavuşuyorsun doraya ne güzel darısı benim başıma hep içime erken doğacak diye bi his geliyodu sanki şimdi hiç çıkmayacak gibi-tatlicadiarzu-
acayip doğurasım varrrrrr

kaydirigubbakcemile3 olurr hemen bi koşup doğurup geliyorumm..ah ööle siparişnen olsaa

hıı koca halılarla olmadıysa yapcak bişiy yok :)))

inş. allahın izniyle tatlımm kıss temizlik uğruna ne yoruyon kendini yaww klava:

istirahat etmek lazım istirahat tatlım yorma kendini lmaz:

ölede canım ne annem buradaydı nede kayınvalidemin bi faydası vardı kızı ankarayı kazandı gidicek diye bunalıma girdi beni soran yok mecbur kaldım tamizlige gelen kadınla basbasa canım cıktı valla ama bu hafta da inmemişse daha inmez herhaldekaydirigubbakcemile3

kaydirigubbakcemile3 olurr hemen bi koşup doğurup geliyorumm..ah ööle siparişnen olsaa

hıı koca halılarla olmadıysa yapcak bişiy yok :)))

valla ögrencez işte cumartesi daha da inmediyse annem de geldi yan gelip yatcam artık bari dinlenmiş bi lohusa olurum kaydirigubbakcemile3

iner cnm iner..ben de ööle diyodum inmicek diye üzülüyodum..bikaç gün oldu daha ineli..

illaki bu bebişler çıkacaklarda ama nasıl çıkacaklar bak zuzumm hala taşıyoo

zuzum artık bana inmicek gibi geliodu seni görünce umut oldu valla

gizemcim bana artık cıkaramicakmışım gibi gelio valla tık yok anam puff sen karar verdin mi anestezi seklıne

vermedim hangisi ii sişzce hangisi ile yapmalıyımm

illaki çıkcak sekerrr merak etme içerde kalanını henüz daha hiç duymadım

Kızlar hastanede giymek için gecelik mi yoksa pijama mı aldınız
Hangisi daha kullanışlı olur sizce
Hepinize hayırlı doğumlar diliyorum

kaydirigubbakcemile3hadi bi koşu doğurda gel
bizde peşinden doğurtalım
kaydirigubbakcemile3

illaki bu bebişler çıkacaklarda ama nasıl çıkacaklar bak zuzumm hala taşıyoo
:CüvCüv:
zuzum artık bana inmicek gibi geliodu seni görünce umut oldu valla

gizemcim bana artık cıkaramicakmışım gibi gelio valla tık yok anam puff sen karar verdin mi anestezi seklıne

yok cnm bianda olan bişiy hakkaten..umudunu kaybetme:))) ama o gün cnm acımasına rağmen epey yürüdüm..bugün annem gelsin iişallah,düzenli yürüyüşe başlıyorum tekrar..

gizemcim spinali pek duyar oldum bu sıralar ama benim bi fikrim yok..doğum yapanlar bi gelsin de onlarla konuş cnm

benim dr um kızım yan yattıgı zamanlarda dönmezse sezeryan demişti o zaman spinali tavsiye etmişti daha cabuk ayaga kalkıosun yan etkileri daha az cünkü daha az dozda ilaç alıosun alıosun ve klemp takılmıo demişti

soon kontrolde de bi kadın gördük 3gün önce spinalle sezeryan olmuş evine dönmüş bide güle oynaya kontrole gelmiş tekrar sanki 40ını cıkarmış gibi bişiciği yoktu valla

eger inmezse ya da acil sezeryan olmak zorunda kalırsam spinal olcam ben

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…