2009 Ekim Anneleri

EN KISA ZAMANDA AÇILMAN OLURDA BEBEGİNİ KUCAKLARSIN İNŞALLAHHopuyorumnanaktanALET SOKTULAR DEMİŞSİN NE ALETİ ÇOK ACIDIMIII:1shok:BEN ÇOK KORKUYORMDA:kedi:

ZUZUU BERRAYI YOLUNA SOKMUŞSUNN GELıO KUZUCUNN DESENEEE zemuszemus

:kedi:
eşim işde şuan akşam gelince çıkarttırırım, ben uraşmam zaten...
yaa zaten nasıl çatlamaksa anlamadım sapasağlam duruyo aynaa ama tam ortasında çizik şeklinde duruyo çatlak-tatlicadiarzu-

kayınvalidem geliyor yolda anacıgımda yarın sabah gelecek insallah...o uzakta oldugu için ancak gelecek aktarmalı...bişey sokmadılar canım doktor elini soktu acılma varmı diye önce biraz acıdı sonra gecti hemen ..amam ben ilk defa alttan muayene oldugum için kastım kendimi..ya cok resil yaa odada birsürü kişi var hepsi bakıyor kukuna sen de ayırıp duruyorsun ölece..

seldus canım allah kolay doğum nasip eder inşallah ne güzel belirtilerinde başlamış maşallah...kısa sürede sağlıkla bebişine kavuşursun inşallahh

kızlar mrb gecmısı okuyamadım . acıl bısey sorcam. araba kullansam bısey olurmu ki market e gıtmem lazım usenıyom yurümeye 10 dk araba sursem bısey olur mu ki? doğurur muyum ? kafamçokkarıştı

amiiin canım hepimizinki insallah kolay olsun...
ama ben korkuyorum kendimi cesaretli sanırdım deilmişim mafoldumbenmafoldumben aylarca beklediğim gün geldi belki de ama hastaneden kendimi zor attım eve ve şimdi gitmek istemiyorum mafoldumben

oyy seldusum Allah kolaylık versin hemen acılır inş. bir avazda kurtulursun inşallahh

BEN HEP NORMAL DOGUM İSTİYORUM AMA ARA ARA SANCI GELİNCE O BİLE ÇOK CAN YAKIO DOGUM SANCISINI DÜŞÜNEMEZ OLDUM mafoldumbenNESEKİ EPİDURAL NORMAL YAPMA KARARI ALDIM EŞİME DİYORUM İNLETİRİM EPİDURAL UYUŞTURUN BENİ DİE:kedi:ALLAH HEPİMİZE KOLAYLIK VERSİN 1 AVAZDA KURTULALIM İNŞALLAH BEBEGİME KAVUŞMAYIDA DELİ GİBİ İSTER OLDUMM:sinifsinif:

kızlar mrb gecmısı okuyamadım . acıl bısey sorcam. araba kullansam bısey olurmu ki market e gıtmem lazım usenıyom yurümeye 10 dk araba sursem bısey olur mu ki? doğurur muyum ? kafamçokkarıştı

vallaha hayatım ben uzun yolda kullanyorum ama artık kullanmasak ıyı olur bide 10 dk bişey olmaz.

vallaha hayatım ben uzun yolda kullanyorum ama artık kullanmasak ıyı olur bide 10 dk bişey olmaz.

anladım cm. bn aylardır kullanmıyordum da sımdı üşendım market e . neyse 10 dk zaten gıdıyım barı tesekkür.doğurursam haber verırım kaydirigubbakcemile3

kıslar ben cıkıyorum durum deişirse hbr ederim dua edin bolbol ben de size edcem dogumda emin olun öptüm hepinizi...

ayyyyyyyy selduşum gözun aydın ne mutlu sana kuzunla buluşacan hıç sancıyı kafana takma bebişini duşun kolay olacak merak etme.allah kolaylığını verır canım.

merhaba arkadaşlarr
seldus allahım kolay doğum nasip etsin cnmm korkma bak ilkayımızda nasıl korkuyordu ama normal doğumu tavsiye bile etmiş cnmm inşş hemen açılman olur bir avazda kurtulursun cnmm
benimde son günüm çok heyecanlıyım korku endişe herşey var bende :sinifsinif:

kıslar ben cıkıyorum durum deişirse hbr ederim dua edin bolbol ben de size edcem dogumda emin olun öptüm hepinizi...

edicem canım emin ollll ALLAHım yanında olsun inşallahhh kolay olur insallah dogumun
sende bol boll ayetel kursi oku kendinee
yeni bebişimiz geliyor :))) darısı bizim başımıza dua et sende canım opuyorumnanaktan

selam kızlar ben dün epidural sezaryen ile doğum yaptım 3975 grlık bir oğluşum olduuuuuu....

merhaba kıslarr ben geldimm

seldacım nereye yaww hadi sağlıkla gştgell canımm

maşallah oğluşuna sağlıkla büyüt inş. canımm

blueflower+, ELALI, hoho, Kalemiti+, naz06, nazyaz, seldus+ opuyorumnanaktan

selam kızlar. nazyazcım maaşallah... allah analaı babalı büyütsün fotolarınızı bekliyoruz.... bide niye sezeryan yaptın senin zaten günün baya yaklaşmıştı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…