2009 Ekim Anneleri

ben geceliik aldım tatlım daha kullanışlı olduğunu düşünüyorumm sende sağlıcakla al meleğini kucağına inş.

spinalle diğerinin ne farkı vardı

vermedim hangisi ii sişzce hangisi ile yapmalıyımm

canım her doktorun daha ii,daha uzman olduğu bi yöntemi vardır..kimi genel anestezi der,epiduraldeki felç olma riskini göz ardı edemez..

Kimi de kendine ve anestezi uzmanına güveniyodur,rahatlıkla epidural veya spinal yapalım der...

En iyisi önce doktoruna sor,o senin fikrini sorarsa o zaman fikrini söylersin...ben öle yapıcam...bana bırakırsa ben spinal istiyorum...inşallah zamanı gelince tabi

kaydirigubbakcemile3

:CüvCüv:

yok cnm bianda olan bişiy hakkaten..umudunu kaybetme:))) ama o gün cnm acımasına rağmen epey yürüdüm..bugün annem gelsin iişallah,düzenli yürüyüşe başlıyorum tekrar..

gizemcim spinali pek duyar oldum bu sıralar ama benim bi fikrim yok..doğum yapanlar bi gelsin de onlarla konuş cnm

bugun bizde alısverise cıkıcaz yürücem baya iner mı ki acep kaydirigubbakcemile3

nazyaz hayırlı olsun allah bebişine uzun ömürler versin darısı basımıza:emir_bebek:
gizem allah yardımcın olsun dualarım mseninle inşllah cok kolay atlatır bebişini kucagına alırsın:Saruboceq:
bende 6ekimde gidicem doktora o zaman bellı olacak normal mı sezaryan mı olacagıCADIARZUbenim bebişin kafası buyukmus normal dogum ıcın gozum korktu!!!

ben geceliik aldım tatlım daha kullanışlı olduğunu düşünüyorumm sende sağlıcakla al meleğini kucağına inş.

spinalle diğerinin ne farkı vardı

AMAZON SPİNALLE SEZERYAN OLMUŞTU,O ANLATTIYDI CANIM...İSRETSEN ÖZELDE MSJ AT ONA CVP YAZAR FIRSAT BULUNCA SANIRSAM:hulya:

kızlar bısey sordum ama kımse bana cevap vermıyomafoldumbenbebişimin kafası haftasına gore buyukmus yani ben 37 sem o 39 haftalıkmıs benım gıbı olan var mı??????

alaracımm benim bebişim ölee kafa boyutu dünkü ultrasonda 42+3 yazıyodu koca kafalı bi oğluşun var dedi hatta doktor noldu o kafaya takılcak bişi değilki canım

valla bana küsmeee çamaşır sermöeye gitmiştim görmediimmm

minnoşlar biz geldik..
inanılmaz uyku halindeyim uyanınca bile uykum geliyo hehe..
babişle biraz yürüşe çıktık tatlımızı yedik geldik..
sezencim niye ofluyorsun hayırdır kuşum?
gizem ayy bugün hep aklımdaydın çok az kaldı sanaaa

aybike cok sykyldm ya daraldim resmen evde dur birtane daha ofliyim

oooffffooooooffffff:)

sezencimm noldu tatlımm şeker çık yürüyüşe tatlımm sıkılma yokmu annen kayınvaliden falan al çık gez dışarda biraz sıkma canını tatlımm

aybikecimm az kaldı valla bak damat geliyo erken sonra oğlan küçük falan demesin kocann :roflol:

yürüyüse cok cikamiyorum belim tutmuyo o yüzden kuzu kuzu evdeyim ne biliyim ya icim daraldi birden burda hava soguk yagmurlu ne biliyim CADIARZU

X