2009 Ekim Anneleri

bebek şekeri aldım geldım.. nazar boncuklu bırde uyuyan bebe aldım... hastane için100 tane zaten artar evede.. evdede emzıklı lavantalı yapmıstım onud adagıtacagım ..oh rahatladım...

canım ii günlerde sağlıkla dağıtmayı nasip etsin allah....yerimseniben

kıslarr ben kaçtımm inş. herşey yolundadırr bakalımm öpüyorumm sağlıcakla kalınn öptük sizi opuyorumnanaktan

ılk nrmal doğumumuz gerçekleşmiş hayırlı olsun topik...
Allah sağlık versin, hayırlı olsun inşallah.
Bulcuk doktoruna gıcık oldum yavrucum, doğursan haberi olmayacak he..
sancı falan var mı peki?

selam kızlar izne ayrıldıktan sonra hiç giremedim nete evde net yok çünki sizleride çok özledim

kızlar kanaltürkte hergün 13.30 da benbir anneyim programı var çok güzel izleyin tavsiye ederim :)

Bu arada Yağmurcan o çıt çıt sesleri ben de duyuyorum. Ve bebekten geldiğine eminim...
Araştırdın mı sen, neymiş?
Bazen su sesine de benziyor.

Bu arada Yağmurcan o çıt çıt sesleri ben de duyuyorum. Ve bebekten geldiğine eminim...
Araştırdın mı sen, neymiş?
Bazen su sesine de benziyor.

aa o ses bende de oluyor, genellikle bebek çok gerildikten sonra, ben de kemiklerinden geliyo tahmin etmiştim, dr a falan da sormadım hiç.

afiyetler olsun. biz de anneanneye gidiyoruz akşama görüşürüz inşallah.
yürüyüş yapalım biraz dimi artık, vakit kalmadı...

araştırdım başka sitede sormuşlar ama cevap bulamadım neden olduğuna
tek ben değilim ya ona sevindim yoksa bana hayal kuruyosun diyeceklerdi.. bana ada bebekten geldi gibi geldi çünkü oynarken oldu ayaklarını falan uzatıyodu ama yinede bilmiyorum dr a sorsakmı?
bazılarıda çatlaklar oluşrken olur diyo ama ne kadar doğru bilemiyorum ki

yok şükür bnim karnımda çatlak olmadı.
ama etten deriden geliyor gibi değildi. basbaya ağzıyla çıt pıt diyodu sanki...
kafamçokkarıştı

ben bulamadım nette sadece soru sormuşlar cevapta yoktu..
şuanda benimde karnımda çatlak yok ama belimde oluştu baya
ama ben çok üzüldüm bebemde geldi diye canı yanmamıştır di mii
amann ben kafayı yicem

Son düzenleme:
selam kızlar... nasılsınız?

bn ii değilim ya hergun bısey oluyor. dun market e gıttım sanırım bıraz alısverısı abartmısım ağırdı posetler butun gun yattım. şimdide aşağı doğru ağrım var adet olcakmısım gibi sızlıyor sabahtan berı de ıkı k ez sancı oldu. bebekte rahat durmuyo.... doğurmak ıstıyom artık ...yatmaktan fenalastım. cok halsız hıssedıyom kendımısenağlama

sela mkıslar hayırlı olsun ilk normal dogum bebegi,miz ilkaycıgımada çok geçmiş olsun alla hsaglıklı analı babal ıbüyümesini nasip etsin inş bizde 21günlükolduk kızımla 400gr almış bıdıgım 3cm boyu uzamış dokto r iyi ded iherşeyi sarılık 13e düşmüş 30günlük olsun yine gel dedi bakalım nekadar alcak 10günde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…