2009 Ekim Anneleri

selam kızlarrr
eylül annesi olan herkezi kutluyorum allahım her doğum haberine ağlanırmı yaa günüm yaklaştıkça gözyaşlarımı tutamaz oldum mafoldumben

kızlarr nişanım bugunde gelmeye devam ediyor sancılarımda düzensiz aralıklarla hafif hafifi oluyor doktorumu arıyorum ulaşamıyorum sinir oldum

kıslarr hazırlandım geldimm çabuk geleyim iyi diyonuz valla ama ordan kocişle gitcez bana özelden biriniz cebini atsınn haber onla yollayayımm merak etmeyinn akşamdan önce gelemem dora paşa bakalım ne zman gelcek öle heyecanlıyım ki anlatammam size kalbim dışarı çıkcak gibii atıyo valla kaydirigubbakcemile2

bulcuk bak doktora gidiyom gelene kadar doğurma sakın haaa :)

kızlarr nişanım bugunde gelmeye devam ediyor sancılarımda düzensiz aralıklarla hafif hafifi oluyor doktorumu arıyorum ulaşamıyorum sinir oldum

ayyyyy senindemi sancın var dr hastanede değilmiymiş ay heyecan yaptım cep telefonu yokmu dr?? bi git istersen delikafadulden

kıslarr hazırlandım geldimm çabuk geleyim iyi diyonuz valla ama ordan kocişle gitcez bana özelden biriniz cebini atsınn haber onla yollayayımm merak etmeyinn akşamdan önce gelemem dora paşa bakalım ne zman gelcek öle heyecanlıyım ki anlatammam size kalbim dışarı çıkcak gibii atıyo valla kaydirigubbakcemile2

bulcuk bak doktora gidiyom gelene kadar doğurma sakın haaa :)

bekliyorum çabık gel :nazar::hulya:

evde doğurcam anlaşılan ben :CüvCüv:
sıcak suyu ve temiz bezleri hazırlayam sırnaşık şey

bebek şekeri aldım geldım.. nazar boncuklu bırde uyuyan bebe aldım... hastane için100 tane zaten artar evede.. evdede emzıklı lavantalı yapmıstım onud adagıtacagım ..oh rahatladım...

bulcuk dr.ameliyattamı acaba_?belki o yüzden açmıodur....
hastaneyi arayıp sorsaydın bi..

X