2009 Ekim Anneleri

sela mkıslar hayırlı olsun ilk normal dogum bebegi,miz ilkaycıgımada çok geçmiş olsun alla hsaglıklı analı babal ıbüyümesini nasip etsin inş bizde 21günlükolduk kızımla 400gr almış bıdıgım 3cm boyu uzamış dokto r iyi ded iherşeyi sarılık 13e düşmüş 30günlük olsun yine gel dedi bakalım nekadar alcak 10günde

ayy maşallah yavruna musyasım yaa allah acısını hastalıgını göstermesin inşallah atlattınız çok şükür sarılık olayını , çok sevindim canım..

ne bebeğin kemik sesimii :S
ayy çıt off canı yanmıoy di mi miniğimin
banada öyle geldi sanki bebekten :S

selam kızlar... nasılsınız?

bn ii değilim ya hergun bısey oluyor. dun market e gıttım sanırım bıraz alısverısı abartmısım ağırdı posetler butun gun yattım. şimdide aşağı doğru ağrım var adet olcakmısım gibi sızlıyor sabahtan berı de ıkı k ez sancı oldu. bebekte rahat durmuyo.... doğurmak ıstıyom artık ...yatmaktan fenalastım. cok halsız hıssedıyom kendımısenağlama

nazcım, neden zorluyosun kendini artık bunlar riskli günler dikkat etmemiz lazım, geçmiş olsun dinlen bol bol, sancıların yorgunluktandır. hem daha durun ayol, biz 40. haftayı bitiriyoruz daha doğuramadık, sıranızı bekleyinnn:eek:lmaz:
şaka bi yana biz hemen doğurmak istiyoruz da bebişler içerde ne kadar kalırsa o kadar iyi, günü dolmadan gelmesinler.kaydirigubbakcemile5

ayy maşallah yavruna musyasım yaa allah acısını hastalıgını göstermesin inşallah atlattınız çok şükür sarılık olayını , çok sevindim canım..

saol cnm benim hayırlı olsun minik kuşun çok şeker maşalla hhemen koymasaydın resmini allahım nazarlardan saklasın kuşum analı babalı büyüsün miniginnn

musyass maşallah bebeğine.. amazoncu senin pamuk şekerinede maşalalh
Rabbim nazarlardan korusun
darısı başımıza

sela mkıslar hayırlı olsun ilk normal dogum bebegi,miz ilkaycıgımada çok geçmiş olsun alla hsaglıklı analı babal ıbüyümesini nasip etsin inş bizde 21günlükolduk kızımla 400gr almış bıdıgım 3cm boyu uzamış dokto r iyi ded iherşeyi sarılık 13e düşmüş 30günlük olsun yine gel dedi bakalım nekadar alcak 10günde

maaşallah musyascım :nazar:

yok yahu acımıyodur, sanmıyorum, bazan bize de olur ya, ani hareket edince falan.

benim de içim fena oluyodu ayy çok iç gıcıklatan bişey gerçekten.. yok acımıyodur annesi korkma sen..

saol cnm benim hayırlı olsun minik kuşun çok şeker maşalla hhemen koymasaydın resmini allahım nazarlardan saklasın kuşum analı babalı büyüsün miniginnn

teşekkür ederim musyasçım güzel dileklerin için Şeniz

musyass maşallah bebeğine.. amazoncu senin pamuk şekerinede maşalalh
Rabbim nazarlardan korusun
darısı başımıza

Şeniz teşekkür ederimmmmmmmmm senin pamuğu da bekliyoz bakalım nasıl bir kuzu geliyor görcez annesiiii... :emir_bebek:

merhaba annişlerrrr..a.s.
bizde oğluşumuzla perde almaya gidicez şimdi geçmişi okurken yoruldum valla :roflol:
inşallah herkesler iyidir bebişlere iyi bakın..görüşürükkkk vereliniortak

nazcım, neden zorluyosun kendini artık bunlar riskli günler dikkat etmemiz lazım, geçmiş olsun dinlen bol bol, sancıların yorgunluktandır. hem daha durun ayol, biz 40. haftayı bitiriyoruz daha doğuramadık, sıranızı bekleyinnn:eek:lmaz:
şaka bi yana biz hemen doğurmak istiyoruz da bebişler içerde ne kadar kalırsa o kadar iyi, günü dolmadan gelmesinler.kaydirigubbakcemile5

valla zorlamısım sanırım bıraz da üşütmüşüm uzanıyom sürekli... sıkıldım uzanmaktan da. zamanın da doğsun bn de ıstıyorum da böyle ağrılar olunca dayanılmaz oluyor. sağlıkla bebişlerimizi alırız kucağımıza inşallah:Saruboceq:

gözunaydın cnm tamamen gecer inş sarılığı bebeğinin.. masallah boyuna posuna :nazar:

yav eylül annelerine baktım bebekleri 15günde 1kilo alan var benim kız az alıyo kilo ama doktor çok saglıklı deid anlamadım niye kuzum alamıyo kilo sarılık diemi az emiyo zaten uykudan uyanamıyo zorluyomda veriyom gündüzleri

SAOL CNM BENİM İNŞ TAMEMEN GEÇSEDE NORMAL KİLO ALIMINA BAŞLASA KUZUM MİNİCİK HALA HEHEopuyorumnanaktan

kız yerım onu bn minik şirin şey sırnaşık şey alır cnm inş.sarılıktandır belki.doktor sağlıklı demıs ya bosver gerısını...

X