2009 Ekim Anneleri

bende sadece bel agrisi var :umursamaz: oda adet sancisinada benzemio.bide mide yanmam cok oluo :hulya:
bizim kis gelmicek sanirim :nazar:
ben uzanayim biras kislar.size iii sohbetler kaydirigubbakcemile2

ben de çok merak ediyorum Gizemcim ve inan sormaya da korkuyorum..bu topikte kötü bi haber almak istemiyorum:çok üzgünüm:çok etkilenirim:sinifsinif:Rabbim herkesin yavrusunu bağışlasın kimsenin kucağını boş,gözünü yaşlı bırakmasın inşallah:Saruboceq::Saruboceq:

kızlar arzudan mı bahsediyosunuz....

bahaircim evet yaa arzudan bahsediyoz gelmedi topiğe hiç iimi acaba telide yok ne yaptı acaba

ii istirahatlerr buketcimm

bende sadece bel agrisi var :umursamaz: oda adet sancisinada benzemio.bide mide yanmam cok oluo :hulya:
bizim kis gelmicek sanirim :nazar:
ben uzanayim biras kislar.size iii sohbetler kaydirigubbakcemile2

buket ne mzan girsem topiğe sen uzanıyosun ama bu kadar uzanırsan gelmez tabi kızın. birtaz yürü hareket et...:)))))))))

zeze amin tatlım belli oldumu senin gazide olcak demi doğumunnn

büyük ihtimalle evet gülüm..cuma randevumuz var..bakalım tekrar sorucam,belki kesin sezeryan tarihimizi de söyler:sm_confused:ağzından laf almak biraz zor da bizimkininkaydirigubbakcemile3

sen önce 2 lokma sancı çekmeyi öğren :)))

Ben de onu diyom işte. Şimdi 5 km yürüyüşe çıkcam hee. Belkim sancı olur o zaman akannehir

ben de sancı var işte tatlım... yani daha doğrusu sürekli regli ağrısı gibi bi ağrı ve dolgunluk hissi var... ve bacak aram çok ağrıyo...

Hah işte dr.un anlattığına benzettim ben de. Hadi hayırlısı inşallah olur. Böölece sen daha sezeryana karar veremeden douruverirsin. En temizi olur, misafirlerin de haber alıp gelene kadar çıkmış olursun hastaneden zemuszemus

esmacım maşallah prensesine:nazar:
gizemcim zuzummm inşallah iii haberlerle gelirsiniz.....
zuzum bencede ekim annesi olacağızz...yerimseniben

bluecum hiç getirmeseylermiş...bebiş gelecek nerdeyse...ii günlerde kullansın paşan yerimseniben[/QUOTE]

Şeniz
Esmacım maşallah koca fındığına :nazar: haftasına göre çok iyi maşallah. Bu arada ben 40. haftanın içindeyim, benim dr. demiyo daha seni de dourtamadık diye. Ona göre herşey normal :umursamaz,

benim sabırsızlığım doktorumada yansıdı sanırımmkaydirigubbakcemile3

ilkaycığa ve paşasına maşallahh:nazar: ilk normal doğuran ilkay oldu hadi bakalım darısı başımıza...

günaydın güzel annişle bebikler nasıl?

ilk normal dogumumuzda olmuş son olmaz inşallah ilkaya da alperene de masallah

darısı basımıza inşallah:Saruboceq:

ben normal doğum sancısı çektim kızalr kaybettiğim bebeklerimde erken suni sancı almıştım korkutmak gibi olmasın ama yok böyle bi sancı adet sancısı ne ki onun yanında belimden dizime kadar bıçakla doğruyorlar sandım ama bu doğuma yakın anlarımda onun öncesinde hafiften geliyor....
yani kalça malça hissetmedim sancıdan :S ( doğumun son evresinde)
ama herşeye rağmen çocuk çıktıktan itibaren ne sancı ne birşey kalıyor hemende ayağa kalkıyorsun normal doğumda doğal olarak normal hayata hemen devam edilebiliyor.......

Kısslar hazır burası kalabalıkken bişiy sorcam.
Şimdi benim dr. 41. haftanın sonuna kadar bekleriz diyo. Bebekte bi gelişme varsa inme gibi, ya da kaslarında biras yumuşama açılma falan suni sancı deneriz. Aa onlar da yoksa direk sezeryan yaparız yoksa çok zor hiç bi gelişme olmadan suni sancıyla doğum yapmak dedi. Siz ne dersiniz o durumda kalınca neyi tercih etmek gerekir ki

ben normal doğum sancısı çektim kızalr kaybettiğim bebeklerimde erken suni sancı almıştım korkutmak gibi olmasın ama yok böyle bi sancı adet sancısı ne ki onun yanında belimden dizime kadar bıçakla doğruyorlar sandım ama bu doğuma yakın anlarımda onun öncesinde hafiften geliyor....
ama herşeye rağmen çocuk çıktıktan itibaren ne sancı ne birşey kalıyor hemende ayağa kalkıyorsun normal doğumda doğal olarak normal hayata hemen devam edilebiliyor.......

anneeem tırstım baq simcik benim adetlerimlerim kanal yamuklugundan cok beter gecerdi de dr bana sen hiç dogumdan korkma her ay bi tane doguruosun gibi sancı cekiosun demişti dogum ondan da beterse gider sezercik olurum vallakaydirigubbakcemile3

Ben de onu diyom işte. Şimdi 5 km yürüyüşe çıkcam hee. Belkim sancı olur o zaman akannehir

Hah işte dr.un anlattığına benzettim ben de. Hadi hayırlısı inşallah olur. Böölece sen daha sezeryana karar veremeden douruverirsin. En temizi olur, misafirlerin de haber alıp gelene kadar çıkmış olursun hastaneden zemuszemus
evet canım.. inşallah deiğin gibi olur.....
evet canım...keşke güzel haberlerle dönse:Saruboceq:
inşallah ama en son girdiğinde artık pek umut olmadığını yazdıkça da köyü olduğunu söylemişti....
ben de gidim de accık ütü yapiimmm...
git yap... ben de şimdi kalkam yemek yapam da kadın acıkır birazdan... sonra da ütülere veririm kendimiii

benim de bir kaybım var canım...Allah bir daha yaşatmasın:Saruboceq::Saruboceq:

ama birde doğumdan sonrasını düşünüyprum doğumhanenin kapısında sancıyla ben kıvranırken içerde bi kadın dikiyorlardı altını ve o sırada sesini duydum ah uhh dr da az kaldı diyordu içimden ne geçti keşke bu sancıları kucağıma alacağım çocuklarım için çekseydim dedim.. O anda o acımla kadına siznir olmuştum ne büyük mutluluktu onu bekleyen.....

X