2009 Ekim Anneleri

kızlar ya nilim kaç gündür baya bi hareketsizleşti... bide 2 gecedir resmen şeyim ağrıyo hele yatakta sağa sola dönerken rahmimim yerinden oynuyo gibi oluyo... size de oluyomu?

Dr. bebek kanala yerleşirken öyle olması lazım demişti. Ben de heyecanla bekliyorum

günaydıınnn..bugün de doğuramassak ciddi ciddi ekim anası olcas..hani bayramın peşine geliodu şekerlerimiz...doktora gitcem ööleden soora..ne dicek çok mrk ediyorummm

Ben bu gece istiyorum, bakalım kısmet. Hiç sancı çekmeden sadece doğum sancısıyla tanışmak istiyom kaydirigubbakcemile3

ne demişti doktor gülicancım. rahimin ağrımasımı gerekiyomuşşş??????? anlatsana bak heyecan yaptım

kızlar karnımda bebekim oynarken çıt diye ses duydum bu ne yahu ??
bi kere daha olmuştu :)) olan varmı ? çıtt

zuzuuuuuuuu ben senden öcne doğurcam galiba he........::)))))))))))
lülülülülülü

ya benimki aşağı bastıracağına yukarı bastırıyooo hay allah yaaa kızım yönü şaşırdın dyorum ama beni dnleyen kimmm:kedi:

kıs seninki yolu şaşırıp ağzından çıkmaya kalkmasıınnnkaydirigubbakcemile3

işte ya olay budur sağol esmacım....:))))) zuzucum duyuyosun dimi?????
kimm?? neyy??? neyii..?? :dilcikar:

zuzu varya senden önce doğurursam ne gülerim heeee

çaatt diye çatlarım orta yerimden he..otur oturduun yerdee naniknanik

hımm...baharcım misafirleriniz kendini davet ettirmiş yanii...eşininde doğal olarak gelmeyin diyemezdii....nese çok yorma kendini...serviisi eşin yapsınnn....yerimseniben

esmacım maşallah prensesine:nazar:
gizemcim zuzummm inşallah iii haberlerle gelirsiniz.....
zuzum bencede ekim annesi olacağızz...yerimseniben

bluecum hiç getirmeseylermiş...bebiş gelecek nerdeyse...ii günlerde kullansın paşan yerimseniben

Esmacım maşallah koca fındığına :nazar: haftasına göre çok iyi maşallah. Bu arada ben 40. haftanın içindeyim, benim dr. demiyo daha seni de dourtamadık diye. Ona göre herşey normal :umursamaz:

Gizem hadi bakalım canım, kapta gel bugün tarihini, bekliyoss opuyorumnanaktan

Bahair canım benimde karnım indi, geçen haftadan beri hava yapıyodum. Dr. dedi ki bebekte bi değişiklik yok, kasların öne doru düşmüş sadece. Öne gittiği için miden rahatlamış. Sarkmış yanii karnım, bütün havam söndü mafoldumben

yaşasınn şeyimin ağrısı geri geldii... :sm_cool: bahaarr nası bi kıskandıysam artıkkk:roflol:

kızlar karnımda bebekim oynarken çıt diye ses duydum bu ne yahu ??
bi kere daha olmuştu :)) olan varmı ? çıtt

dun banada oldu o ses.tirstim bende kafamçokkarıştı
anam ondekiler dogurun yaff.
kis gulican bi atak bekliorum senden.zuzunun zuzusunun gelecegi yok zemuszemus hem daha cati muayenesi bile olmamis laelaelaelaelae

yağmurcaann parmaklarını çıtlatıyodur sıkıntıdann kaydirigubbakcemile3

yaşasınn şeyimin ağrısı geri geldii... :sm_cool: bahaarr nası bi kıskandıysam artıkkk:roflol:

:roflol::roflol:tebrikler zuzummmmmdelikafadulden

kızlar oğluşum günlerdir acaip hareketliii....ne yapmaya çalıştığını hala anlayamadım...sanki tünel kazıo sıpa....:1rolleyes:
hareketlerinde azalma yerine artma var şuan..:nazar:maşallah ama neden böle anlamıomm:nazar:

kizlar ilkaydan haber var:KK23:27 de alperenimiz dogdu...3570gram 51 cm dun cok sanci verdiler en sonunda gece dogum yaptim normal dogumu kizlara tavsiyr ederim kimse korkmasin optum

Son düzenleme:
Esmacım maşallah koca fındığına :nazar: haftasına göre çok iyi maşallah. Bu arada ben 40. haftanın içindeyim, benim dr. demiyo daha seni de dourtamadık diye. Ona göre herşey normal :umursamaz:

Gizem hadi bakalım canım, kapta gel bugün tarihini, bekliyoss opuyorumnanaktan

Bahair canım benimde karnım indi, geçen haftadan beri hava yapıyodum. Dr. dedi ki bebekte bi değişiklik yok, kasların öne doru düşmüş sadece. Öne gittiği için miden rahatlamış. Sarkmış yanii karnım, bütün havam söndü mafoldumben

peki doktor bebek aşşağı inerken öyle olu demişl ya.. onu dedim ne dedi diye??? bak şimdi hevesimi kırıyon ama yaaaaaaa

ne demişti doktor gülicancım. rahimin ağrımasımı gerekiyomuşşş??????? anlatsana bak heyecan yaptım

Bacaklarının arasına dooru şiddetli bi baskı olur ve sancı olması lazım demişti. Yani rahimin kasılıp aşşağı dooru baskı olduğunu hissetmen lazımmış. Ben de hiç bi ağrı sızı olmadan karnım indi de, dr. onun için tarif etti, kanala girseydi hissederdin diye

dun banada oldu o ses.tirstim bende kafamçokkarıştı
anam ondekiler dogurun yaff.
kis gulican bi atak bekliorum senden.zuzunun zuzusunun gelecegi yok zemuszemus hem daha cati muayenesi bile olmamis laelaelaelaelae

bugün artık ayırıp yatcam buket..benim neyim eksikk beni de parmaklasın...:roflol: :kedi: ay yokk şaka tebii doğuruken baksın dar mı genişmi..o sancıyla karışık arada kaynar...

X