2009 Ekim Anneleri

off zuzummm yaa hep kafamda o aklımdan çık mıyo hiçç ele avuca gelmiş çocukk yaa mafoldumben mafoldumben mafoldumben mafoldumben

lalaim hoşgeldim aynen dediğin gibi oldu zorla kendilerini davet ettirdiler kocişimde zor durumda kaldı. ben de onu üzmek istemedim... olan oldu sonuçta....

kizlar ilkaydan haber var:27 de alperenimiz dogdu...3570gram 51 cm dun cok sanci verdiler en sonunda gece dogum yaptim normal dogumu kizlara tavsiyr ederim kimse korkmasin optum

nihayet biri normal doğurabildikaydirigubbakcemile3Allah bağışlasınopuyorumnanaktan

ilkaya da alperene de maaşallah... offf böle doğuruyolar insanın kanına giriyolar. ilk normal doğumumuz geldi sanıyorum.. ilkayımı tebrik ediyorum..

:roflol::roflol:tebrikler zuzummmmmdelikafadulden

]

mersi cücümm zemuszemus kaydirigubbakcemile3

kizlar ilkaydan haber var:27 de alperenimiz dogdu...3570gram 51 cm dun cok sanci verdiler en sonunda gece dogum yaptim normal dogumu kizlara tavsiyr ederim kimse korkmasin optum
opuyorumnanaktan maşallah ikisinede..yaşasın ilk normal doum olmuş..gelip annatsın enkısa zamanda..
peki doktor bebek aşşağı inerken öyle olu demişl ya.. onu dedim ne dedi diye??? bak şimdi hevesimi kırıyon ama yaaaaaaa

:jeyyar: :jeyyar:

Nolur bi mucize olsun:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:
ah keşke zezecimm

bugün artık ayırıp yatcam buket..benim neyim eksikk beni de parmaklasın...:roflol: :kedi: ay yokk şaka tebii doğuruken baksın dar mı genişmi..o sancıyla karışık arada kaynar...

doktorum bu senin icin daha iyi, neyle karsilasacagini bilmis olursun dedi.dogumda her saat basi parmakliolarmis :umursamaz: hemde boyle kibarda olmuomus ole dedi kendileri zemuszemus

yağmurcan bu çıt çıt sesini ben daha hamileliğimin ilk zamanlarında tesadüfen kk da bi topikde görmüştüm galiba. geçenlerde amazon daa söylediğinde ona da demiştyim. ve internetten gene arattım ama bulamadım. bi yazıda kadın doktoruna bu sesi söylüyo doktoru ilk defa sizden duydum böyle bişeyi diyo... ama benim ilk okuduğum yazıda da cevap olarak bi başka anneden... o çıt çıtların sebebei derin çatlaması glemişti

:) ayy tesadüf içim tuhaf oldu bide bebek oynarken olunca ayy dedim noluyor

Canım bana da oldu kaç sefer. Amazonla konuşmuştuk o da kemik çıtlaması diyodu. Gerçekten onun gibi bi ses, insanın içi bi garip oluyo.

dun banada oldu o ses.tirstim bende kafamçokkarıştı
anam ondekiler dogurun yaff.
kis gulican bi atak bekliorum senden.zuzunun zuzusunun gelecegi yok zemuszemus hem daha cati muayenesi bile olmamis laelaelaelaelae

Eeee şeyy ben de çatı muayenesi olmadım daha :kedi: Dr. zorladım amma yapmıyo gıccık. Sen merak etme canım benim günüm Zuzu'dan önde zaten, tabiikide atak yapcam. Gerçi nasıl yapacağımı şindilik bilmiyom ama kaydirigubbakcemile3

delikafadulden evt zuzum anasına çektiyse büyük ihtimalle çıtlatıyordur velet :))
kaydirigubbakcemile3

eh pes yani zuzu ya......... neyse benimki gi,tmesin de seninki de gelsin sorun değil....
kaydirigubbakcemile3
off zuzummm yaa hep kafamda o aklımdan çık mıyo hiçç ele avuca gelmiş çocukk yaa mafoldumben mafoldumben mafoldumben mafoldumben

ewet gizemcim..düşünmesi bile çok kötü...Allah sabır wersin arzuma

ben de çok merak ediyorum Gizemcim ve inan sormaya da korkuyorum..bu topikte kötü bi haber almak istemiyorum:çok üzgünüm:çok etkilenirim:sinifsinif:Rabbim herkesin yavrusunu bağışlasın kimsenin kucağını boş,gözünü yaşlı bırakmasın inşallah:Saruboceq::Saruboceq:

Canım bana da oldu kaç sefer. Amazonla konuşmuştuk o da kemik çıtlaması diyodu. Gerçekten onun gibi bi ses, insanın içi bi garip oluyo.

Eeee şeyy ben de çatı muayenesi olmadım daha :kedi: Dr. zorladım amma yapmıyo gıccık. Sen merak etme canım benim günüm Zuzu'dan önde zaten, tabiikide atak yapcam. Gerçi nasıl yapacağımı şindilik bilmiyom ama kaydirigubbakcemile3

sen önce 2 lokma sancı çekmeyi öğren :)))

evt kızlar aynen kemik çıtlaması gibi aynı :))
amann deri mi çatlıyorrr :S
neyse en azından ben halay duymadımda görmedimde sanırım
bende araştırıcam nette bakyım bi

ilkay maşallah ilk normal doğum son olmaz inşallah :))
sağlıklı uzun ömürler bebişede

Bacaklarının arasına dooru şiddetli bi baskı olur ve sancı olması lazım demişti. Yani rahimin kasılıp aşşağı dooru baskı olduğunu hissetmen lazımmış. Ben de hiç bi ağrı sızı olmadan karnım indi de, dr. onun için tarif etti, kanala girseydi hissederdin diye

ben de sancı var işte tatlım... yani daha doğrusu sürekli regli ağrısı gibi bi ağrı ve dolgunluk hissi var... ve bacak aram çok ağrıyo...

X