2009 Ekim Anneleri

millet iyice sabırsızlanmış hee kaydirigubbakcemile3
durun kızlar ne aceleniz var be:)))))
az kaldı azz....

selina yerinde olmak için neler vermezdım...hayırlı olsun bebişin...sibelcim

sibelcim dur ben de doğurmak istiyorum ama daha ağdamı yaptırmadım((
ay bak bi de o var.
hazırlıksız yakalanmaktan ödüm kopuyor..
dokor daha vakit var dedi. o yüzden bir iki gün daha bekleyim diyorum ama korkmuyo da değilim yani...

sibelcim dur ben de doğurmak istiyorum ama daha ağdamı yaptırmadım((

canım ağda falan düşünecek halim kalmadı valla.bende hazırda noluyoki gene gelmiyo gene gelmiyo.bugün beşiğimizi sildim.nevresimlerini serdim cibinliğinide örttüm.yatak odamıza koyduk beyefendinin beşiğini.bakıp duruyoruz.

ayy evet canım ben de aynı durumdayım baktım geleceği yok işleri iice sallamaya başladım...biz de beşiğimzi bi güzel hazırladık ama cibinliği falan kaldırdım,bekle bekle..daha bebişler yatmadan toz olmaya başladı,ben de üzerini daha fazla tozlanmasın diye kapattım bi örtüyle...

saol canım...

Canım sen yatağını daha bugün hazırlamışın bak çocuk napsın. Yeri olmadan gelemes ya annesi, şimdi hissetmiştir artıkın bugün yarın gelir kaydirigubbakcemile3

Ya bi de hani iştahımız kapancaktı, kilo alımımız durcaktı falan doum yaklaşınca. Hadi bende sancı yok, onlar olsa bari. Çoğunlukla uyku da rahat uyuyorum. Daha 7 aylık hissediyorum

Canım sen yatağını daha bugün hazırlamışın bak çocuk napsın. Yeri olmadan gelemes ya annesi, şimdi hissetmiştir artıkın bugün yarın gelir kaydirigubbakcemile3

eee gülicancım nasıl yani...ben beşiğmizi komple kapattım,bizimki nolcak peki:))...koskoca 9 ay geçti şu 1,2 hafta geçmiooo....zaten babamız da yok daha yanımızda((senağlama

mihrimah tatlım benim beşik 1 aydır kurulu nevresimiyle herşeyiyle üstünüde bi çarşafla örttümki toz kapmasın
babiş ne zaman gelio kısmetse tarih bellimi?

Ya bi de hani iştahımız kapancaktı, kilo alımımız durcaktı falan doum yaklaşınca. Hadi bende sancı yok, onlar olsa bari. Çoğunlukla uyku da rahat uyuyorum. Daha 7 aylık hissediyorum

kaydirigubbakcemile3 hıı senin bi 2 ayın war ozaman kaydirigubbakcemile3 zaten göbeğinde sarkık naniknanik yerimseniben

:CüvCüv:
al benden de o kadar..

yalnız kızlar ya şu an ayağa kalkamıyorum biliy musunuz.. ramazanda da oluyodu geceleri.. sahuru yedikten sonra. bööyl sanki bebik aşağıdan kazı yapıyor gibi.. o bölgeyle oynuyor sanki.. elini çıkaracak gibi yaaa :bbo:
huylanıyorum, bazen canım da yanıyo...

bi ramazanda oluyodu bi de bugün yine arekete geçti. onun dışında bende de 7 aylıktan hiç bi değişiklik yok

slm kızlar 9 ay boyunca ekim annelerinde yazıştım ama oğluşum acele edince 26 eylülde sezeryanla doğum yaptım. yeni hayatımıza alışmaya çalışıyoruz darısı sizlerin başına allah hayırlısıyla kurtarsın.

hurma poşetini aldım elime evde onlan dolaşıyorum fisfisfis
her akşam da faaliyet... parka gidip akşam akşam egzersiz yapıyorum açılım hızlansın die...
ama işte tık yok :1closedeyes:
aman olsun ya hazırlıksız yakalanmayım da tek...

canım bebeklerin ilk oyuncağı annelerinin idrar torbasıymış.bebişin bulmuş oyuncağını işte oynuyo.

canım yeri yatağı zaten vardı tozlanmaasın diye sermiyordum.e hadi bakalım madem öyle gelsin artık yaramaz sıpa.

gözün aydınn Allah bağışlasınnopuyorumnanaktan
canım bebeklerin ilk oyuncağı annelerinin idrar torbasıymış.bebişin bulmuş oyuncağını işte oynuyo.

:roflol: :roflol: patlatmasın ay oynarkenn :roflol::roflol:

ayyyy maşallhh,olgunlaşmış bir meyve daha düştü dalından yere:)))hoş gelmiş küçük beyimiz...allah sağlıklı hayırlı ömürler versin oğluşuna..sana da çoook geçmiş olsun....ama neden kimse normal doğum yapmıoooomafoldumben ...sezeryanları duydukça normal doğuma karşı olan aşkım şevkim kırılmaya başladı(

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…