2009 Ekim Anneleri

benim yapmam gereken islerim var hic birsey yapasim yok enerjik degilim, doguma daha var galiba diyordum ee sende de enerji var gelisme yokkaydirigubbakcemile3
su dogum belirtileride adamin kafasini karistiriyor...
aman tamam artik biraktim belirtilerden sonuc cikarmayi...sositososito
nisan veya su gelmedikce ve sancilar duzene girmedikce heveslenmeyecegim:kedi:

nurefsan canım ben bugün kendimi çok enerjik hissediyorum son bi kaç gündür çok yorgundum ama bugün nedense acaip enerjikim..içimden atlamak zıplamak gelioo hatta sabahdan beri oğluşum belki gelir diye birsürü hazırlık yaptım....:sm_cool::sm_cool:
ama tık yokkkkkkkkkk:1no2:

ölemi gülican hehe ben tarihlere saplantılıyım biraz galiba..
eşimle ikimiz 10 mayıs doğumluyuz kısçemizde tersi olsun işte :)
Rabbim hayırlı doğumlar nasip etsin hepimize inşallah..

benim yapmam gereken islerim var hic birsey yapasim yok enerjik degilim, doguma daha var galiba diyordum ee sende de enerji var gelisme yokkaydirigubbakcemile3

aynen canım bende her dakika bekliyordum.dün doktorlada görüşünce artık beklemiyorum.ne zaman gelirse kısmet.normal yaşamıma devam ediyorum.eşimin koluna girip gezdiğim her günü kar sayıyorum.nasıl olsa bebek gelince çıkamıcaz dışarı.

hamilelere Allah kurtarsin dediklerinde neden oyle diyorlarki ne sacma diyordum icimden
simdi neden Allah kurtarsin dendigini anliyorumkaydirigubbakcemile3

iyice sinirler yıpranmaya başlamış çok rahat gözlemliyebiliorum
zaten kendimden de farkedebiliorum..
son günler son haftalar..
bezmeye başladık gibi bi an önce kurtulma hissi bebeği görme koklama hasretiyle yanıp tutuşuyoruz..
işin ilginç tarafı az kaldığı için geriliyorum bide hem kavuşma arzusu hemde korkusu..nefesim daralıyor inanın..

ayy bulcuukk ne diosuunn.. delikafadulden

kıyamam yawruya..

bahaarr bekle diyorummmm..ne sabırsıs çıktınız analı kızlı yaa:)) e hayırdır iişallahh..iniodur belkim aşşaya
ay valla bilmem şekerim. neden böle oldum

bak içimden seni öpmek geldiiiiopuyorumnanaktan
inşallah canımmmmmmm:Saruboceq:

öp bebişim öppp

canım genelde evet öyle söylüyorlar ama çevremde erkek bebekliler hep erken doğurmuş.37.haftalarda falan.
kişiden kişiye değişiyo sanırım.anne ve bebekle alakalı olan bişey.annemde sürekli gününü doldurur deyip duruyo daha gelemedi kadıncağız zaten bu hafta gelecek kısmetse.

evet tatlım her kafadan bir ses çıkıo....birine kulak vermesen diğerine veriosun..kafamçokkarıştı..
ne güzel hem annişin hem bebişin yanında olacakk...annende senden heyecanlıdır şuan...

Ben de bugün çok uyusum -tatlicadiarzu- Sank grip olcak gibi bütün eklemlerim ağrıyo. Bunnar belirti sayılmass dimi. Olsa olsa grip belirtisidir :umursamaz:

gülican canım dikkat et kendine sakın grip olma...hiç çekilmio hamiş hamişşşopuyorumnanaktan

lalcim sende doğurmak için bahane arıyosun ama boşuna uğraşma.kendini kandırıyosun.gelecekleri yok daha bizimkilerin.

sibel tatlım hevesimi kursağımda bırakma yaw...yerimsenibenbelki gelecektir bizim sıpadelikafadulden

canım hurmaya başladım dün gece 3 tane yedim sabah da 1 tane yedim. bak şimdi yine istedi canım belki 1 tane daha yerimmm:)))))) anlattığın şeylerin aynısı bende de var...

canım anlaşıldı herkes doğurmak için bahane arıyor...sırnaşık şeyben uzun zamandır hurma yiyorum ve bu haftaya kadar geldikkk...delikafadulden

canım en kesin doğum belirtiis nişan su ve 10 dak 3 kes sancı...bunlardan birini yaşamadıkça doğurduğuma inanmammmyerimseniben

aynen canım bende her dakika bekliyordum.dün doktorlada görüşünce artık beklemiyorum.ne zaman gelirse kısmet.normal yaşamıma devam ediyorum.eşimin koluna girip gezdiğim her günü kar sayıyorum.nasıl olsa bebek gelince çıkamıcaz dışarı.

sibelcim al benden de o kadar, dün gece yine dışarı çıktım, hatta eşimle iddia ya girdik, bakalım hangi alışveriş merkezinde doğurucam diye kaydirigubbakcemile3

oooh, teker teker dokuluyoruz maşallah :)
tüm yeni anneleri tebrik ediyorum. darısı bize insallah.

gulicann..korseyi aldığın medicalin adı neydi cnm..ben gitmicem kardeşimi yollıycam da,başka yere gidip o yumuşaklardan almasın..

selinaya hayırlı olsun.Allah analı babalı büyütmek nasip etsin.
ya yeter artık doğuran heberi almak istemiyorum ben doğurmak istiyorum.böyle haberler geldikçe kendimi kötü hissetmeye başlıyorum artık.bizim neyimiz eksik biz niye doğuramıyoruz.

selinaya hayırlı olsun.Allah analı babalı büyütmek nasip etsin.
ya yeter artık doğuran heberi almak istemiyorum ben doğurmak istiyorum.böyle haberler geldikçe kendimi kötü hissetmeye başlıyorum artık.bizim neyimiz eksik biz niye doğuramıyoruz.

bebişimmm :asigim:belkide fazlamız olduğu için doğuramıyoruzdurrrrdelikafadulden

kızlar benim oğlan içerde inşaat yapıyo sanırım maşallah bu kadar enerjiyi nerden buluyo anlamıyorum.çok sert vuruşlar yapıyo.enerji dolu oğlum.içerde böyle dışarda nasıl zapdedicez biz bu oğlanı.

ölemi gülican hehe ben tarihlere saplantılıyım biraz galiba..
eşimle ikimiz 10 mayıs doğumluyuz kısçemizde tersi olsun işte :)
Rabbim hayırlı doğumlar nasip etsin hepimize inşallah..

Valla csnım ben normal bekliyorum ya işte 29.09.2009 u kestirmiştim gözüme. Yani bugünü, ama daha bi gelişme yok. Bakalım kısmet 5.10.2009 a kaydirigubbakcemile3

Kocikinle aynı günde mi doğmuşsunuz. Kadere bak yaa. Peki aynı yıl mı

gülican canım dikkat et kendine sakın grip olma...hiç çekilmio hamiş hamişşşopuyorumnanaktan

Öyle canım bi gribi çekmek var bi de oğluşumun geleceği tutarsa sevemem demi onu gripli gripli. Süt falan nasıl verilirki acaba ona da geçer mi hastalık :gitme:

kızlar selina 79 doğum yapmış,

Ayyh nası yapmış, delikafadulden nasıllarmış acaba. Hadi gözleri aydın kavuşmuşlar ne güsel

gulicann..korseyi aldığın medicalin adı neydi cnm..ben gitmicem kardeşimi yollıycam da,başka yere gidip o yumuşaklardan almasın..

Canım baktım şimdi medya medikalmiş adı. Ama orda baktığımız sertlerden değil bu da. Oralardakilerin hiç birinde yoktu o baktığımızdan ben de bundan aldım.
O alıcağımız yerde yumuşak da kalmamıştı. Bu arada ben dr. a da sordum. Sen bilirsin bi zararı da yararı da yok korsenin dedi. Ben de ne olur nolmaz takcam dedim ve aldım

Valla csnım ben normal bekliyorum ya işte 29.09.2009 u kestirmiştim gözüme. Yani bugünü, ama daha bi gelişme yok. Bakalım kısmet 5.10.2009 a kaydirigubbakcemile3

Kocikinle aynı günde mi doğmuşsunuz. Kadere bak yaa. Peki aynı yıl mı

hehe bende bugünü kestirmiştim yalan yok:kedi:
aynı gün evet ama kocikim benden 8 yaş büyük kaydirigubbakcemile3

X