2009 Ekim Anneleri

mihrimah tatlım benim beşik 1 aydır kurulu nevresimiyle herşeyiyle üstünüde bi çarşafla örttümki toz kapmasın
babiş ne zaman gelio kısmetse tarih bellimi?

Ya bi de hani iştahımız kapancaktı, kilo alımımız durcaktı falan doum yaklaşınca. Hadi bende sancı yok, onlar olsa bari. Çoğunlukla uyku da rahat uyuyorum. Daha 7 aylık hissediyorum

canım bende öyle habire yiyorum.akşam yatıp öğlene kadar uyuyorum.ne iştahımda ne uykumda sorun var.

eee gülicancım nasıl yani...ben beşiğmizi komple kapattım,bizimki nolcak peki:))...koskoca 9 ay geçti şu 1,2 hafta geçmiooo....zaten babamız da yok daha yanımızda((senağlama

Sisinkide babasını bekliyodur belkim kaydirigubbakcemile3 Bak bizimki bebek şekerini bekliyomuş, dün geldi şekerler, oğlumda yarın öbür gün gelir inşallah. En azından benim teorim bu :roflol:

kaydirigubbakcemile3 hıı senin bi 2 ayın war ozaman kaydirigubbakcemile3 zaten göbeğinde sarkık naniknanik yerimseniben

Hee bi de 2 çatlak gördüm dün. Şahtık şahbaz olduk yanimm kaydirigubbakcemile3

ayyy keşkee benimki de acık canımı acıtsa artık yaa

Selam kizlar ben geldim...
bende bu aralar acayip uyku hali var yeni uyanmisda olsam 2 saat sonra gece hic uyumamis gibi uykum geliyor gozlerimi zor acik tutuyorum....

mihrimah tatlım benim beşik 1 aydır kurulu nevresimiyle herşeyiyle üstünüde bi çarşafla örttümki toz kapmasın
babiş ne zaman gelio kısmetse tarih bellimi?

aybikecim ağda yaptıramadığım için doktora gidemıyorum,her an çatı muayenesi yapar diye korkuyorum(( doktor ne derse babamız da ona göre gelcek...inşllhh cumartesi giidicem artk,39 oluyorz...inşllhh babamız da pazartesi falan gelir,topu topu 10 gün izni var( ama ya o burdayken doğuramazsam((
yatağı kapatmakla çok ii yapmışsın,güzel güzel yıkadık,serdik herşeyi,mi gibi kokuyorlardı ama artık yavaş yavaş kokuları da kaybolmaya başladı...sanırım erken davranmışız:))

Canım sen dün en son sağlık ocağına mı gitcektin. Noldu sonuç

canım hayırlı olsun...allah bağışlasın...allah anneli babalı büyütsünn:Saruboceq:

canım bende öyle habire yiyorum.akşam yatıp öğlene kadar uyuyorum.ne iştahımda ne uykumda sorun var.
yok yok bizimkiler içerde rahatlar anacım, hiç niyetleri yok bu tarafa...
kızlar ya bugün doğuracaklar vardı galiba dimi, yanlış mı hatırlıyorum?

SELAM KIZLAR BİZ GELDİK...

QUOTE=ZuZuu;9342759]hayırdır candyim..uykususlukmu

ewet çok sabırsızsın naniknanik biz napalım kıs çatlıcas nezaman gelcek die..iştahsızlık bende de war..son haftalarda herkeste oluyo sanırsam..

simaysi de giriodu bugün..hatta çoktaaan çıkmıştır çok erken gircekti
[/QUOTE]

yok zuzum dün akşam çok sancım oldu kasııklarımda ve belimde 1 saatten fazla sürdü korktuk bizde sonra sağolsun nurefsancım ılık duş al rahatlarsın dedi ılık bir duş aldım sonrasında birasdaha ağrıdı ama sonra geçti..
böylece ilk yalancı sancı denememizi de atlatmış olduk..

ah ahh benim dün çatı muayenem yapıldı önüm temizdi ALLAH tan ama bacaklarım için aynı şey söz konusu değildi tabii:kedi:
iyki çok aydınlık değildi bide üstüme verdiği örtüyle eccük kamuflaj yaptım zaten çok aman amanda belrgin bişi yok
kocik 2-3 gündür ağda yapıcak hep geç gelio ben yorgun oluyorum bugün erken gelirse bitircem ağda faslını bende ne yazıkki benim eşim kıskanç olduğu için kuaföre ağdaya göndermiyor kendisi üstleniyormafoldumben

bende yarın gidicem ağdaya ilk önce ağdaya sonrada doktor teyzemize bakalım bize ne haberler verecek..

nasıl ayarlycz o işi doğuma bilmiyorum...

ben de halletmiştim birkaç hafta oluyo tekrar gelmeye başladılar...
yarın obur gün yineleyeceğim inş.

ahh canım ne kadar şanslısın en azından eşin anlıomuş bak bu işten:)))ay ben asla güvenip oturmamam eşimin önüne..ben de hayatımda doktordan önce kuaföre açmak zorunda kaldım geçen ay...kadın resmen yoldu beni...gözlerimden yaş geldi..bu sefer başka bi yere gidicem ama korkumdan giiiiideeemiiiyoooruuummmm...çatı muayenesini de atlatmışsın,benim dr. ısrarla yapmıo...bu sefer yapar inşllhh...nasıl acıdı mı çookk...

Hee bi de 2 çatlak gördüm dün. Şahtık şahbaz olduk yanimm kaydirigubbakcemile3
kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

gözün aydınmı diyim geçmiş olsunmu:)))

bende yarın gidicem ağdaya ilk önce ağdaya sonrada doktor teyzemize bakalım bize ne haberler verecek..

elifcim mrhba,ağdadan çıkıp nasıl gidicen doktora...ayy ben geçen ay yaptırdığımda 2 gün kendıme gelemedim,kıpkırmızı oldu,bi de sir yapış yapış yıkamayla da gitmio ki....

doktoruna gore değişir. insan mizaçlı birriyse kolay atlatabilirsin. ama yok benim geçen gn acilde karşılaştığım gibi biriyse :sinifsinif:
kadın elini sanki torbaya sokuyo tövbe ya rabbi.. akannehir
kusura bakmayın ozur dilerim..

ağda konusuna gelince de
dün sağlık ocağından emla krem adım belki duymuşsunuzdur.
yazdırdık daha doğrusu..
hamileler ullanyo mu bilmiyorum ama bi seferden bişi olmaz diyerekten ben kullanacağım :)
:lepi:

hee anlıyo ilk bende tecrübe etti deneye deneye başardı düşün artık çektiklerimi
bigün ağdayı getirirken eli yandı foş forlattı tabi kendi temizledi ama baya bi facialar atlattık bugünlere gelebilmek içinkaydirigubbakcemile3
şimdi tam bi profosyonel olduopuyorumnanaktan
çatı muayenesi içinde çok meraklı olma ben dün hop hop hopladım valla

elifcim mrhba,ağdadan çıkıp nasıl gidicen doktora...ayy ben geçen ay yaptırdığımda 2 gün kendıme gelemedim,kıpkırmızı oldu,bi de sir yapış yapış yıkamayla da gitmio ki....

canım benim gittiğim kuaförde temzileme jelleri var temizliyorlar hiçbirşey kalmıyor ve ben senelerdir ağda yaptırdığım için öyle kabarıklık felanda olmuyo..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…