2009 Ekim Anneleri

kızlarr ara ara midem bulanıyoomafoldumben varmı sizde böle bişey:kedi:

kızlarr ara ara midem bulanıyoomafoldumben varmı sizde böle bişey:kedi:
ara ara bendede oluyo elamm

ben de erken olduğunu düşündüm ama dr ilk bebeğin 35.ci haftasında dönmesi gerektiğini ve 37. haftadan sonra dönmesinin %5 olduğunu söyledi, bi de 38. haftada alalımki makat gelişli olduğu için suyun gelirse doğum daha da kötüleşir mahvolursun, garantiye alalım dedi. ablam ebe hemşire onunla da konuştum, riske atma drun en iyisini bilir deyince epidural sezeryana karar verdim, drla yarın konuşcam ona göre ayarlancak her şey, allahım hakkımızda hayırlısını versin cnm, insallah hepimiz sağlıcakla kucaklarımıza alırız bebelerimizi:asigim:

cnm hakında hayırlısı olsun. doktorun nasıl uygun gördüyse öyle yap. bende medipole gidiyorum doktorun kimm..

canim telas yapma sakin olmaya calis eger otururken agriyi hissediyorsan uzan biraz...veya evin icinde biraz yuru..ilik suyla dus al ...

ozaman yalancı sancı bu çünkü 2 dakika felan sürüyor yaa
off ya doktora da ulaşamadım zaten daha da çok telaş yaptım ..
şuan müsait değilmiş doktorum hastanede yok nöbetçi doktorda müsait değilmiş..

cnm hakında hayırlısı olsun. doktorun nasıl uygun gördüyse öyle yap. bende medipole gidiyorum doktorun kimm..

benim bebeğim tüp bebek, drum umut tüp bebek merkezinden enver kurt, doğuma da o girecek, sadece hastaneyi kullanacağız ha bi de epidurali medipol hastanesinden bir dr yapacak, tek korkum epidurali yapan drun iyi olup olmadığı, sonunda baş ve bel agrısı kalıyormuş diye duydum , korkuyorum da açıkçası ama genel anestezi de istemiyorum bebeğimi görmek istiyorum ilk doğduğu an

slm kıslar ben geldim temizlik yaptık kocişle evimis misss gbi oldu:))))) annem gelecek yanıma 2 gün sonra insallah yarın da doltora gidecem gün verecek dogum için...ayyy cok heyecanlıyım yaa.... dogum yapanlardan hbr var mı????

benim bebeğim tüp bebek, drum umut tüp bebek merkezinden enver kurt, doğuma da o girecek, sadece hastaneyi kullanacağız ha bi de epidurali medipol hastanesinden bir dr yapacak, tek korkum epidurali yapan drun iyi olup olmadığı, sonunda baş ve bel agrısı kalıyormuş diye duydum , korkuyorum da açıkçası ama genel anestezi de istemiyorum bebeğimi görmek istiyorum ilk doğduğu an

anladım cnm. sanırım anestezi uzmanı yapıcak ve medipol hast. gerçekden çok kalabalık ve sık doğum yapılan bir hastane o konudada iyi olduklarını düşünüyorum.istersen doktor ve hastane bölümüne gidip orda yaan varmı diye sorabilirsin. Hakkında hayırlısı

slm kıslar ben geldim temizlik yaptık kocişle evimis misss gbi oldu:))))) annem gelecek yanıma 2 gün sonra insallah yarın da doltora gidecem gün verecek dogum için...ayyy cok heyecanlıyım yaa.... dogum yapanlardan hbr var mı????

hoşgeldin şekeriimmm.. amazon ve zeynep evlerine bebişleriyle beraber geldiler gayet iyiler. senin sezeryan mı olucak cnm

hoşbulduk canım:) benimşimdilik hersey normal..dogumda normal olacak ama suni sancıyla olacak.doktor bir hafat veiyorum dedi gelmezse suni sancıyla dogurtacam dedi..yarın muayene edecek işte..bakalım belli olacak..insallah kendisi gelir ozamana kadar suni sancı kötüymüş...

var var başa döndüm sanırsam hatta çıkartcam sanıyorum bazende hormonlar coşuyormu ne tekrardan :umursamaz:

yaa bende acaba başamı döndüm diyorum, gerçi ilk zamanlarki gibi istifra etmiyom, az az bulanıyo:kedi:

demekki normal sizdede olduna göree:kedi:

hoşbulduk canım:) benimşimdilik hersey normal..dogumda normal olacak ama suni sancıyla olacak.doktor bir hafat veiyorum dedi gelmezse suni sancıyla dogurtacam dedi..yarın muayene edecek işte..bakalım belli olacak..insallah kendisi gelir ozamana kadar suni sancı kötüymüş...

canim sana neden suni sanci veriyorlar herseyin normalse daha gününede 1 haftadan fazla var.

inş.. kendiliğinde açılma olur. bebişler bi kanala insee bende yarın gidicem bakalım bizimkinin kafası biraz büyük olduğu için kafayı kanala sokamıyo sanırımm :))) hakkımızda hayırlısı bizde sağlıcakla kucağımıza alırız inş..

senin de vaktin gelmiş artık canım gelir yakında:))))

ya 3 gün kaldida gününü gecirip bekletmese bari. cünkü 2 günde bi kontrole gidiyorum. kara ciger degerlerimin yükselme ihtimali var gelmezse suni sanci banada yapma düsünceleri var. o zamana dogurmak istiyorum

elam ben hatta sordum doktora oda istersen şurup yazim dedi bendede daha önceden olduğu için istemedim. pek içmeyede niyetim yok ara ara oluyo çünküü....

canim sana neden suni sanci veriyorlar herseyin normalse daha gününede 1 haftadan fazla var.

benim bebeğin gelişimi 10 gün önden gidiyor..doktor bir haftaya kadar gelmezse artık dogurtmamıs lazım dedi..:emir_bebek: bakalım işte yarın belli olacak..

X