2009 Ekim Anneleri

Canım geçmiş olsun, ben de tam bu arada hasta olmaktan çok korkuyorum. Oğlum doğuverirse sevemem de hasta hasta :sinifsinif:

Canım geçmiş olsun, ben de tam bu arada hasta olmaktan çok korkuyorum. Oğlum doğuverirse sevemem de hasta hasta :sinifsinif:

teşekkür ederim canım..opuyorumnanaktanevet birde işin orası var tabi..buralarda herkes hasta korkuyorum bulaşıcak diye en iyisi evden çıkmamak bu aralar sanırım :lepi:

Amazoncum gözün aydın allah analı babalı büyütsün minik kuzunuu çokk tatlııı maşallahh darısı bizim başımıza :Saruboceq::Saruboceq: opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan

Amazon gözün aydın canım.bebişin çok şeker. Allah analı babalı büyütsün inşallah.Hangi hastanede doğum yaptın canım.

Havalar artık baya serin ben ilk başta koymamıştım ama yün yelek bir tane koydum ne olur ne olmaz çok yerde kaplamıyo nasılsaa bence koyyy

kızlar merhaba.doğuran varmı.
biz şimdi doktordan geldik.nst gayet normal çıktı.doktor alttanda muyene yaptı eliyle.hiç açılma yokmuş.haftaya çarşamba randevu aldık tekrar.eğer gününde doğmazsa suyumuz normal giderse 1 hafta daha bekleyeceğiz.gene doğmazsa.suni sancı verecekler.gene olmazsa sezeryan olacak.
doktor normal isteyip istemediğimi sordu bende normal istediğimiz söyledim.onun için açılma olmazsa suni sancı verilecek duruma göre hareket ederiz dedi.
inşallah suni sancıya falan gerek kalmaz gününde gelir.
bizimkinde hiç gelesi yok gibi.korkmaya başladım

selam kizlar. Amazon dogum yapmis. Gözü aydin olsun. Allah anali babali büyütmek nasip etsin.
Dogumu pilanda yoktu galiba. sezeryan istedigi icinmi oldu yoksa ölemi gerekiyodu bilen varmi.

ah canim yaaa bende aynen senin gibi kendiliginden gelsin istiyorum.
bol bol yürüyorum. 2 günde bir kontrole gidiyorum. Acilip acilmadigini bana söylemedilerde, suyun gelirse gel filan diyorlar. ne anlama geliyor bilmiyorum.
Benimkinin suyu biraz azmis daha azalma filan olursa persembeye suni sanci veririrz belki filan dediler ama ben mümkün oldugunca suni istemiyorum kendiliginden gelsin dedim. Beklemedeyiz bizde senin gibi. Insallah gönlümüzce ve kolay olur bizimde dogumumuz canim :Saruboceq:

[
Canım hayırlısı olsun uzun uzun bekletmeden gelir inşallah kuzun opuyorumnanaktan

inşallah canım gününde kendiliğinden gelsin başka bişey istemem.suni sancıyla falan uğraşmasak bari.kendimden geçtim bebeişim için tehlikeli olurmu onu düşünüyorum. strese falan girerse diye korkuyorum.kendi çekeceğim hiç bi acı için korkmuyorum. anne olmak bu sanırım.

canım bende hergün bi sürü yol yürüyorum.zaten 2 haftaya kadar çalışıyordum.hareketliliğimi hiç azaltmadım.ama sanırım birazda anne ve bebekle alakalı bişey.genede tabi illaki böyle olacak diye bişey yok.heran herşey olabilir.inşallah suni sancıya falan gerek kalmadan kendisi gelir.kendim için endişelenmiyorum bebeğim için endişeleniyorum.

Korkma canım yaa bebeğe zararlı bişey olsa zaten doktor böle bişey yapmaz ..Kuzenim cumartesi günü suni sancıyla doğum yaptı çok kolay geçmiş ağrı sıklaştığı anda epidural yapmışlar hiçbirşey hisstmedim diyorrr sende korkmaaa opuyorumnanaktanopuyorumnanaktankeşke bende normal doğum yapabilseydim çok istiyodum ama kısmet iştee

ohhh insallah bizimde öyle kolay olur insallah :Saruboceq:

teşekkür ederim canım..opuyorumnanaktanevet birde işin orası var tabi..buralarda herkes hasta korkuyorum bulaşıcak diye en iyisi evden çıkmamak bu aralar sanırım :lepi:

kaydirigubbakcemile5

Havalar artık baya serin ben ilk başta koymamıştım ama yün yelek bir tane koydum ne olur ne olmaz çok yerde kaplamıyo nasılsaa bence koyyy

Evet canım, kayınvalidem minicik bi tane örmüş doğunca giysin diye onu koyayım bari a.s

Canım senle ben aynı gidiyoss hee. Sıpaların da gelmeye niyeti yok. Benimki de 12 ekime yani 41. haftanın sonuna kadar beklicek. Bi gelişme görürse suni sancı vercek yoksa direk sezeryan diyo. 41 in sonuna kadar az da olsa açılma ya da sancı falan olmassa suni sancının da anlamı yok diyo bisim dr. Hayırlısıyla beklicess artık napalım zemuszemus

amazoncum maşallah özdeye çok güzel bir bebekkkk
greencıma ve bebişinede maşallah

Son düzenleme:
gülicancım bende bugün seni soruyordum doğurdumu acaba diye...
demek sende hala beklemedesinyerimseniben....
hayırlısıyla sağlıkla gelsinlerde geç gelsinler ne yapalımmm:1rolleyes:
ben biraz yürüyeyim dedim...aman yarabbim bir baskı bir baskı ve sağ tarafımda acaip bir sancı var...yürürkende çok zorlanıommm ağrı yapıo yaa...akannehirgelecek sanırım bebişim ama içerdeki kazı çalışmasını hala tamamlayamadı sanırımmmdelikafadulden.

Yok canımm nerdeee. Haftasonu çok iş yaptım, misafirler falan derken giremedim hiç. Keşke doğurabilsem ama ben hala şu toplanma olayını bilem hissedemiyom. Hatta dün gece 12 de uyudum sabah 9:30 a kadar wc ye bile kalkmamışım. O kadar rahatım yani kaydirigubbakcemile3
Karnım aşşağı indi biras, heralde kanala girdi dedim ama meğersem karın kaslarım yorulup öne düşmüş artık. Dr. ööle dedi kafamçokkarıştı

Sende ne güsel belirtiler varmış. Heran dourabilirsin kanımca zemuszemus

selam canlarım
çoğumuzun doğumuna az kaldı
rabbim sağlıkla kurtarsın bebeklerimizi ve bizi inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…