2009 Ekim Anneleri

Ayyhhh nası giriyo yaw. Çok heyecanlı.delikafadulden Benim tembel yatıyo. Anlaşılıyo yani gerçekten girdiği ha :uhm:

z

yani bence giriyo gibi ama sallıyo da olabilirmm..kaydirigubbakcemile3 ben yinede hawaya girmiyim bozulmıyım:))) çrş belli olur girdi mi girmedimi
aynen zuzucum mucize , zaten mucize üstüne mucize yaşıyosun doğum yapacağın gün.. çok acayip işler..

opuyorumnanaktan

çok yürü daha çok yürü çok çok yürü de çıksın artıkk zemuszemus

ay gulicann yoksam benim de karın kaslarım yorgun düştü de ondanmı ben girdi sAnıyoruumm

canım bende seni göremeyince bu cadı doğurdumuki demiştimmmyerimseniben
hayırlısı olsun artık ne diyelim....:1rolleyes:
bu arada oğluşunada maşalllahhhhhhhhh

zuzum yürümeye çalışıom ama yürürken iki gündür çok sancı yapıo birde acaip sıkışıom....
yollarda altıma kaçıracağım die korkuom yaww

jasminella canım doğum yapmışsın sanırım hayırlı olsun canım...sanada bebişinede maşallahhh

zuzum yürümeye çalışıom ama yürürken iki gündür çok sancı yapıo birde acaip sıkışıom....
yollarda altıma kaçıracağım die korkuom yaww

kaydirigubbakcemile3

oğluşun bezlerinden bi tanecik kullanıwer dışarı çıkarken kaydirigubbakcemile3

Canım sancı olur zaten girerken dedi dr. Onun için anlarsın kanala girdiğini dedi. Ben de bayağı bozuldum. Bana sarkık karınlı dedi sanırsam :umursamaz:
Bu arada ben korse aldım, o i baktığımız yerden. Bunu dr. a yazdırabiliyosunuz dedi. Yazdırırsanız paranızı geri verris dediler aklında olsun canım.

canım bende seni göremeyince bu cadı doğurdumuki demiştimmmyerimseniben
hayırlısı olsun artık ne diyelim....:1rolleyes:
bu arada oğluşunada maşalllahhhhhhhhh

Sağol canım, heyecanla bekliyosss opuyorumnanaktan

Sağol lalciiimmm alah hrpinizi kurtarsın inşallahh

amin canım aminnn...bebişin nasıl sen nasılsın...nasıl geçti doğumunnn:asigim:
canım sütün ateş yapacağını zannetmiom...hiç başımada gelmedi...istersen dr.la bi görüş bitanemmm:1hug:

Yaa kızlarr sıze bırŞey sÖylÜcem benım karnım Şuan aŞırı aĞrıyor adet olucakmıŞım gıbı ve belımede bıÇak saplanıyormuŞ gıbı sancı var sol tarafımda neden bÖyle oldu yaa ayyhh Çok aĞrıyo sancı yapıyo..
Doktora gıtsem mı acaba..

Ayy kısslar ya, ben bebek şekeri ve kapı süsü almamıştım ama çok istiyodum. Eşimin bi arkadaşı hiç konuşmadığımız halde bise kapı süsü ve bi sürü bebek şekeri hazırlayıp göndermiş yaa. Çok sevindim Paylaşayım dedim. Kısmetinde varmış oğlumun :asigim:

kaydirigubbakcemile3 delü

small mu aldın cnm..ay ben hala alcam..tembelliğim tuttu..buhafta aldırıym kardeşime bari..

karnın toplanıomu..

negüsell zemuszemus

kaydirigubbakcemile3 delü

small mu aldın cnm..ay ben hala alcam..tembelliğim tuttu..buhafta aldırıym kardeşime bari..

karnın toplanıomu..

Yok canım medium aldım. O ilk baktığımız yerden. Diğer taraftaki kız da senle buketi sordu selamı var size. kaydirigubbakcemile3

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…