2009 Ekim Anneleri

Kısslar bu arada ben cumartesi dr. a gitmiştim. 3.300 olmuş oğlum herşeyi iyimiş, bi sorun yok. Karnım inmiş gibi diyodum ya hani, bebek kanala girmemiş, dr. artık kaslar iyise zorlanıyo öne dooru düşmüş karın dedi. yukarı tarafların boşalması ondan olmuş dedi. Zaten sancıyla beraber iner genelde dedi. Onu da hissedersin dedi. Bebeğin kafa çapında da bi sorum yokmuş. Bekliyiciizz dedi

size nurdandan yani green oliveden haber getirdimm bebişimiz gayet sağlıklı doğmuşş nurdanıda şimd yürütmeye kaldırmışlarr eşiyle konuştum detayı bilmiyorum o kadar opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan

çok sevidim.kaydirigubbakcemile2.ikisine de maşallah.:nazar:..

Kısslar bu arada ben cumartesi dr. a gitmiştim. 3.300 olmuş oğlum herşeyi iyimiş, bi sorun yok. Karnım inmiş gibi diyodum ya hani, bebek kanala girmemiş, dr. artık kaslar iyise zorlanıyo öne dooru düşmüş karın dedi. yukarı tarafların boşalması ondan olmuş dedi. Zaten sancıyla beraber iner genelde dedi. Onu da hissedersin dedi. Bebeğin kafa çapında da bi sorum yokmuş. Bekliyiciizz dedi

maşallah cnm ömerine..benim bebişim dünden beri giriyo kanala galiba gulican yaa..çok heycanlanıyorumm..

tek avazda inşallah ,diyelim o zaman:hulya:

canım madem burdasın tekrar soriim o zamandelikafaduldenkesilirken hissettin mi,bebişini hemen gördün mü,bi de sütün hemen geldi mi:uhm:

bu arada maşallah kızına:nazar::nazar: pek de güzelopuyorumnanaktan

hiçbirşey hissetmedim zezem , omuriliğe iğneyi vurdu 5dk. içinde ayaklarım kütük gibi oldu. ama çok korktum hissedicem diye, anesteziste hep dedim ay hissediyorum nolur kesmeyin dedim, tabanına iğne batırıyorum şu anda nasıl hissediyosun ki dedi.:))) panik yaptım çok.. ameliyat başladı doktorum geldi nasılsın dedi, iyiyim dedim, karnına bastırcam şimdi korkma dedi. bastırdıgı gibi viyakkkkbi ses, kızım doğdu:)) bütün bunlar 10 dk da oldu.. 15 dk da beni dikmesi sürdü. onu da hissetmedim hiç.. anestezist dokunuşları hissetçeksin ama acı hissetmiceksin tamammı canım dedi. ama ben dokunuşları da hissetmedim .. kısacası korkma canım ben de cok tırsarak girdim ama hiçbirşey hissetmedim..
ameliyattan cıkıp odama gelince göğüslerim sertleşmeye başladı. ebe geldi hemen göğsüme masaj yapınca aktı sütüm hemen..
başka sorusu olan varmı :lepi:
amazon özdenin fotosunu ne zaman görücez????????

kız sana mesaj attım hiç cevap vermedin küstüm sana ben.. :umursamaz:

Amazon canım yeni görüyorum kuzunu, giremedim kaç gündür. Maşallah canım çok tatlı yaa, Allah sağlıkla büyütmek nasip etsin. Sen de iyisin dimi, anladığım kadarıyla rahat geçmiş sezercik. Çok sevindim opuyorumnanaktan

rahat geçti gülicim çok memnun kaldım çok teşekkür ederim güzel dileklerin için maşallah paşana nazar değmesin :nazar:

hiçbirşey hissetmedim zezem , omuriliğe iğneyi vurdu 5dk. içinde ayaklarım kütük gibi oldu. ama çok korktum hissedicem diye, anesteziste hep dedim ay hissediyorum nolur kesmeyin dedim, tabanına iğne batırıyorum şu anda nasıl hissediyosun ki dedi.:))) panik yaptım çok.. ameliyat başladı doktorum geldi nasılsın dedi, iyiyim dedim, karnına bastırcam şimdi korkma dedi. bastırdıgı gibi viyakkkkbi ses, kızım doğdu:)) bütün bunlar 10 dk da oldu.. 15 dk da beni dikmesi sürdü. onu da hissetmedim hiç.. anestezist dokunuşları hissetçeksin ama acı hissetmiceksin tamammı canım dedi. ama ben dokunuşları da hissetmedim .. kısacası korkma canım ben de cok tırsarak girdim ama hiçbirşey hissetmedim..
ameliyattan cıkıp odama gelince göğüslerim sertleşmeye başladı. ebe geldi hemen göğsüme masaj yapınca aktı sütüm hemen..

gelmiş geçmiş olsun canım..ne güzel atlatmışsın maşallah sana da kuzuna da:nazar::nazar:..dört gözle cevabını bekliyodum valla...rahatladım biraz çok sağol canım,ah ah en büyük korkumda sütümün 2-3 gün gecikmesi:sinifsinif:inşallah benim de hemen gelir:Saruboceq:

gelmiş geçmiş olsun canım..ne güzel atlatmışsın maşallah sana da kuzuna da:nazar::nazar:..dört gözle cevabını bekliyodum valla...rahatladım biraz çok sağol canım,ah ah en büyük korkumda sütümün 2-3 gün gecikmesi:sinifsinif:inşallah benim de hemen gelir:Saruboceq:

ben de sütüm gelmicek diye çok korkuyodum , hatta doğuma gitmeden bi gece önce baktım göğüslerime ay dedim bu memelerden mi süt gelcek ne şişlik var ne sertlik var.. ama bebek çıktıgı gibi göğüslerin doluyo inanılmaz bişey.. meme ucunu sıkınca ebe hemen süt geldi. gelmezse de pompayla getittiriyolar zaten takma kafana gelir..

ii tansiyonun filan yükselmemiş heycandan..
ben de sütüm gelmicek diye çok korkuyodum , hatta doğuma gitmeden bi gece önce baktım göğüslerime ay dedim bu memelerden mi süt gelcek ne şişlik var ne sertlik var.. ama bebek çıktıgı gibi göğüslerin doluyo inanılmaz bişey.. meme ucunu sıkınca ebe hemen süt geldi. gelmezse de pompayla getittiriyolar zaten takma kafana gelir..

mucize ya..opuyorumnanaktan

maşallah cnm ömerine..benim bebişim dünden beri giriyo kanala galiba gulican yaa..çok heycanlanıyorumm..

Ayyhhh nası giriyo yaw. Çok heyecanlı.delikafadulden Benim tembel yatıyo. Anlaşılıyo yani gerçekten girdiği ha :uhm:

tek avazda inşallah ,diyelim o zaman:hulya:

Sağol canım, İnşallah :Saruboceq: Seninki sezercik mi olcaktı canım :uhm:

kız sana mesaj attım hiç cevap vermedin küstüm sana ben.. :umursamaz:

Oyy kıyamam küsme kuşum. Haftasonum perişanlıkla geçti. Ne telefon ne bakamadım hiç biişeye. Ama kocişim bile öörendi. Ayy naptı senin Nihan diyo bebeğin fotosunu koymuş mu bakalım diyo, ben de izin verdiniz mi iki dakka bakalım napmış diye dedim.

Şeniz

canım ya...çok sağollŞeniz...en kısa zamanda doğum hikayeni ve fotolarınızı bekliyozopuyorumnanaktan

evet gülicancımsezercik olcaz maalesef ilki de sezeryandı çünkü..ama daha günümüz belli değil:sm_confused:

ii tansiyonun filan yükselmemiş heycandan..

çok korktum yükselcek de bayıltıvercekler diye:) burnuma maske taktılar, narkoz yok içinde demi dedim hehehehehe sakın bayıltmayın beni diyorum ayy cenem hiç durmadı..

mucize ya..opuyorumnanaktan

aynen zuzucum mucize , zaten mucize üstüne mucize yaşıyosun doğum yapacağın gün.. çok acayip işler..

amazon canım Allah analı babalı büyütsün kızını..ne kadarda tatlı duruyor maşallah tam pamuk :nazar:

bende üşütmüşüm kızlar sabahtan berii mide bulantısından ölücem..yattım bütün gün inşallah geçer yaa başımda dönüyor resmen uyuştu vücudum halsizlikten..:çok üzgünüm: aman kendinize dikkat edin havalar çok garip bu aralar..

Şeniz

benim kopyam hehehehee, küçük nihan :emir_bebek:

Ohhh ne güsel, bi de kısslar babaya benzer derler.....
Yaa geçmişi okuyorum ama daha göremedim. Hastanede eksik bişeyin oldu mu . Götürdüklerin yetti mi. Bi de bebişe normal hastane çıkışının yanında yün yelek koymuş muydun. Ben koysam mı diye düşünüyom da. Ne dersin sositososito

X