2009 Ekim Anneleri

ayy evet esmacım 7 gün kaldı bizim kızın gelmeye niyeti yok gibi, bide kızlar erken gelir derler palavra:umursamaz:
çarşamba kontrolüm var datlumzemuszemus[/QUOTE]

evet bizim kızlar tembellll....hadi hayırlısı bende yarın gidicemm... bakalım ne diyicekk..

nihaaannn..kuşum geldinis mi yuwanızaa..maşallah cnm kuzuna da sanada..

ilkayımm..anamm kıyamam kıs iişallah korktuğun gibi olmass..bak şimdi ya hemen şişeye sarıldım su içiorum korkudan:)))

çok kolay yapıodum hatta demiştim ki yaptıımda bırak üstüste koymayı sarmal yapıyorum...demin denedim zor yaptım we yaparken de alttarafım acıdı..zaten dünden beri yürürken acıyo..ayy yoksam kuşum yolu bulmaya mı başladıı

yaseminmii??? o yrn doğummu yapcaakkkkdelikafadulden

oyy maşallah sizee...ne güzel ya kawuştunuss..darısı başımıza

sıranı bil yafrımmlülülülülülü

:
aman nolur sankim sıranı wersen :dilcikar: herkeslere werdik kaç gündür..teee dünkü çömezler geçti bizi kaydirigubbakcemile3 ben de seni geçiwerem
aybikimmaşallah alyaya..o ıkınmalar zor cnm ya belini iice fena yapabilir..Allah korusun kalıcı hasar oluşabilir demiş...

Allah yardımcın olsun cnm, ben senn yerinde olsam kesinlikle riske almaz sezeryan olurduma.s

ayy evet esmacım 7 gün kaldı bizim kızın gelmeye niyeti yok gibi, bide kızlar erken gelir derler palavra:umursamaz:
çarşamba kontrolüm var datlumzemuszemus

evet bizim kızlar tembellll....hadi hayırlısı bende yarın gidicemm... bakalım ne diyicekk..[/QUOTE]

tembell tavuk kime çektiyseekaydirigubbakcemile3
doğurmadan gel emi sıranı bekleelülülülülülü

yeri rahat demekkikaydirigubbakcemile3

bencedee sencea.s

ya önceden dört gözle bekliyodum muayenelerii şimdi en son çatı muayenesi oldukdan sonraa yine yapar diye korkuyorum artık gitmeyeee
valla benim eşim sen normal doğum yap:sinifsinif:amazsın diyoo canın çok tatlıı diyoooo offf kafam karışıkkklmaz:

of öldüm çatı muayenesi kolay diyenler eglsin bakim alayım ifadeleri
ben sezercikten çok korkuyodum normal yapıp sancı çekmeye razıydım nasıl bi düşünceyse bilemiorum ..
şimdi oturmuşum sezeryan ı araştırıyorum ALLAHın bi bildiği vardır ne diym..
spinal ve genel anestezi 2 çeşidi varmış galiba?

of öldüm çatı muayenesi kolay diyenler eglsin bakim alayım ifadeleri
ben sezercikten çok korkuyodum normal yapıp sancı çekmeye razıydım nasıl bi düşünceyse bilemiorum ..
şimdi oturmuşum sezeryan ı araştırıyorum ALLAHın bi bildiği vardır ne diym..
spinal ve genel anestezi 2 çeşidi varmış galiba?

cnm amazon rahatlatıcaktır eminim seni bu konuda..akşam gelsinnn

slm kıslar bengeldim green oliveden hbr var mı?????aybikim catı muayenesi kötü müyaaaaaa

virmemde virmemm bananee:umursamaz:laelaelaelaelae

kısım sen bilmiyonmu yasmin yarın doğurcakk, cumartesi akşama kadar çalıştı evde 2 gün durmadan doğuruyo hatunzemuszemus dr. bebek yeterince büyümüş alalım demiş ama önce suni sancı denicekmişakannehir

anamm nası ya..ben kaçırmışım o olayı..kız nerdeyse işte doğurcakmış he...sancısımı çoktu nooolmuş ayh...

bideee bende diyorumm bi gariplikkk warr diyorum..yawruşum aşşaya inio galib adiyorumm..bebeği kanala giren birileri warmı ayh annatsın accık ona göre hawaya giriymm

zeynep, amazon hoşgeldiniz, tekrar gözünüz aydın.a.s.
ilkay hayırlısıyla alırsın inşallah bebişi kucağına,Allah yardımcın olsun:Saruboceq:
Aybike tabi karar vermek çok zor ama fayda-risk oranını da iyi hesaplamak lazım, sonradan daha fena olmasın.:sm_confused:

kısım çatı muayenesi değil açılma varmı diye bakar bakarsa, ikisi farlı şeylermişyerimseniben

spinalden amazon ve zeynep çok memnun kalmışlaryerimseniben

yokmuş cnm sancısı falan, bebek iyi olduğu için dr alalım demiş, yaseminin başka sağlık sorunlarıda çıkmıştıya ondan dolayı uzatmak istemedi kanımcayerimseniben

yaa kıslarr kasıkları çok ağrıyan var mıı benim kasıklarım çok ağrıyo

ben varım canım...azcık yürüyünce kasıklarıma sanki elektrik çarpıyokafamçokkarıştıdün eşimle kardeşim karşıdan karşıya geçirirken azcık hızlandırdılar beni de yol ortasında kalıyodum...zaten normalde de dura dura yürüyom..çok fena oluyo birden geliyo elektrik çarpması ama biraz bekleyince geçiyo..inşallah yollarda doğurmamkaydirigubbakcemile3

benimki de daha ne acılmaya ne catıya baktı yaaaa.....yarın gidecem işte gün verecek suni sancıyla dogurtacam dedi.....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…