2009 Ekim Anneleri

günaydın kızlarr.. biz geldik kızımlannnopuyorumnanaktan
bugün çok işim varr birazdan halıları kaldırcam yorganları çıkarıcam kuru temizlemeden gelcekler anca toparlarım..
size birşey sorcam yün yorganı 30 tl ye yıkıyorlar normal mi fiyatı yoksa pahalı mı...:??

simaysi canim istersen bir dene $u kacma i$ini :) ay ne güzel ya bende oglumu istiyorum kollarima almak offoooffffff

Llall im yarın büyük gün,Cemil Hoca hep sabahın kör vakti yaparmış,iyi belki ama çok heyecan sardı yaw,korkuyorum sonu iyi olsun da...

ışallah hepiniz,normal doğum bekleyen anneler acısız sızısız bir batında pırtlatırsınız,böyle günü,saati belli olunca insan korkuyoo,korku derken ters birşey olursa,ben hiç ameliyat olmadım hayatımda,nasıl olacak diye merak ediyor,bir de zaten tansiyon ve kan pıhtılaşması sorunu var,tabi bunlarda tuz biber oluyor...

Llall im yarın büyük gün,Cemil Hoca hep sabahın kör vakti yaparmış,iyi belki ama çok heyecan sardı yaw,korkuyorum sonu iyi olsun da...

demekki cemil bey sabahın köründee daha enerjik oluooosırnaşık şey
canım büyük ihtimalle sabahın köründe yapmasının nedeni daha sonra ufuk ünivers.görevine gelmesi olabilir....yerimseniben
hayırlısıyla güzel bi şekilde geçer inşallahhh doğumunnnopuyorumnanaktan

simaysi icini ferah tutmaya calis canim allah yardimcin olsun heyecan tabi olucak normal 9ayin sonuna geldin cok sükür

İşallah hepiniz,normal doğum bekleyen anneler acısız sızısız bir batında pırtlatırsınız,böyle günü,saati belli olunca insan korkuyoo,korku derken ters birşey olursa,ben hiç ameliyat olmadım hayatımda,nasıl olacak diye merak ediyor,bir de zaten tansiyon ve kan pıhtılaşması sorunu var,tabi bunlarda tuz biber oluyor...

hiç korkma canım herşey çok güzel olacak yarın..kuzeyini kucağına alacaksın ve herşeyi unutacaksınnnn:asigim:

günaydın kızlarr.. biz geldik kızımlannnopuyorumnanaktan
bugün çok işim varr birazdan halıları kaldırcam yorganları çıkarıcam kuru temizlemeden gelcekler anca toparlarım..
size birşey sorcam yün yorganı 30 tl ye yıkıyorlar normal mi fiyatı yoksa pahalı mı...:??

gunaydin herkese...
kis ne isin var bu halinle şakkıdı walla yorgan yikatmadim.burda halilarin m2 si 3.5. yun farklidir tabii alternatif varsa onlara da sorsan

:eek:Sağolun kızlar moral verdiniz valla,şimdi anestezi için gidip kan vereceğim,hayırlısı işallah,hepinizi çok öptümkafamçokkarıştı

kızlar karnımda ve bilimde adet olcakmışım gibi ağrı var:kedi: doğum belirtisi olabülümüCADIARZU

kızlar karnımda ve bilimde adet olcakmışım gibi ağrı var:kedi: doğum belirtisi olabülümüCADIARZU

olabilir canım...:asigim:
bu hafta dökülmemiz lazımm pıtır pıtır..........delikafadulden
kızlar gülicanı gören varmı....oda bugün 39.haftasını bitirdiii..acaba geldimi bebişiii:1rolleyes:

konuyla alakasiz ama mügeye bakiyomusunuz`?? kayip cocuklar halen bulunamadi ya:KK43:(( ooffoooffff

evet sekerim dogum belirtisi ama siddetli ve duzenli olacak.,..
2gundur bende de var ama duzen ve siddet yok
okadar cok adet olacak hissi veriyorki her tuvalete gidisimde kan varmi diye bakiyorumkaydirigubbakcemile3:kedi:

X