2009 Ekim Anneleri

kızlar ağrım var doktordan geldim doğurmam herhalde dimi :1shok:
yürüdüm evde aacık şimdi uzandım geçmedi

canım agrıların sıklaşırsa dogum yakın demektır. sancı seklındmeı gırıp cıkıyor. endişe etme rahat olmaya calsı gelırsede gelsın bbeiş günü ıyı nasılsa

canım agrıların sıklaşırsa dogum yakın demektır. sancı seklındmeı gırıp cıkıyor. endişe etme rahat olmaya calsı gelırsede gelsın bbeiş günü ıyı nasılsa

adet ağrısı gibi şu anda girip çıkan bişi değil girdi kaldı öylee bakalım azalınca bi duş yapam rahatlarım belki doğru diyosun artık gelebilir

adet ağrısı gibi şu anda girip çıkan bişi değil girdi kaldı öylee bakalım azalınca bi duş yapam rahatlarım belki doğru diyosun artık gelebilir
canım dopum kanalına falan girmişmi? ne güzel olursada meleğined ekavusackasın. heyecan yapmamaya çalış

kıslar biz de geldiik.....
hosgeldınız canım

kıslar şimdi fox da izledim kadının biri hamile iki bebek var karnında ama ikiz deiller 2 hafta arayla hamile kalmıs kadın..cok nadir olan bi durummus bu...bebeklerin biri sene sonunda diğeri sene basında dogacakmıs cok enteresan demi....

bugün akşşam topik çok dolu değil nerde kıslarrr aldılar kocişleri gezmeyemi tüydüler yoksammmm

bende bi kere duymuştum öyle bişey ama çok ender olan bi durummuş. bazı kadınlarda çift rahim oluyomuş galiba. ondan kaynaklanan bi durum.

bugün akşşam topik çok dolu değil nerde kıslarrr aldılar kocişleri gezmeyemi tüydüler yoksammmm

burdayız gizemcim. bizde şimdi koçişle gezmeden geldik.baya yürüdüm çok yorgunluk hissetmedim bugün.bizim ev çarşıya yakın biraz yürüyerek gidilebiliyo.biz kocişle yürüyerek gidiyoruz.çarşıda geziyoruz tozuyoruz. dolmuşa binip geliyoruz sonra.sevmeye başladım bu turları.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…