2009 Ekim Anneleri

canim 3 ekimden once dogum yapacak arkdaslarda var fakat ben ekime kadar olanlari yaziyorum simdilik ...
ayrica bilgilerini tam yazanlari ekliyorum....

ya bu listeye nurefsan benide ekle 3 ekim sabah 9 yani haftaya bugün gelecek ÇİSİL bebek kısmetse spinal sezeryan :)))

kizlar tekrar merhaba

benim ufaklik sabahtan beri kimildamiyor uzandim yine yok bisiler yedim yine ayni , bacaklarimin arasi fena kac gündür sanki dövmüsler gibi ariyor , hani insanin beri yeri morarirda dokununca agrirya aynen öyle sancim falan yok pek , pazartesi cabuk gelsede doktora gitsem randevum var

aynen kuzum benimki de kıpır kıpır hiç dogası yok maasallah..erkekler gec dogarmıs:)))))

gecmiş olsun ilkeyım doktorunu bi ara istersen 2 saat hareket etmezse yatıp dinlendiğinde yine hareket etnezse ara demişti benimki...

bende olmuştum ama göndercekelrini söylemişlerdi henüz bişey gelmedi bana.

gecmiş olsun ilkeyım doktorunu bi ara istersen 2 saat hareket etmezse yatıp dinlendiğinde yine hareket etnezse ara demişti benimki...

sagolasin tatlim , bugun benim doktor calismaz hafta sonlari tatil beyefendi anca hastaneyi ararim onlarda biraz bekle diyip durur ama aksama kadar kimildamazssa giderim artik ne yapim

sagolasin tatlim , bugun benim doktor calismaz hafta sonlari tatil beyefendi anca hastaneyi ararim onlarda biraz bekle diyip durur ama aksama kadar kimildamazssa giderim artik ne yapim

birazdaha bekle bakalım oynasır belki ....benimde gecenlerde yanısı oldu..telas ettim gittim doktorun kapısından girdik bi tekmeledi aha dedim vurdu nesse nst ye baglandık anaaaam bi kudurdu bi kudurdu resil etti beni.....

Selamlar nasilsiniz bakalim???
hosgeldin canım nbr???

kızlar merhaba amazondan ve zeynepten haber varmı.

amazon kavusmus bebişine cok sükür....

hosgeldin canim ,

ben iyiyim idare eder gibiyim :) dogurasim geliyorda doguramiyorum :)))))))) sen nasilsin ?

bende iyiyim canim karnimda yanmayla aci arasi bir his var..agri degil sanki derim geriliyor surekli aci veriyor catlayacak gibi hissediyorum kendimi....nefes alamiyorum bazen..bir dogsaydi kusum dort gozle bekliyorum inan...senin tam tarih bellimi???

hehehehehe benimkide ayni nst girince hep tekmeliyor sanirim bagladiklari cihaz bir yerlerine degiyor sevmiyorlar

kzılar merhaba nasılsınız.içim sıkılıyo benim evin içinde dönüp duruyorum.çok sıkılıyorum çokkkkkkk.

kzılar merhaba nasılsınız.içim sıkılıyo benim evin içinde dönüp duruyorum.çok sıkılıyorum çokkkkkkk.

merhaba canim , aynen benimde canim sikiliyor aksam üzeri esimle biraz gezmeyi düsünüyorum , ama yürürkedne iyice belim bacaklarimin arasi agriyor ne halt edecegimi sastim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…