2009 Ekim Anneleri

Herkese merhabaaaa,

Ben doğum yaptım arkdaşlar artık bebeğim kollarımda darısı hepinizin başına :emir_bebek:

akannehirakannehir
oyy maasallah maasallah ne zaman oldu nasıl oldu anlatsana kıs....allah bagıslasın bebişini oyy ne güzel yaaaazemuszemus

ohhohh kızımla aramıza yeni anneler katıldı sitede tek kalıyodum artık meleklerle doldu sşite hayırlı ugurlu olsun evlatlarınız vatana millete ailesine inşallah

:CüvCüv:
ay hadi bakalım canım . benim.. hayırlısı ne zaman sa o zaman olsun insaaalah...

amiinnnnn:Saruboceq:

kıslar şimdi fox da izledim kadının biri hamile iki bebek var karnında ama ikiz deiller 2 hafta arayla hamile kalmıs kadın..cok nadir olan bi durummus bu...bebeklerin biri sene sonunda diğeri sene basında dogacakmıs cok enteresan demi....
:1shok::1shok: annamm o ne yaavvv
Herkese merhabaaaa,

Ben doğum yaptım arkdaşlar artık bebeğim kollarımda darısı hepinizin başına :emir_bebek:
oyyy maşallah güzelim ya ne güzel bebeğin kucağında allah sağlıklı uzun ömürler versin

canım göbek deliğini görüyormusun hani öyle diyolarya bizim kızlar.sen hissettinmi kanal girdiğini.bizimki girdimi acaba ben anlamıyorumda hiç.bi<imki ne zaman olacak acaba.

göremiyorum yukardan bakınca kaydirigubbakcemile3
yok ben hissetmedim kanala girdiğini ama dün ağdacı kafasını hissediyorum elimde şeyinde resmen dedi

Anlatırım eve daha dün geldim innaılmaz yoğun, gelen giden bebekle de emme sorunumuz var uğraşıyruz işte en kısa zamanda tekrar giricem görüşürüz

bulcuk cum .bende dün akşam ilk defa yattığımda bebişin resmen çatı kemiğimi zorladığını hissettim.vurup durdu acaba kanala mı inmeye çalışıyo ki.

bulcuk cum .bende dün akşam ilk defa yattığımda bebişin resmen çatı kemiğimi zorladığını hissettim.vurup durdu acaba kanala mı inmeye çalışıyo ki.

olaiblir valla benimde şeyimde artık sızılar hissediyorum
bir haftdaır kasıkalrımda daha çok ağrı oluyo zaten

iyi aksamlarrrrr kıslarrr

yeni gelen bebişlerrr saglıklı guzel kocaman bir omur diliyrm onalra inş.

X