2009 Ekim Anneleri

benim hemşire arkiminde bebegi sarılıktı oda şekerli su ile geçirdi o bilke veriyosa biz verebiliriz benceeee zararı o lsa o verrmez tıp okumuş

benşm de karnım kötü bugün doguracaz mı ne????:))))
aybike ya bişey soracam su firstwheels bebek arabası var ya sen kaca almıstın onu sorması ayıp olmazsa...bize de kayın babam alacak nette kampanya varmıs 399 a düşmüş fiyatı..sen almıssın gördün nasıl kullanıslı mı ki??? ben resmini gördüm sadece fortbebe olması cok cazip geldi bana.bi de katlandıhında nekadar kalıyor mesela otubüse binecem hemen katlayıp binebilirmiyim..buralarda yok dedim ya netten sipariş verecem sen almıs biri olarak bi anlatsan :kedi:

portbebe varken öle katlanayıp hop otobüse bineyim yapamıyosun işte ama portbebesini eline alıp sonrada iskeletini katlar alırsın öle olur
ben çok beğendim uzun uzadıya araştırarark aldım inan tavsiye ediorum
ama o 399 kampanyası hikaye ben aradım o ilan güncellenmemiş bi ara kampanyadaydı şimdi 900 dediler ..
bizim gittiğimiz yerde 900 dedi bende sadece 600 üm var dedim hakkatten okadar naktim vardı aatlayarak kabul ettiler tabi..

dogum yapanlar ve yakin zamanda dogum yapacaklar listesi:)
tabi surprizlerde olabilir...
keremimin sancisi tutmus sanirsam belki bi haber ordan gelir ....hayirlisi olsun....

kaydirigubbakcemile3
süpersin yaa demekki az parayla gitmek gerek:))) ama ben buralardan bulamam mecburen netten alacam...nesse biraz daha arastırayım bakalım..tsk ederim canım..

tamam minnoş devam et elimden bişey gelirse yardım ederim..
inş en güzel seçimi yaparsın..
biz bide maxi cosi anakucağı alıcaz ki ozaman bende tek başıma çıkabilirim

opuyorumnanaktan saol aybikim bakim arastırayım az daha....
ben de msj attım yatıyormus seyma ayyyyy rabbim yardımcısı olsun..benim gece geliyor sancılar gündüz maasallah kuduruyoz olusumla:)))))

allahım yarebbım ne sancı var bende ne kasılma bu nedır ya doguramıcakmıyım yoksa ben ben de öyle aksıyonlar yasamak istıyorum yalancı bılem olsa ya((((((

ya aybıkcım bı kerecık olsun istıyorum yasayamadan doguracam heralde ona yanıyorum ben....

ya bu listeye nurefsan benide ekle 3 ekim sabah 9 yani haftaya bugün gelecek ÇıSıL bebek kısmetse spinal sezeryan :)))

kızlar ben bez sitelerine ve mama sitelerine üye olmuştum az önce kargo geldi kitapçık yollamnışlar bezle ülkeer hero babyden bebek bakımı hakknıda çok hoşuma gitti böyle ilgili olmaları ve bebelac cep mesaja üye oldum zeynebin gelişimi hakkında her hafta bilgi veriyo çok güsel bşii

ben de molfixe üye olmustum bana 1 tane bez göndermişler cok güldüm:)))))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…