2009 Ekim Anneleri

hadi yaa bana normal dedi sana niye antibiyotik verdi kikafamçokkarıştı
bence alma ben ağrı kesiciyi bile artık başka çarem kalmayınca içiorum oda minoset hamileler için..ilaç ne olursa olsun yani

çok geçmiş olsun sen kendi doktoruna bi sor istersen o ilaçları kullanıp kullanamayacağını...

gecmış olsun cnm.. valla bebeğin sağlığını etkılermı bılmıyorum doktor daha ii bılır ama kendı doktoruna gıtmedın mı?

hayatım biz hepımız amazona verdık ama o ılgılenemıycek galıba istersen nomu gonderım bana haber verırsın.tabı bende doğrmazsamkaydirigubbakcemile3

tamam olur hayırlısı artık hangimiz önce doğurursak , diğerimiz siteye girer haber verir.:lepi:

bana da verebilirsiniz ben dogum yaptım siteye haber verebilirim girebiliyom sürekli kızım huysuz değil çünkü şükürr

musyas tez zamanda şifa diliorum ALLAH tan..
maddi olarak ta zorlayacak onları geceliği 750 tl 2 gün daha kalsa ne kadar zor zaten yeni doğum yaptı kıyamam ben ona

musyas tez zamanda şifa diliorum ALLAH tan..
maddi olarak ta zorlayacak onları geceliği 750 tl 2 gün daha kalsa ne kadar zor zaten yeni doğum yaptı kıyamam ben ona

evet kuşum sagol cnm bizimde geceligimiz 250yi 2gün yatırabildim 3.gün onlar çıkardı ama sarılıkla çıkarmış şerefsizler bidaha yatıralım deyince daha çok istediler bizde yatırmadık çok deldiler yavrumun elleri şişti damar yolu aradılar sürekli patlattılar damarları eşimde kızdı çıkardı özel bide yani burası yapan yer elleri hala mosmor üstleri

çok geçmiş olsun musyascım güneşe tutmak iyi gelir derler bebeği dene biraz istersen.

gecmış olsun cnm.. valla bebeğin sağlığını etkılermı bılmıyorum doktor daha ii bılır ama kendı doktoruna gıtmedın mı?

evet hayatım gıttım ama zaten yapılı bı bebek değıl korkuyorum bebişin gelişimi veya kılosunu etkıler dıye zaten 15 gun sonra alacaklar nebılım korku işte.

selam kızlar, ben 2008 ekim anasıyım, aranızda bebesine kavuşanlar var galiba, kaç kişi doğum yaptı şimdiye kadar, daha ekim gelmedi ama erken doğum mu oldu yoksa, herkes hayrılısıyla bebesine kavuşsun inşallah, öptüm hepinizi

kızlar istersenişz cebinizi özelden bana yollayabilirsiniz. ben uzunca bi süre doğuracağımı sanmıyorum... nilim hala kıpır kıpır içerde...:))))))

güneşi dedielr evet cnmda burası çok soguk anam dışarı çıkarmaya korkuyom bide grip alarmı var çerkezköyde herkes grip ishal 16günlük ya evin içine akşa mgüneşi giriyo tutarım olmazsa güneşe yüzünü kızımın saol cnm

özelden yazın bana ceplerinizi dogurcak hatunlar ben siteye haber veririm bana msj atarsınız doguma giriyom die gece bile girer haber veririm kızlara ayıpsınızzzz

cnm ben 1ay önceden dogurdum kızımı kalp ritmi bozuldu en ufak sancımda zaten erken gecegi belliydi kıymetli gebelikti 2düşükten sonra ignelşerde tedaviyle uttunmuştu şükür 17günlük kollarımda cnm eylül 9da dogurdum 09/09/2009 saat 10.10 da

merhaba kizlar herkese iyi hafta sonu diliyorum nasilsiniz ? doguran falan oldumu ?

canım nedense bugun bıraz karmaşa var. evet hayatım amazon doğrmuş zaynebı de arıyorum telefonu çekmıyo galıba ulaşamıyorum canım buara keremım de hastaneyı gıtmiş başka bırıde salı gunu doğum demişler yasemın mıydı bılmıyorum ...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…