2009 Ekim Anneleri

merhaba güsel hamişler yeni anneler nasılsınız güsel haftasonları sizinle olsun bizim aynı 16güğndür evdeyiz yarı kırkımızda çıkcaz dışarı kızımla inş 40uçurmaya

mrb cnm. nasıl kızın iyimi ? sen nasıl oldun toparlandın mı? sezecık olacaklara bı tavsıyen varmı cnm ?

çok heyecanlıyım doktor gelişimini tamamladı riske atmayalım dedi salı günü doktorda nöbetçiymiş
pazartesi yatışımı yapıcak salı günü alıcak bebişimi opuyorumnanaktan

mrb cnm. nasıl kızın iyimi ? sen nasıl oldun toparlandın mı? sezecık olacaklara bı tavsıyen varmı cnm ?

saol bitanem ikimizde işyiyiz çok şükür sezeryan olcaklara tavsiyem ilk kalktıgınızdan itibaren yürümeye 2gün bolbol yürüyün çok faydası var agrınız gidiyo kendinize geliyonuz çabuk ve şişmiyonuz kilolar çabuk gidiyo be kanamada rahat oluyo pis kan rahat boşalıyo yatarsanız agrım çok die sızlıyo dikişler die şişersiniz agrınızda bi,kaç gün artar ben aglasya aglaya yürüdüm acımdan ama faydasını çok gördüm hayıorlı dogumlar herkeseopuyorumnanaktan

çok heyecanlıyım doktor gelişimini tamamladı riske atmayalım dedi salı günü doktorda nöbetçiymiş

senınki sezeyan mıydı yanı sen mı ıstedın mecburi mi ? hayırlısı olsun cnm

adaşım hayırlı olsun çok sevindim senin ve bebeginin adına allahım hayırlı güsel kolay bi dogum nasip etsin sana ve diger arkadaşlarımıza inşallah cnm benim rabbim yardıcını zolsun dogumda ve sonrasında opuyorumnanaktan

merhaba kızlar
bende de var bi iki haber hemen ileteyim dua edin bol bol..
keremim msj attı sancıları başlamış duramıyorum demiş panikteydi baya..
sonra bidaha ses vermedi aklım kalmadı değil..
seydahanceri aradım tebrik için onlarda dün gece hastaneye gitmişler bebesi 2 kg ya düşmüş ağır sarılık geçiriyormuş yatışa almışlar..

amannn sevdahanceine çok üzüldüm inş. sağ sağlim atalatır bebişide iyileşir.

Ya kızlar ben telefonumu kime vereyim daha doğrusu ben doğumumu kime haber vereyim bilmiyorum bu işleri kim yürütüyordu?

keremım de sağlıkla alır inş. cnm bebeğini :Saruboceq:

seydahancerı de sağlıkla bebeğine kavusur atlatır ınş. hastalığı:Saruboceq:

arkadaşlar nasılsınız ben bugun doktora gıttım hanı dungece anlatmiştım kotuydum dıye ve su gelıyodu tahlıl yaptık idrar kaçırıyomuşum bebeğın suyu değılmiş yanı ama bı suru ilaç antıbıyotık erdı alsammı bebeğin sağlığını hele kılosunu etkılermı?

Ya kızlar ben telefonumu kime vereyim daha doğrusu ben doğumumu kime haber vereyim bilmiyorum bu işleri kim yürütüyordu?

valla cnm amazon yürütuyodu ama oda doğum yaptı bana ver istersen özelden bnde ana verıyım.sanırım sen bnden öncesın.bnmkını de sen haber verırsın olmassa

seydaya çok geçmiş olsun benim kızımda 16gündür sarılık geçtimi bilmiyom sınırdaydı 16da minik oldugu için agır atlatıyo kızımda sarılıgı rabim şifa versin bebegine çokkkk bende pazartesi kızımı doktora sarılık kontrolü k,illo kontrolüne götürcem inş azalmış yada geçmiştir yüzü gözlerinin içi hala sarı halsiz hala

hayatım biz hepımız amazona verdık ama o ılgılenemıycek galıba istersen nomu gonderım bana haber verırsın.tabı bende doğrmazsamkaydirigubbakcemile3

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…