2009 Ekim Anneleri

sankı heran regl olcakmıs gibiyim bn bacaklarım öyle sızlıyorkı.. bi de dün arkadasa gıttım konu komsu cok değişmişsin dedı tanıyamamıslar beni :KK43: cok mu şişko oldum nedir:KK43: eşimde aksam sende bı garıplik var dedı galıba göbek asağı ınmıs bıraz dedı:KK43: bu aralar cok garıpleştim sanırım...

günaydın kızlar...
zeynı gecmıs olsun cnm.bnm de bacaklarım cok ağrıyor.spor yamısım sankı saatlerce ve gece doğru düzgün uyuyamadım dönmekten.

amozon un bebeği de gelmıs sağlıklıdır ıns. ikiside. darısı basımıza :nazar:

Nazcım merhaba,sen hangi hastanede doğum yapacaksın?

KIZLARRRR:sm_cool:
YASEMİN1984 KONTROLE GİTMİŞTİ NSTDE SANCISI ÇIKMIŞ, AZ ÖNCE ARADI DR. PAZARTESİ YATIŞINI YAPALIM SALI SUNİ SANCI VERCEKLERMİŞ OLMASSA SEZERCİK OLCAKMIŞzemuszemus

YASEMİN1984 KONTROLE GİTMİŞTİ NSTDE SANCISI ÇIKMIŞ, AZ ÖNCE ARADI DR. PAZARTESİ YATIŞINI YAPALIM SALI SUNİ SANCI VERCEKLERMİŞ OLMASSA SEZERCİK OLCAKMIŞzemuszemus
amanin hayirli olsunn ins kolaycacık normalcecik doğurur.
:nazar:

amanın....hayırlısıyla bebeğinii kucağına alır inş...

kızlar bi yardım istemiştim kimse oralı olmadı anlıyorum heyecanınız var ama aynı heyecanı paylaşan başkalarıda var onlarada yardımcı olsanız........

kızlar bi yardım istemiştim kimse oralı olmadı anlıyorum heyecanınız var ama aynı heyecanı paylaşan başkalarıda var onlarada yardımcı olsanız........

cnm malesef hastane ve doktor hakkında bilgim olmadığı için bişey yazmadım.

günaydın kızlar bişey sormak istiyorum sizlere kısmet olursa bende ocakta doğum yapıcam... incirli ethica hastanesine gidiyorum... elif esra uyar doktorum o hastanede doğum yapacak olan var mı aranızda... yada fiyatları konusunda bilgi sahibi olan... yardımcı olursanız çok sevinirim.... bu arada hepinizi Allah bi avazda kurtarsın inşallah.... :Saruboceq:

CNM BEN O HASTANEYı HıÇ BıLMıYORUM, BıLDıĞıM KADARIYLADA EKıM ENNELERıNDEN ORAYA GıDEN YOK (BEN BıLMıYORUM EN AZINDAN)
AMıN CNM DUAN ıÇıN:Saruboceq:
RABBıM SANADA YAVRUNU SAĞLIKLA KUCAĞINA ALMAYI NASıP ETSıN:Saruboceq:

cnm malesef hastane ve doktor hakkında bilgim olmadığı için bişey yazmadım.

tşk ederim canım illa soruma yanıt bulucam diye gelmedim zaten ama belki yardım alırım diye gelmiştim... sağol en azından sen insan yerine koyup bişey söyledin... Hepinize Rabbim hayırlı ve kolay doğumlar nasip etsin...

merhaba güsel hamişler yeni anneler nasılsınız güsel haftasonları sizinle olsun bizim aynı 16güğndür evdeyiz yarı kırkımızda çıkcaz dışarı kızımla inş 40uçurmaya

X