2009 Ekim Anneleri

günaydın kızlar...
amazon ve zeynepe hayırlı doğumlar, inşallah sağlıkla kucaklarına alırlar meleklerini opuyorumnanaktan

hepinize de sorunsuz güzel bir gün diliyorum opuyorumnanaktan

günaydın kızlar..hayırlı doğumlar amazona ve zeynebe Allahım tez vakitte kurtarsın..darısı bizlerin olsun inşallahhhhhhhhhhhhh :Saruboceq:

günaydin günaydin

ya su kafa capi ne kadardan sonra büyük oluyo? sezeryan öneriyo tr deki doktorlar?? benim defterde 118 yaziyo kac cm oluyo ozaman??? bi bilen varmi

günaydin günaydin

ya su kafa capi ne kadardan sonra büyük oluyo? sezeryan öneriyo tr deki doktorlar?? benim defterde 118 yaziyo kac cm oluyo ozaman??? bi bilen varmi

canım ben inan bilmiyorum..benim doktor kafa çapı 1 hafta önde dedi sadece..ölçü vermedi yani..:kedi:

günaydın kıslar nasılsınız bebişler nasıl amazon ve zeynep e hayırlı doğumlar dilerim sağlıkla alsınlar meleklerini kucaklarına opuyorumnanaktan :Saruboceq:

günaydin günaydin

günaydın kızlar...
canım ben de çok iyi bilmiyorum kaç olması gerektiğini :uhm:

günaydın yasemincim opuyorumnanaktan

amin canım... darısı bizlerin başına inşallah...

insallah koca kafa olmaz cok strese girdim bebek verilere göre büyük bebekmis allahim kimseyi o an darda birakma insallah bi nefesde kurtuluruz
cocuk sigmiyo artik karnima valla patlicam nerdeyse poooff diye

ben uykuya gidiyorum kızlar dün bütün gece ütü yapıcam diye uğraştım belim kopuyor..öpüyorum hepinizi..kendinize dikkat edin..

kızlar bişey soracağım. Ben humana still tee içmeye başladım bi sakıncası olurmu acaba?? bi bilgisi olan varmı yada içen ??

X