2009 Ekim Anneleri

kızlar bana zaman gecmiyr gibii 36 37 38 haftalarınızdasınız ne guzelll sizz yaa

kıslar benim boynum tutulmuş bir hafatdır cekiyordum..bugün artık dayanamadım ve eczaneden viks denen seyden aldım sürdüm o biraz rahatlatır demişlerdi acaba bi sakıncası olurmu ki..içinde hamileler doktora danısıp kullansın yazıyordu...

amazoncum zeynepcim.Allah sağlıkla bebişlerinizi kucağınıza almak nasip etsin.darısı başımıza artık.hepimiz sıramızı bekliyoruz.yarın güzel haberlerinizi alırız inşallah.

çok sağol canım güzel dileklerin için.. Şeniz

Aaaa bi öğleden sonra boş bıraktık hemen iki kişi dourmuş, artık sizi yalnız bırakmaya gelmiyo haa kaydirigubbakcemile3
Hayırlı uğurlu olsun yeni bebişlerimiz.
Amazona yetişemedim galiba, Zeynep te yarın giriyomuş sezeryana. Allah ikisinin de yardımcısı olsun.
Benimde yarın sabah kontrolüm var gitmişken bende douruversem ne güsel olcek :Saruboceq:

yetiştin gülicim yetiştin.. komşum geldi de mecburen kalktım bil başından..
hadi bakalım yarın kontrolün varmış, sen de bi tarih alıp gelcen gibime geliyo sanki..
CADIARZU
kafa çapını sormayı unutma merak ettim valla senin tosuncuğu..

kıslar benim boynum tutulmuş bir hafatdır cekiyordum..bugün artık dayanamadım ve eczaneden viks denen seyden aldım sürdüm o biraz rahatlatır demişlerdi acaba bi sakıncası olurmu ki..içinde hamileler doktora danısıp kullansın yazıyordu...

solumadığın sürece birşey olmaz selduşçum sürebilirsin..

solumadığın sürece birşey olmaz selduşçum sürebilirsin..

Şeniz saol canım ben de öle düşünüp sürdüm zaten napayım dayanamadım artık kafamı ne sağa ne sola cevirebiliyorum biyere bakacak olsam tüm vucudumla dönüyorum ayyy insallah gecer sabaha...

kızlar ben yatar, uyumaya çalışayım yarın dinç olmam lazım, kızıma güzel görüneyim:)
hepinize dua edicem girerken, rabbim hepimize kucağımıza almayı nasip etsin..
öpüyorum iyi geceler..

kızlar ben yatar, uyumaya çalışayım yarın dinç olmam lazım, kızıma güzel görüneyim:)
öpüyorum iyi geceler..

biz de size dua edicez canım..hayırlı doğumlaropuyorumnanaktan

iyi gecelr tatli ruyalar..
senin yerinde olsaydim gozume 1 dk.uyku girmezdi heralde heyecandan,meraktan,sabirsizliktan vs... ama sen insallah uyuyp dinlenip dinc olmayi basarirsinkaydirigubbakcemile5

öpüyorum iyi geceler..

öpüyorum iyi geceler..

Canım Allah yardımcın olsun... Sağ salim al kuzunu kucağına gel inşallah
Dualarımız seninle
a.s.

amazoncum dualrım seninle öpüyorum canım. ancak geldik eve. o yzüden ancak yazabildim sana ama aklım ve kalbim seninle...

kızlar iyi geceler diyecem ama kimsecikler kalmamış demekki herkes uyuyabiliyor maşallah..
burcu hayırlı olsun Allah analı babalı büyütsün inşallah evladını..
yarında amazon doğum yapacakmış Allahım sağ salim tez zamanda kurtarsın inşallah..
:nazar::nazar::nazar:

ne fenasınıs ayh..başka zaman gece uyuyamadık diye herkesler burda olur..bi lokmacık uyuyamıyorum bugece kimseler yokkk..şansa bakk...

gunaydin minnoslarr zemuszemus
00.30 da yattim.gece 3-4 kere cise uyandim bunun haricinde 7 de kalkmis bulunmaktayim.hic fena deil bu benim icin :nazar:
anammm bugun amazon ve zeynep dogum yapiolar dimiakannehir umarim ikiside saglikli bi sekilde minnoslarini kucaklarina alirlar.
bugun benimde kaderim belli olacak sanirim.aksam ustu randevum var.cati kontrolu yapilcak :sinifsinif: icimden gecen dr nin bana sezeryan diyecegi.hayirlisi olsun hepimiz adina :hulya:

Bukett günaydın. Ben de senile aynı durumdayım. Saat 7:00'den beri internette gezip duruyorum. ınşallah bugün de hayırlı doğum haberleri alırız. Doktor randevundan güzel haberlerle dönersin inşallah. Biz de dün doktora gittik. 2950 olmuş benim minik. Haftaya ilk defa nst'ya bağlanacağım ve çatı muayenem yapılacak. Çok heyecanlıyım. Çok az kaldı artık. Doktor 3750'yi geçerse sezaryen dedi. Ben normal istiyorum ama hayırlısı hepimiz için, Allah nasıl yazdıysa öyle gelecek minikler, sağlıklı gelsinler de...

X