2009 Ekim Anneleri

hello nöryorsunuz
iymisiniz :) benim canim acayip aci zeyytinyagli biber tur$usu cekiyo yiyorum sonra yaniyorum :)))

Aaaa bi öğleden sonra boş bıraktık hemen iki kişi dourmuş, artık sizi yalnız bırakmaya gelmiyo haa kaydirigubbakcemile3
Hayırlı uğurlu olsun yeni bebişlerimiz.
Amazona yetişemedim galiba, Zeynep te yarın giriyomuş sezeryana. Allah ikisinin de yardımcısı olsun.
Benimde yarın sabah kontrolüm var gitmişken bende douruversem ne güsel olcek :Saruboceq:

iyiyiz sükür bekliyoruk senin gibi :) pa$anin gelmesini
simdiden 3bucuk kilo olmus teyzesi boyuda msallahh 54 cn mis :) nasi cikarcam diye onu düsünüyorum

maşallah paşamıza solladı benimkini ama bakalım 30 eylülde benimki ne kadarlık olcek iççimizdekilerr 3 aylık bebek gibi doğacaklar ayy allahın izniyle maşallah maşallahhhhn

iyiyiz sükür bekliyoruk senin gibi :) pa$anin gelmesini
simdiden 3bucuk kilo olmus teyzesi boyuda msallahh 54 cn mis :) nasi cikarcam diye onu düsünüyorum

maşallah paşana canım.hakikaten nasıl çıkarcan sen onu.bizimki 2 hafta önce 3 kg dı şimdi ne oldu bilmiyorum.zamanında doğarsa ancaq 3 buçuk doğar herhalde.

sibelcim inan bilmiyorum ya cikacak ya cikacak ama
insallah yanilma payi vardirdir kilosu hakkinda ay ne biliyim fazla düsünmek istemiyorum ama görümcem daha 200 300gralir dedi

gizemcim seninkide az degil hani masallah pa$aya

aybike kıss gel biz bu kocaları atalım benimkide uyusun ben günlerdir evde patlayayımmm hiç umru değil valla

sezencim valla sağlıklı olsunda kilosu açıkası pekte umrumda değil :)) miniklikliklerşnşde yaşayalım hemen büyümesinler bence

Son düzenleme:
of ya atalım annem
ben nerdeyse 2 haftadır evdeyim hastaneye gidişi saymazsak
ona da taksiyle gidip gelioz burnumun ucu havayla temas etmio
özledim alışveriş merkezlerini sahilleri of yaa

X