2009 Ekim Anneleri

benımkı bjk tv den kafasını kaldırsa benım patladıgımı fark edecek ama kaldıramadan ben uyuyup kaldıgım için fark edemıyo.......

oofff bu kocalar benimkide bayramın 2. günü hastaneden bi geldik eve girdim o girişşşşşşşşş offfff delirecem yaaa gelin biz zbunları eve kapatıp kaçalımm evlerdenn hadi kıslarr

benimki kurtlu anam 2 saat duramaz evde hiç olmadı bakkala gider sohbete du-ra-maz
ama benim durmamı bekler ya bişi olursaymış sanki evde olunca ben bişi olmicak

:gitme: senağlama

hiçö evde sanki devmalı hazır doktorumuz hemşiremiz var sadece evde garantideyiz

cok ıyı olur gızemcım sadece aksamları yemege kayınvalıdeme gıdıyom 3 sk uzakta oda arabayla inş p.tesı gunu dkra gıtcem tabıı oda arabayla ama en azından otoparkla hastahane arası yurucem........

kızlar bu kocişlerden ne dertlisiniz böyle.benim kociş çok masum desenize bensiz bi yere gitmez.son zamanlardada iyice hiç yalnız bırakmamaya başladı.

cnm benımkı de yanlız bırakmıyo sorun da orda ya o bjk tv izlerken ben de orda durup hatta yanında uyuyacakmışım o benı yataga gotururmuşşş

teutonia mistral s

bende siyah aldim canim senin gibi :)

sende güle güle kullanirsin insallah alya hanimla

ii gecekler zuzummm opuyorumnanaktan

naloşummm dadlıummmmmmmm opuyorumnanaktan
gizoşummmmmmmmmmŞenizŞeniz

ilk geldiginde hoşgeldin yazmıstım ama gormedin tatlımmmmmmmmmm

gule gulee kullanın aybike cok guzel gercekten

iyi geceler ekim analarııı,
kocişlerden dertlisiniz bakıyorumdaaananiknanik
Yine yatın kalkın dua edinnn benimki gibi öğlen çıkıp gece 1 de gelse napcakdınız

cnm benımkı de yanlız bırakmıyo sorun da orda ya o bjk tv izlerken ben de orda durup hatta yanında uyuyacakmışım o benı yataga gotururmuşşş

yok canım bizimkide beşiktaşlı ama bjk tv seyretmiyoruz.ama cumartesi pazar günleri bende bıkıyorum şu futbol proğramlarından. napim o kadarda olsun artık diyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…