2009 Ekim Anneleri

zuzucum en başından beri kocik yokken girmiorum banyoya
çok duydum öle banyoda kayıp düşen fln neme lazım aman
ay Allah korusunn..haklıısn aslında..

kızlar biraz önce yemek masasını topluyordum.alttan bişey akar gibi oldu.çok az akıntı geldi sanırım.öyle birsen geldiki.ben suyum geliyo sandım. o kadar heyecanlandım anlatamam.sonra baktım herşey normal.offff dedim gene gelmiyo.

ee diilmiymiişşş..tüh:)

amazoncum zeynepcim.Allah sağlıkla bebişlerinizi kucağınıza almak nasip etsin.darısı başımıza artık.hepimiz sıramızı bekliyoruz.yarın güzel haberlerinizi alırız inşallah.

burcu87 yi tebrik ederim Kizina hayirli guzel omurler dilerim ..
.bugun nlgunozkan23 arkdasimiz da sezeryanla dogum yapacakti bi haber gelmedi sanirsam...
yarin dogum yapacak olan zeynep ve amazon a Allahtan kolaylik dilerim...bebeklerine saglicakla kavussunlar insaallah
darisi basimiza:)

25eyluldogum.jpg

:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

nurefsan çok sağol canım güzel dileklerin için.. Şeniz

tamam yanlış bakmışım listeye düzelttim yazdığımı kızlar..

sibel güldürme beni okadar gerginki karnım acıyo gülerken
o bende de oluyo arada akıntı bierden höööp diye ıslatıyo
bugün 3 kere çamaşır değiştirdim kağıt kavlu kullandığım halde

anamm burcu hangi ara doğurduuu yaww amazonn kardeşimm sende mi yarın sezercik olcennn şiştt biri bana havadislerden haber versinn bu liste ne kalabalık olmuş böle aaaaaa :teytey:

sağlıkla büyüsün kuzular maş maş.

hoşbulduk kıslarrrrrrrrrrrrrrr

Son düzenleme:
olur canim ..dogum oldukca listeyi yeniliyorum ve ilk melekler topigine ekliyorum canim

zemuszemus

nurefsan süppersinn..:lepi: sık sık ekliyelim cicim bu listeyi..ben de bugün düşünüodum kim ne gün dourcak kafam karışıyo yawaştan diye..

amozn kizinin ismi belli mi?simdden yazayim listeye:)

nurefsan çok sağol canım güzel dileklerin için.. Şeniz

tamam yanlış bakmışım listeye düzelttim yazdığımı kızlar..

zuzu bilgi nerden?listede 6 ekim yaziyor..sezeryan tarihimi aldi?

nurefsancım green olive de 28inde sezeryan olcak cnmmm..

olur canim ..dogum oldukca listeyi yeniliyorum ve ilk melekler topigine ekliyorum canim

amozn kizinin ismi belli mi?simdden yazayim listeye:)

zuzu bilgi nerden?listede 6 ekim yaziyor..sezeryan tarihimi aldi?

kıs kocaman yazıyoya tickerda özde kuzusunun adı:)))

şeymanın 2009 doğum listesi topicine bugün yazmış tesadüf gördüm ben de bugün bakarken..

ben cok yoruldum kızlar.. ama listem olustu sayılır .. iisim listem yani..:)
şimdilik hoscakalın. yarın görüşürüz. dogum yapacaklara bıldıgımız bilmediğimiz tabii.aniden gelebılır herkese saglık diliyorum bu bend eolabılırım :) iyi geceler

X