2009 Ekim Anneleri

wrosecim ekim annişi olarak ilk ekimde bebişini kucaklayan anniş senmi olacaksın acaba:1rolleyes:

benımde salı belli olacak cok sıkıldım. gun vermezse..suyum geldı kanam geldı flan desem yutramıkı

yutmazmı? kanama demem suyum derım yada yokyok cokaz kanama var derım zaten sezaryen olacak? hatta gün vermezse ben bunu kendıne soracagım bunudesem nereden anlarsınız dıye

bence bu hafta ekim annelerinde doğum olayı patlamada olacak ve çoğu kişi bebeğini kucağına alacak
benim tahminim 7 güne 7 kişi kaydirigubbakcemile3

ayın 1 inde doğuran olmazsa ilk gerçek ekim annemiz wrose olacak galiba... ben de herhalde ilk kasım annesi olacam bu gidişle heheheheh

canım kelimeler bulamıyorum. dua etmekten baska allah yardımcın olsun. karnındamı sonladıracaklar gebelıgı..

kızlar iii gecler.....
ıyı geceler arkadasım

bence bu hafta ekim annelerinde doğum olayı patlamada olacak ve çoğu kişi bebeğini kucağına alacak
agzından bal amlıyor bırıde ben olsam keskemkaydirigubbakcemile5

1 i benım dımı cnm o 7 kişinin hıııı???????

işte o kadarını tahmin edemiyorumm sositososito
ama seni mi kırcam biride sen ol canımm yerimseniben
neyse kızlar ben kaçtımm çok yoruldum bugün herkeze iyi gecelerrrr
yarınki doğum haberini merakla beklicemm hehehehe

iyi geceler kızlar..bütün annişler burada kimseyimi uyku tutmadı yoksa..
hymarrynin kızları çokkkk tatlı maşallah Allah hepimize eli ayağı düzgün sağlıklı bebişler versin inşallah..ben de doktor doğum tarihimi versin diye çok uğraştım ama yemedi kaydirigubbakcemile3 taa 12 ekime randevu verdi..neyse hayırlısıyla gelsinde bebişler ne zaman gelirlerse arık,onların keyiflerine kaldık..alkisalkisalkis

acıktım ama yıyemıyorum midem yanıyor cok fazla. yıyınce uyuymaıyorum suan bıle uykum cok var ama yattıgım an mıde agzıma gelıyor

inşallah canım biride ben olurum.doğsunlar artık hepimiz sabırsızlıktan ne hallere düştük.1 ay sonra güleceğiz bu hallerimize herhalde.inşallah o zaman hepimizin kucağında bebişlerimiz olacak.

12 ekimmi? canım ultrasonda tarih olarak ne görülüyor peki.. benım10 ekım gösterıyor normal dogum tarıhımı bazen 13 ekim..12 si cok gec degılmı?

kızlar ben sadece hastane için 30 tane şeker siparişi verdim yeter dimi..mevlüte gelecek nasıl olsa herkes..siz yaptırdınız mı..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…