2009 Ekim Anneleri

büyük ihtimalle canım........çevremdekii çoğu kişide ve benim ilk doğumumda öle oldu....39.haftada su gelince kolay kolay sezercik olmuo....normal bi şekilde gelio bebişler....annemdede suyu gelmiş kardeşim ve bende 2-3 saat sonra doğum yapmışşş :1rolleyes:

mersi cicimmm opuyorumnanaktan

canım benim oğluşumda sağ sol orta nereyi bulursa orada toplanıo ve ayaklarıyla itioooookafamçokkarıştıcanım bu toplanmalar ve kasılmalar bebişi kanala itiomuşşşşkafamçokkarıştı

hım olabilir... ama nedense az önce öle bi his dogduki içime sanki 3 vakte kadar gelecek tosunum belki yarın belki yarından da yakın....ya da ben öle istiyorum ya ondan öle hissettim.:Saruboceq::Saruboceq:

İyi geceler kızlarrrr
Geçmişe bakdım biraz Hymrryy nin kızları maşallahhhh çok dadlularrrrrr,bizimkilerde gelsn artıkkkkk:kedi:
şu hastaneye laptopu götürme işini bende bi ara düşünmedim değilkaydirigubbakcemile3
Aslında fena fikirde deil,kocişin eve gelip gitme imkanı olursa getirtirim bende kaydirigubbakcemile3
Şimdik gidip yatıyoruz oğluşumla kızlar bugün gezdik yorulduk..Bi bakalım teyzelere dieerekten geldik naniknanik

Herkese iyi geceler tatlı rüyalar :CüvCüv:

öff alıntı yaptım hepsi gitti yaaa
zeynepçim alt tarafı doorcam dünyadan kopmucam yani:)))) bizim evde bigisayar daima açıktır size haber vermem 5 dk. mı alır en fazla.. hiç olmadı bana gelen mesajı zuzu hep nette nasıl olsa zuzuya falan aynen gönderirim o size ulaştırır. okeyto?

elacım ben yelek koydum çantaya nolur nolmaz, üşür kuzucuklar.

zuzucum karşı komşu doğum yaptı, kanala suyu gelmiş ve kanala girmemiş bebek, sezaryenle aldılar o yüzden..

İyi geceler kızlarrrr
Geçmişe bakdım biraz Hymrryy nin kızları maşallahhhh çok dadlularrrrrr,bizimkilerde gelsn artıkkkkk:kedi:
şu hastaneye laptopu götürme işini bende bi ara düşünmedim değilkaydirigubbakcemile3
Aslında fena fikirde deil,kocişin eve gelip gitme imkanı olursa getirtirim bende kaydirigubbakcemile3
Şimdik gidip yatıyoruz oğluşumla kızlar bugün gezdik yorulduk..Bi bakalım teyzelere dieerekten geldik naniknanik

Herkese iyi geceler tatlı rüyalar :CüvCüv:

iyi geceler canım iyi uykular.

hım olabilir... ama nedense az önce öle bi his dogduki içime sanki 3 vakte kadar gelecek tosunum belki yarın belki yarından da yakın....ya da ben öle istiyorum ya ondan öle hissettim.:Saruboceq::Saruboceq:

canım benim içimede hep nedense haftaya kesin gelecekmiş gibi geliyor bebişim..ama içimdeki sesler beni hep yanıltıooookafamçokkarıştı

iyi geceler kızlarrr
hymarry nin kızlarına bayıldımm maşallah allahım nazarlardan saklasın
biz bugün dr gittik kızım 3 kilo olmuş ve dr gün verdi 2 ekimde bebeğimi kucağıma alacağım delikafadulden
ayy şimdiden çok fena haldeyim yani son 1 haftam var allahım yardım etsin :Saruboceq: ben bu heyecanlar daha önce doğurmazsam tabii :))

canim bebek cok kisa surede asagi inebiliyormus uzun suren bi mesele degilmis..sanirsam suyun patlamasindan once bebek kanala zaten inmis oluyormus..

şimcik ben bişiy sorcam..biçoğumuzun bebiki daha kanala inmedi demi..diyelimki sancılar sıklaştı yada suyumuz geldi..kanala inmediine göre doğum olayı nası olcak..sezeryanmı yapcaklar???

sibel yolluyorum canim...
bende öyle yapıcam sanırım canım.habaer verecek kimse yok.eşime dedim şimdi doğurunca 1 gece kalıyoruz ya hastanede laptop u getirirsin canım demi dedim.getirir herhalde.nurefsan telefonunu gönderecektin anacım özelden göndermedin.doğurunca gönderirsiniz artık ama iş işten geçmiş olur.

öff alıntı yaptım hepsi gitti yaaa
zeynepçim alt tarafı doorcam dünyadan kopmucam yani:)))) bizim evde bigisayar daima açıktır size haber vermem 5 dk. mı alır en fazla.. hiç olmadı bana gelen mesajı zuzu hep nette nasıl olsa zuzuya falan aynen gönderirim o size ulaştırır. okeyto?

elacım ben yelek koydum çantaya nolur nolmaz, üşür kuzucuklar.

zuzucum karşı komşu doğum yaptı, kanala suyu gelmiş ve kanala girmemiş bebek, sezaryenle aldılar o yüzden..

eveeeeet ıkınarak indiriyosun kanala kanal dediğin zaten 10 cm bi yer biraz da karnına üstten bastırıyolar ki o en iğrenci

:uhm: ayhh sormasaydım keşkem...akannehir ben iisimi lalin cewabını baz alıym bunnar moral bozucu oldu kaydirigubbakcemile3 nası da işime geleni dinliyorum ama kaydirigubbakcemile3
zuzum iii geceler...tatlı rüyalarrrryerimsenibenn

Şeniz

canım benim içimede hep nedense haftaya kesin gelecekmiş gibi geliyor bebişim..ama içimdeki sesler beni hep yanıltıooookafamçokkarıştı

aynen canım banada son 1 haftdan beri heran gelecekmiş gibi geliyo ama bi türlü gelmek bilmiyo bizimki.ben umudu kestim artık.kocişimin koluna girip gezdiğim hergünü kar sayıyorum.gezebildiğim kadar gezicem.bebişimizde canı ne zaman isterse o zaman gelsin artık.nasıl olsa bebiş gelince kocişle gezemeyeceğiz bidaha.

iyi geceler kızlarrr
biz bugün dr gittik kızım 3 kilo olmuş ve dr gün verdi 2 ekimde bebeğimi kucağıma alacağım delikafadulden
ayy şimdiden çok fena haldeyim yani son 1 haftam var allahım yardım etsin :Saruboceq: ben bu heyecanlar daha önce doğurmazsam tabii :))

2 ekimmii...az kalmış prensesine kavuşmanaaaaopuyorumnanaktan
canım maşallahhh prensesineeeee:nazar::nazar:

benim uyy ahh dedigim agrilar nts de 18/20 civarinda cikti bir kac kez 40 i gordum okadar
bende bayagi sancim var saniyordum:sinifsinif:

oo ben 60 ı ve 90 ı gördüm dr yinede kaale almadı beni..kii benim gün içinde daha şiddetlileride geliyor ...

iyi geceler kızlarrr

canımcım maşallah kuzuna büyümüş bile çabucak..demek 2 ekim belkide beni geçiceksin..bende yarın gidicem bu sefer günümü koparmam lazım dr dan..bıktım sürekli git gellerden...

yok be zuzucum öyle korkulacak bişey diil valla bi anlık bi olay işte, ben karnıma bastıran dr u biraz fırçalamıştım sadece o da bıraktı bastırmayı-tatlicadiarzu-

2 ekimmii...az kalmış prensesine kavuşmanaaaaopuyorumnanaktan
canım maşallahhh prensesineeeee:nazar::nazar:

saol lalciğim opuyorumnanaktan çok az kaldı ve ben panik oldum niye çözemedim ama karmakarışık oldum bi anda :kedi:

oo ben 60 ı ve 90 ı gördüm dr yinede kaale almadı beni..kii benim gün içinde daha şiddetlileride geliyor ...

canımcım maşallah kuzuna büyümüş bile çabucak..demek 2 ekim belkide beni geçiceksin..bende yarın gidicem bu sefer günümü koparmam lazım dr dan..bıktım sürekli git gellerden...

hayırlısı olsun zeynepciğim sağlıklı bi şekilde gelsinlerde , sanki ilk doğumum olacakmış gibi oldum bende nedense :eek:

iyi geceler kızlarrr

ooo wrose 'cum hadi gözün aydın. benden sonra sıra sende demekki araya biri kaynak yapmazsa hehehehehehe ..

X